ШанельКуКу• 28 октября в 13:59
Я розчарувалася в шлюбі, не знаю що робити далі
Не можу сказати, що мої очікування були якісь нереальні, але я повністю розчарувалась...дійшло до обзивання і взаємних претензій, розумію, що так як було після образ не буде вже, одружені 2 роки...нам по 30
Медсестричка• 28 октября в 14:48
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:49
Ответ дляЯк міряти?
Так что там с эзотерикой?
Учиться бы вам, хоть бы буквы выучить, ну а потом уже слова.
Тролль забеги клоунэсса
Як міряти?• 28 октября в 14:51
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Як міряти?• 28 октября в 14:52
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тролль забеги клоунэсса
Удалено администрацией...
Медсестричка• 28 октября в 14:52
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
Як міряти?• 28 октября в 14:52
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:52
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
Курочка• 28 октября в 14:54
Ответ дляШанельКуКу
в мене взагалі нерви на межі вже, а настрій: нікого не хочу бачити
Ну вот мой метод - остыть. Мы пришли к тупику, таким проблемам где я его не пойму а он меня, т е поговорить и решить мы не можем, и постоянно в это натыкаемся, и лучшая стратегия в нашем случае - заняться своими делами, не выяснять ничего, потому что мы только закапываемся глубже, со временем как-то острый период проходит и бывают даже хорошие моменты, в целом конечно отношения пострадали, но жить можно, а главное я просто не верю что с другим будет по другому, тем более мой в целом хороший.
Медсестричка• 28 октября в 14:54
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
Поддакиваю иногДА• 28 октября в 14:56
Автор, я була у вашій ситуації. Мене врятувала лише смерть свекрів.
Якщо чоловік типу ’не розуміє’ чому вас не влаштовує постійне приїхди до вас його родичів, то тут нічого не зробиш.
Шукайте собі ’нормального’ чоловіка, для якого бажання побути вдвох є нормою.
Як міряти?• 28 октября в 14:56
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
Поддакиваю иногДА• 28 октября в 14:59
Ответ дляКурочка
Проблема автора, що у них майже постійно гостюють родичі чоловіка. Подразник для автора майже завжди поруч. Вона не може абстрагуватися.
Деловитая• 28 октября в 15:22
Ответ дляШанельКуКу
Ну раз краще, раз гірше, я не мала на увазі постійню гризню
Ні, авторе, жити разом у злагоді постійно=це нормально. Так, можна дискутувати, бути незгодним, але є правила діалогу, які не порушують.
Пасти Ла• 28 октября в 15:32
Ответ дляЛатвийские_Номера
Автор,я 4 раза была в браке...опыт разный.. Никогда,ни одного оскорбления в мой адрес или в отношении моих детей. При мне не курят. Мне открывают двери. Я не ношу сумки....с продуктами..
Я не занимаюсь ремонтами...
Самый’ большой’ скандал- выбирали антифриз в машину...больше не помню..
Я не занимаюсь ремонтами...
а чому ж,тоді,4 рази?!(
Горлаю зрання• 28 октября в 16:43
Ответ дляМедсестричка
Иллюзии есть у всех
Не в них проблема
И зачем вы тогда о них написали, если не в них проблема?
Малая еще та• 28 октября в 17:40
Ответ дляШанельКуКу
я не знаю, але підозрюю, що чоловік в цьому грає роль
Як саме? Запрошує ночувати щоби що? Що родичи роблять в цей час?
Малая еще та• 28 октября в 17:42
Ответ дляШанельКуКу
ну я ж повинна ночувати вдома) уявіть: його батько приїжджає в понеділок вранці, чоловік дає ключі, і він сам в нас вдома, я приходжу ввечері готую, на завтра готую, лишаю його в нас у вівторок так само; повертається додому у вівторок о 10 вечора. І так постійно, про нюанси перебування навіть не буду розповідати
Почніть кормити його чимось вонючим і не смачним, може навіть не дуже свіжим😁
Медсестричка• 28 октября в 18:34
Ответ дляГорлаю зрання
в смысле зачем?
а вы зачем мне сейчас пишете ?
ШанельКуКу
• 28 октября в 20:58
Ответ дляМалая еще та
Ну, наприклад з останнього, так це ми йдемо з дому вранці на роботу, а чоловік пропонує батьку, який в нас ночував переміститися до спальні на наше ліжко, бо там зручніше...це як взагалі? нормально? я не стрималась дуже посварилася з чоловіком, при чому сварку почав він, бо в мене обличчя незадоволене. Ну, вибачайте, в мене в сімї ліжко - це інтимна зона, куди ніхто не лізе, і взагалі я таке не розумію
Сімя це важке випробовування, особливо для двох людей, які насправді не дуже підходять одне одному.... У вашій ситуації треба копати глибше причини чому так відбувається, чому батьки чоловіка часто приїздять, а не ваші батьки, що хоче цим показати чоловік перед батьками і перед вами .. якщо що, можете написати в приват, поспілкуємось про наболіле)
Малая еще та• 28 октября в 22:50
Ответ дляШанельКуКу
Так і скажіть чоловіку: ’постіль воняє дідом, мене твій батько не збуджує. Чи тобі подоьається його дух в сексі?’ Щоб у чоловіка ерекція прям пропала😆
Ну і пургену діду давайте, чи купіть чай з травою сенни і давайте йому, щоб в нього асоціація з вашим житлом була тільки негативна.
Малая еще та• 28 октября в 22:53
Ответ дляШанельКуКу
І до речі, ці слова про старого діда і секс можна сказати при старому дідові😜