Веселуха Муха• 27 октября 2025
Хто з Житомира? Підкажіть по ЦНАПу.
НА сайті чорт голову зламає. Перекидає на Житомирську міську адміністрацію. А мені треба взяти Витяг з Державного земельного кадастру. Де це зробити? Я з Києва, тому особливо не наїздишся.
Сундучок с каникулами• 27 октября 2025
Я була в цнапі, це білий дом, там всі послуги, знаходиться на краю міста.
Але кадастр в центрі біля адміністрації
ПироженкА• 27 октября 2025
візьміть онлайн цю довідку, нашо їздити кудись. або таку довідку можна взяти у будь якому цнапі
Веселуха Муха
• 27 октября 2025
Ответ дляПироженкА
я питала в Києві в ЦНАПі.. По Житомиру не дають довідок.
Принцепесочка• 27 октября 2025
Заходите на держгеокадастр. Авторизуйтесь через банк айді чи електронні ключі. Обираєте те, що на картинці знизу вказано. Витяг формується швидко, вартість до 200 грн. Роздруковуєте і йдете до нотаріуса. Хоча, чесно кажучи, нотаріуси їх самі вже кілька років як роблять.