Ласкове телятко• 28 октября в 13:54
Новорічні ялинки у палаці Україна. Київ. Варто чи ні?
Були на вихідних в цирку. Дитина під кінець аж плакала (так їй не сподобалося). Ще й місця взяли не вдалі.
Зараз бачу почався продаж квитків на новорічну ялинку "12 місяців" у палаці Україна. Варто чи ні? Хто ходив на їх ялинки?
Луноходик_Ик• 28 октября в 14:02
а вы где были что не могли утешить ребенка -что он из-за цирка плакал?
не в цирке дело совсем а в вашем нежелании быть в контакте с ребенком
Ласкове телятко
• 28 октября в 14:03
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я ж питаю не поради як заспокоїти дитину? Я питаю відгуки на шоу в палаці Україна. Цирк дійсно гамно
Луноходик_Ик• 28 октября в 14:05
Ответ дляЛаскове телятко
так вам посоветуй другое - вы и то обосрете и скажете ребенок плакал
Ласкове телятко
• 28 октября в 14:05
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так це ж будуть не ваші проблеми)))
Луноходик_Ик• 28 октября в 14:07
Ответ дляЛаскове телятко
Так це ж будуть не ваші проблеми)))
это не мои проблемы хоть так хоть так)
Я к тому что желания советовать тем кто обесценивает все и вся - нет
Мстящий за Зайца• 28 октября в 14:13
Ответ дляЛаскове телятко
Ого, цирк гамно. То треба було вийти на манеж і виступити, щоб дитина не плакала, показати майстер клас. Артисти тренуються, стараються, а якесь недолуге потім авторитетно заявляє, що цирк гамно
Ласкове телятко
• 28 октября в 14:14
Ответ дляМстящий за Зайца
По справі щось буде?
ОхиИВздохи• 28 октября в 15:35
Ми всі дуже різні але особисто мені найбільше подобалися ялинки в палаці дітей та юнацтва на Арсенальній, це завжди виглядало, як казкове дійство, новорічні спектаклі, учасниками яких діти, з задоволенням ходила з донькою, поки вона росла.
ДеньгиНеСдаю• 28 октября в 16:09
Ответ дляОхиИВздохи
І мені. А в Палаці Україна свято не торкається душі, більш схоже на кінопоказ. Ще й після ремонту там зробили так мало місця для ніг, що сидиш і коліна відводиш в сторону, тому що впираєшся в крісло попереду
ЗавЛабСнаб• 28 октября в 19:13
Сину подобалось серіал. Минулого року були в цирку, сподобалось, каже що і цього року хоче. Були в Україні на Сніжній Королеві, теж сподобалось. І в оперному Лускунчика дивились, гарно. Я б скрізь водила))
Вільний митець• 01 ноября в 00:43
Ответ дляЗавЛабСнаб
И я . Где столько денег взять.. билеты довольно не дешёвые .