ШанельКуКу• 28 октября в 13:59

Я розчарувалася в шлюбі, не знаю що робити далі

Не можу сказати, що мої очікування були якісь нереальні, але я повністю розчарувалась...дійшло до обзивання і взаємних претензій, розумію, що так як було після образ не буде вже, одружені 2 роки...нам по 30
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:20
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ааааа. Я выходила замуж за мужчину,а не за всю его ******* семью( там не матерное слово). Его семья во время совместной жизни со мной- я.( И мои дети)
Родственников и однофамильцев он посещает без меня.
а тепер уявіть як вони розкладуться у вашій однокімнатній квартирі на 2 дні , і так кожні божі 2 тижні🤦‍♀️....і мені шкода, якщо ми через це розлучимось
Малая еще та• 28 октября в 14:21
Ви обзиваєте друг друга тому, що обидва - би@дло невиховане, нетактовне, два егоїста мамкиних, які вважають, що вам повинні, а ви - нікаму нічіво нідалжньі. І саме тому ви скотився в такий жах.
Шлюб, і взагалі будь які відносини, - це труд, в першу чергу праця над собою, щоб а) стримувати язика і слідкувати за базаром, б) вчитися вміти проговорювати свої претензії з повагою і Сенсом, а не ляпати як дитина ’мені ніндравица, зроби якось інакше, але я нізнаю як!’
Сядьте з чоловіком спокійно поговоріть, вибачтеся перед ним щиро за образи, запропонуйте почати спочатку - коли ви зустрічалися, ви НАМАГАЛИСЯ ПОДОБАТИСЯ один одному, і ці намагання повинні бути УСЕ ЖИТТЯ КОЖНОГО ДНЯ!
Малая еще та• 28 октября в 14:23
Ответ дляШанельКуКу
Ого, а з якого хера вони так роблять?
Аноним ФЕЯ• 28 октября в 14:26
Ответ дляСіточка
Розовый очки спали, период притирки. А вы думали отношения это мед? Работать надо обоим, поэтому и не нужно выскакивать сразу замуж, лишь бы жениться
у меня мед. если свой человек
Аноним ФЕЯ• 28 октября в 14:27
Ответ дляШанельКуКу
дякую, Ви мені нагадали прості речі: мій також відкриває двері, не курить і таскає сумки з продуктами, але☝терпіти практично кожні вихідні його родичів у себе вдома і його потакання у цьому я більше не можу
а оставить его одного принимать гостей?
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:28
Ответ дляМалая еще та
Мда, Ви так написали, що аж соромно за себе стало. Знаєте, я ніколи не думала, що мій шлюб до такого дійде, бо сама таких вважала б......лом невихованим, але мої емоції вже валять через край, я стараюсь як можу, а в кінці ще й винна, не можу себе стримати, вже на нервовому підгрунті заробила собі болячку,...і з кожним разом мені стає все важче як ви висловлювались ’слідкувати за базаром’
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:29
Ответ дляМалая еще та
Ого, а з якого хера вони так роблять?
я не знаю, але підозрюю, що чоловік в цьому грає роль
Трахтибидох• 28 октября в 14:29
Ответ дляШанельКуКу
думала, що хтось напише про власний досвід або підкаже щось
Не чіпайте його речі. Треба прибрати - хай сам прибирає
Не починайте розмову із підвищеного тону і спробуйте не підвищувати голос коли він підвищив
З´ясуйте проблемні теми (як приклад - політика) і одразу їх припиняйте
’Вася, ти повинен хвалити все що я приготувала. Завжди. А не мовчки їсти’
Намагайтеся цікавитись тим що йому цікаво і було б супер якщоб він вчиняв так само
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:30
Ответ дляШанельКуКу
Та я пробую, але не дуже виходить
Ну вы наверное и сама немного инфантильная.
Раз всё вас так удивляет в отношениях . Отношения это не бабочки в животе 24/7. Там и конфликты и кризисы бывают и куча всего. И ничего в этом такого нет. Главное не прятаться от этого всего как страус голову в песок и бежать из семьи волосы-назад
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:33
Ответ дляАноним ФЕЯ
а оставить его одного принимать гостей?
