Конотопська відьма• 28 октября 2025

Як нас обманюють. Не купуйте це масло

Купила масло прочитала склад, пише вершки. На смак просто маргарин липне до зубів. От на хуа так обманювати покупців. Просто тварюки. Масло пішло в смітник, бо травити себе таким просто неможливо.
КохайтесьЧорнобровi• 28 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Було і буде
Амінь)
Заздрість то погано• 28 октября 2025
А яка ціна?
Заздрість то погано• 28 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Від цього воно стає менш шкідливим?))
Шкідливе хоч так, хоч так. Але якщо людина принципово не хоче їсти таке на бутерброд (що цілком зрозуміло), але все рівно купує всякі печиво вушки, слойки, круасани, наполеони, то це подвійні стандарти, бо там всюди ще гірший маргарин
Впораюсь зі всим• 28 октября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Я не купую. Це не смачно((
Заздрість то погано• 28 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я не купую. Це не смачно((
Згодна, але ці продукти на кожному кроці, мільйони купують і їдять регулярно. То їм буде тупо викидати те, що потім підеш і все рівно купиш
Впораюсь зі всим• 28 октября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Таким людям і все рівно яке масло їсти