Пьяная вишня• 27 октября в 13:56

До сих пор лечу Срк уже 2 года

Уже принимаю дулоксетин , золофт , есциталопрам не помог (((( состояние ужас нет сил 😖девочки у вас тоже так долго было лечение ?🆘
Без образів• 27 октября в 13:57
Ми ж не знаємо, як саме ви його лікували і чи в терапевтичних дозах.
Можливо то і не СРК зовсім
ОйЙой• 27 октября в 13:58
Ответ дляБез образів
Можливо то і не СРК зовсім
От підтримую
автор Пьяная вишня • 27 октября в 13:58
Ответ дляБез образів
Можливо то і не СРК зовсім
Если б не Срк то депресанты вообще бы не помогали ? Лечила по 3 месяца где то ефект был но слабый, золофт 150 и есциталопрам 20
ОйЙой• 27 октября в 14:00
Ответ дляПьяная вишня
Теперь скажите пожалуйста,что такое срк
Ламборджини• 27 октября в 14:01
Ответ дляПьяная вишня
А какие конкретно симптомы у вас сейчас?

Знакомая принимает Альфа-нормикс
Ламборджини• 27 октября в 14:01
Ответ дляОйЙой
Теперь скажите пожалуйста,что такое срк
Синдром раздражённого кишечника
Воленс-неволенс• 27 октября в 14:01
Ответ дляЛамборджини

Знакомая принимает Альфа-нормикс
Это от СИБРа
Дівчина Гілмор• 27 октября в 14:01
А причина яка? Бактерії? Лямблії можуть викликати симптоми як при срк
Без образів• 27 октября в 14:01
Ответ дляПьяная вишня
Навіть запальні захворювання у багатьох йдуть в ремісію на АД
автор Пьяная вишня • 27 октября в 14:02
Ответ дляДівчина Гілмор
Не знаю але нічого більше не знайшли
Без образів• 27 октября в 14:02
Ответ дляПьяная вишня
Три місяця-це ні про що, це ваш лікар відмінив?
автор Пьяная вишня • 27 октября в 14:03
Ответ дляБез образів
В сенсі ні про що ? Сказала якщо змін нема після 3 місяців міняти Ад, я все літо пила золофт , ефекту майже не було
Телепузик• 27 октября в 14:05
зачем лечить срк? лечить надо органы, неправильная работа которых привела к срк.
Дівчина Гілмор• 27 октября в 14:05
Ответ дляПьяная вишня
Не знаю але нічого більше не знайшли
А як шукали? Що саме знайшли?
автор Пьяная вишня • 27 октября в 14:05
Ответ дляТелепузик
З органами все ок
автор Пьяная вишня • 27 октября в 14:06
Ответ дляДівчина Гілмор
А як шукали? Що саме знайшли?
Нічого не знайшли
Телепузик• 27 октября в 14:10
Ответ дляПьяная вишня
З органами все ок
так не буває
Уси Пуси• 27 октября в 14:21
Ответ дляПьяная вишня
Нічого не знайшли
Ви побили гастро і колоно скопію?
Здавали кальпротектин?
Що ще здавали?
автор Пьяная вишня • 27 октября в 14:44
Ответ дляУси Пуси
Ви побили гастро і колоно скопію?
Здавали кальпротектин?
Що ще здавали?
Все здавала
Из Виа-гры• 27 октября в 14:46
автор просто АД вам не помогут, нужна психотерапия и выявление причины всего этого/либо вы знаете причиу своего СРК, а потом работа с этой самой причиной, без этого вам ничего не поможет...
AnyataM• 27 октября в 15:41
Если такое длительное лечение не приносит результата, может, стоит задуматься о смене врача или клиники, чтобы получить второе мнение и попробовать другой подход https://medikom.ua/ru/kak-vyyavit-sindrom-razdrazh...
ПАЦАНКА О• 27 октября в 16:00
Ответ дляПьяная вишня
А хто ад назначав гастроентеролог чи невролог?
Уси Пуси• 27 октября в 16:03
Ответ дляТелепузик
так не буває
Буває. Але обстежитися потрібно.
У мене теж шукали причину, хоча я її сказала на початку, але все одно обстежували. Гастро та колоноскопія, КТ, МРТ, купа аналізів, гінекологія, урологія.
Як раз підлікувати дрібні проблеми.
А причина як і була - психологічна.
У мене померла мама від онко - рік я її витягала і не спасли. Потім загинув брат, інвалідність дитини, Ковід, війна (чоловік військовий), хвороба папи - Ось і накрилась моя нервова система.
Невролог і гастроентеролог призначили лікування. Допомогло десь за пару місяців. Приймаю з весни.
Зараз папа попав в онко, то препаратів додали.
Фантазерша• 27 октября в 16:55
Ответ дляУси Пуси
Буває. Але обстежитися потрібно.
Як раз підлікувати дрібні проблеми.
А причина як і була - психологічна.
Які у вас симптоми були? Чому ви одразу зрозуміли, що це психологічне? Було подібне раніше?
Уси Пуси• 27 октября в 17:32
Ответ дляФантазерша
Зрозуміла бо мій кішківник на стрпс завжди реагував розладом.
В там була низка стресових ситуацій, тривалих, в через час почались симптоми. Почалась реакція на їжу, як при отруєнні. На різні продукти, звичайні. Типу - поїла яблук - на ранок розлад, температура, рвота. Дійшло до того, що їла лише рис, картоплю в мундирі, філе варене і все. Пішла по лікарям обстежуватись. У мене було два варіанти - онко або психологічне. Онко відміли після обстеження, в срк поставили вже пізніше, мабуть п´ятий лікар. Але як вона сказала, що то срк на фоні стресу.
Печальки.нет• 27 октября в 23:04
А симптоми які?