А я нівроку• 28 октября 2025
Як у Вас канікули проходять?
Застряла• 28 октября 2025
Ніяк. Вже місяць з-під ковдри не вилазимо. У такий дубак нічого не хочеться. Окрім того, культурно провести час у нас немає де, а на вулиці холод собачий. Постійно їмо солодощі з чаєм та дивимось фільми.
Заместитель Анонима• 28 октября 2025
У нас, нажаль, в лікарні з переломом ключиці і операцією сьогодні. На цих канікулах, ми зрозуміли, що не всі вони бувають радісними і відпочинковими, інколи бувають і неприємними.
Секретница• 28 октября 2025
Поки що тільки книжки читали і конструктор складали. Хочу сьогодні сина на симрейсинг повести, давно просив. На четвер запланований мк по приготуванні піци в кафе. Кіно також плануємо, зоопарк. Може ще на ролледром сходимо. На вихідних змагання
Секретница• 28 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Швидкого відновлення ❤️
А я нівроку
• 28 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Швидкого зростання
Заместитель Анонима• 28 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Швидкого зростання
Дякую! Маю надію, що все швидко відновиться!
А я нівроку
• 28 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Якщо дитина, то швидко. В мене футболіст весною прозодили з малим
Заместитель Анонима• 28 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
У мене баскетболіст. У Вас також ключиця була?
А я нівроку
• 28 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Нога, скакав в школу 4 тижні
Вічний двигун• 28 октября 2025
Трудотерапія в заміському будинку. Грибем листя, збираю та сушу яблукв та груші, збираю горіхи.
Насолоджуюсь красою осені
Заместитель Анонима• 28 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Нога, скакав в школу 4 тижні
Ого! Молодець, що скакав, а не пропускав лежачи вдома.
Пригощаю кашею• 28 октября 2025
В мене немає канікул, не працюю в системі освіти і не вчусь вже давно. Молодшу дитину влаштувала в денний табір. Старший відсипається
А я нівроку
• 28 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Лікар дозволив, був зіркою школи перші дні ))))
А я нівроку
• 28 октября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Я теж не працюю і не вчусь