Кидстаффовка• 28 октября в 19:49
РДУГ у дитини. Діагностування в Києві або онлайн.
Є підозра на РДУГ у дитини, шукаю спеціаліста, який може тестувати і поставити діагноз. Київ або онлайн.
Порекомендуйте, будь ласка, хто стикався.
Бабульція• 28 октября в 19:59
Син на обліку був у центрі реабілітації на Богатирській, там і поставили.
А який вік? Можна до невролога звернутися.
Онлайн це навряд чи вийде діагностувати, у нас було декілька консультацій, доки переконалися.
сладкий_ноябрь• 28 октября в 20:14
Ответ дляБабульція
Це не профіль невролога
Кидстаффовка
• 30 октября в 21:02
Ответ дляБабульція
От були у невролога, почали з нього. Направила до спеціалістів, але знаю що не кожен психіатр спеціалізується в цьому питанні.
Кидстаффовка
• 30 октября в 21:02
Ответ дляБабульція
Дякую
Викликаю на дебати• 15 ноября в 00:40
Стикалися. Були у неврологів. Остання лікар поставила РДУГ під питанням, але направила до психіатра за уточненням діагнозу. Київ, були у психіатра Бориса Лубчука
Нам теж його порадили як найкращого, і ми в цьому переконалися.