После шести ни-ни• 27 октября в 10:44
Что скушали сегодня
как тебе такое илон маск• 27 октября в 10:47
Сендвіч з куркою і солоними огірками,яйце смажене і на десерт яблуко в карамелі..
Вкаблучках• 27 октября в 10:48
Блинчики с творогом запечённые под апельсиновым соусом. Решила выпендрится, но сыну не понравилось😁
После шести ни-ни
• 27 октября в 10:48
Ответ дляВкаблучках
Пили что ?
Кров з молоком• 27 октября в 10:54
Гречку і огірок. І воду. В мене лікувальна дієта, я взагалі хз що готувати і їсти. В голові просто цілковитий якийсь нуль, враховуючи що обмеження по продуктам дуже великі, а дієти треба дотримуватись близько двох місяців.
Я матуся, мені можно• 27 октября в 10:55
Поки ще нічого, зараз зроблю тост з маслом і сливовим джемом (вчора варила, трошки не влізло в банки) і каву.
Я матуся, мені можно• 27 октября в 10:56
Ответ дляКров з молоком
А що за хвороба? В інтернеті нічого підходящого не знаходите?
Кров з молоком• 27 октября в 11:00
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Лікарі самі не знають, що це за хвороба. Якась страшна кропивʼянка, яка буквально від усього-від холоду, тепла, навантажень, вітру, води і так далі. Всі аналізи показують, що в мене жодної алергії, перевірили мене вздовж і впоперек, призначили якусь гістамінову дієту, а там не можна нічого. Одну капусту можна свіжу, якесь мʼясо, зелені яблука, гречку, огірки, кабачки. Ще і до того всього, можна лише свідеприготовану іжу. Тобто, зваривши шматок мʼяса на обід, я не можу його зʼїсти на вечерю.
Налогообложу• 27 октября в 11:06
Ответ дляКров з молоком
У мене була 4 роки, якщо ще почешиш, то прям пятна червоні і високі вилазили. Лікували усім, буквально все перепробували. Допомогли антидеприсанти і то за 2 місяці.
Пліснявілий сир• 27 октября в 11:09
Моє збочення тут не оцінять, але як є.
Страшенно захотілося манки. Як в дитинстві - канонічну, з грудочками)
Тож зварила манку на молоці, з грудочками, полила абрикосовим варенням і зтріскала повну тарілку.
Кров з молоком• 27 октября в 11:10
Ответ дляНалогообложу
Я вже тоже подумую до психіатра сходити.
Налогообложу• 27 октября в 11:12
Ответ дляКров з молоком
Спробуйте, бо я думала, що спокійна, виходить не дуже...
Злюка бобер• 27 октября в 11:23
Ответ дляБелоснежко
Яйця і хліб з маслом та сиром
А я щойно тости з сиром і маслом.
Мені вчора принесли твердий сир на пробу, наче і смачний, а я коли подивилася на ціну, змінила своє враження. І оголосила, що сир абалдєнний
Г@Л@В@ломка• 27 октября в 11:54
Ответ дляКров з молоком
Понятно я тоже такую летом проводила. То же самое, непонятные проявления аллергические, все анализы сдала какие можно, не аллергик. Возможно накопление гистамина в организме, 3 месяца сидела на диете. Помогло.
Фиона Шрековна• 27 октября в 12:15
Ответ дляКров з молоком
Це щось схоже на термодермія, чи щось подібне. В мене було. Почала просто потроху додавати продукти і спостерігати, зараз не їм ананас і креветки.