ну я ж повинна ночувати вдома) уявіть: його батько приїжджає в понеділок вранці, чоловік дає ключі, і він сам в нас вдома, я приходжу ввечері готую, на завтра готую, лишаю його в нас у вівторок так само; повертається додому у вівторок о 10 вечора. І так постійно, про нюанси перебування навіть не буду розповідати
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:33
Ответ дляЯк міряти?
Люди либо любят друг друга, либо нет - отсюда выплывают все остальные аспекты - желание заботиться, делать приятные сюрпризы, обнимать и тд и тп.
А если над отношениями нужно РАБОТАТЬ - то это уже работа, а не отношения и нечего уже оживлять ’сдохшую лошадь’,
Удалено администрацией...
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:36
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Можливо, але для мене головне - це заспокоїти мої нерви, а вони не заспокоюються. І я б не сказала, що я інфантильна, я завжди свої проблеми вирішую сама, а не падаю комусь на голову, проблеми сімї теж основна частка на мені, а він постійно з родичами як з писаною торбою, от і роздратована
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:37
Ответ дляШанельКуКу
Инфантилизм в том что вы с ним не разговариваете напрямую , не идете на контакт по поводу своих претензий, избегаете конфликтов
Як міряти?• 28 октября в 14:38
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:39
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
Деловитая• 28 октября в 14:40
Ответ дляШанельКуКу
думаєте? може це у всіх так?
Всі живуть разом і гризуться? Я вас розчарую, далеко не всі
Як міряти?• 28 октября в 14:40
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Удалено администрацией...
Сразу б написали, что болеете....
Трахтибидох• 28 октября в 14:41
Ответ дляШанельКуКу
Власне у мене було щось схоже. Батьки чоловіка теж планували за нашою допомогою вирішувати свої проблеми і для них було само собою зрозуміло що ми погодимось і байдуже що це створює проблему для нас. Поговорила із чоловіком, він теж був проти того щоб за наш рахунок вирішували свої питання, і ми разом дали відповідь ’Ні’
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:41
Ответ дляЯк міряти?
Сразу б написали, что болеете....
Болеете - вы. Причем основательно и давно .
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:42
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Говорю напряму, потім конфлікт, за ним сварка, потім розмова, далі те саме по колу
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:42
Ответ дляШанельКуКу
Надо договариваться, искать компромиссы
Курочка• 28 октября в 14:42
Мне 40, браку шось там 13, я разочаровалась не только в браке а вообще во всем и в себе тоже, менять что то не вижу смысла, как тут кто то пишет за 20 лет не одной претензии- не верю, из того что я вижу в окружении, так шатко валко все и живут. Неземной любви ни у кого нет, потому что это жизнь, с бытом, проблемами и тд. Единственное, шото вы рано начали, мы все таки успели родить детей то дого, как все пошло по …, с таким настроением как у меня сейчас я б не решилась
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:43
Ответ дляДеловитая
Ну раз краще, раз гірше, я не мала на увазі постійню гризню
Як міряти?• 28 октября в 14:43
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Уровень спора у вас - 80 уровня. Такая - сама такая.
Отсюда сразу проясняется вопрос с вашей пустой коробочкой сверху туловища
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:44
Ответ дляЯк міряти?
Болезненная, обратись за профессиональной помощью.
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:45
Ответ дляТрахтибидох
Мій навпаки пританцьовує і САМ створює цю атмосферу, труситься над ними, пропонує нікому не потрібну допомогу і всяке таке. Чому так себе поводить я не знаю
Як міряти?• 28 октября в 14:45
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Удалено администрацией...
А я с Рио-де-Житомира!• 28 октября в 14:46
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
автор ШанельКуКу • 28 октября в 14:47
Ответ дляКурочка
в мене взагалі нерви на межі вже, а настрій: нікого не хочу бачити
Як міряти?• 28 октября в 14:48
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Удалено администрацией...
Так что там с эзотерикой?
Учиться бы вам, хоть бы буквы выучить, ну а потом уже слова.