Викупана• 30 апреля в 18:43

Хор "Гомін" хто ходив на концерт,сподобалось?

Незабаром у них тур Україною,в нашому місті буде два концерти в один день.Хочу придбати квитки,і хотілось би почути відгуки.
Я_и_моя_собака• 30 апреля в 18:47
Мені не сподобалося. І ціни неадекватні. Ще й отаке прийшло, що скоро підвищують ціни. Було б за що.

автор Викупана • 30 апреля в 18:47
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А чому не сподобалось?
Оля_с_киркою• 30 апреля в 18:49
Один раз сходила і більше не хочу. Гарні голоси, але не вистачає програми, якогось шоу. Все однотипно. Хоча я дуже хотіла і не пожалкувала
Я_и_моя_собака• 30 апреля в 18:51
Ответ дляОля_с_киркою
++
Ніби й гарно співають, але деруть втридорога незрозуміло за що. І дуже мало співають
Короче заробітчани чергові
Я_и_моя_собака• 30 апреля в 18:52
Ответ дляВикупана
А чому не сподобалось?
Ні про що, чесно кажучи
Соображалочка• 30 апреля в 19:01
Сподобалось. Але ціна квитків відносно моєї зарплати дуже висока. Більше за такі гроші не піду. Але то може просто в мене доходи малі.
Я_и_моя_собака• 30 апреля в 19:04
Ответ дляСоображалочка
То вони зажралися просто
Нема там за що такі гроші платити, все переспівані пісні

Сусідка зверху• 30 апреля в 19:08
Я была на их выступлении на дне города, очень разочарована, голосов там нет, они просто выстрелили на классических украинских песнях, ностальгии по хорошей музыке, не более того
Я_и_моя_собака• 30 апреля в 19:08
Ответ дляСусідка зверху
100%
Жинси на дитину• 30 апреля в 19:16
Так, ходила. Сподобалось
Файна цьоця• 30 апреля в 19:20
Согласна с мнениями выше. Ниочем. Покричали и все. Скучно, надоело сидеть.
Они хороши только там, где больше ничего нет
Я_и_моя_собака• 30 апреля в 19:22
Ответ дляФайна цьоця
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3812071

А 3 місяці назад тут була тема про це, так автора засрали
Файна цьоця• 30 апреля в 19:24
Ответ дляЯ_и_моя_собака

Где засрали? На первой странице то же пишут
Я_и_моя_собака• 30 апреля в 19:27
Ответ дляФайна цьоця
Далі почитайте
Я там відписувалась теж, в багато хто в захваті від того самодіяльного хору
Якби не засрали не було б 8 сторінок)
Файна цьоця• 30 апреля в 19:27
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Далі почитайте
Якби не засрали не було б 8 сторінок)
Да нах оно мне, если честно, их чужое мнение. Я высказала свое и пойду дальше
Зроблено у 80-х• 30 апреля в 21:19
Йду в червні на концерт.
Чи вважаю, що 800 грн дорого за квиток? Ні.
Крім того , звикла складати власну думку, бо смаки у всіх різні.
Последний вагон• сегодня в 02:02
Хочу піти.
Але Яктак,Шумей,Волканов,Антитіла,Меловін,Барських майже так само нам вийшли по грошах .

Але ми вже йдемо на Півоварова та Монатика. Тому Гомін десь потім
Море Щастя• сегодня в 10:59
Ответ дляПоследний вагон
Хочу піти.

Потому что зажрались
Там нет ничего особенного, чтобы за них платить
Берут деньги как народные артисты, что два часа лично вклдываются в публику