Ужгород• 28 октября в 09:55

Які прогнози по валюті

Ще просяде чи тільки в гору
Герцогиня• 28 октября в 09:56
Гривна станет самой твердой валютой мира. Евро и доллар будут сильно падать. Поэтому все страны будут брать кредиты у Украины. Ой, санитары...
БезВзяток• 28 октября в 09:57
Ой,когда она там просядет
Якось так і живу• 28 октября в 10:10
Ответ дляГерцогиня
Це нині такі солодкі сни сняться? Там напевно у ваших снах і війни не має? Ваші б сни та в реальність
Парова машина• 28 октября в 10:12
’нам казали буде долар по 45 при зеленському, буде хаос, буде війна...’ Так що думайТе скільки буде долар.
Парова машина• 28 октября в 10:16
Ковбой Хагис• 28 октября в 11:59
В мене невтішні. Хочете знати що буде з валютою. Дивіться на те, що робить Китай. Китай збагатив свою золоті запаси у вісім раз.