Директор Пляжу• 28 октября в 17:31
Гінекологи, Київ. Тригуб Оксана та Сергеєва Анастасія. Хто спостерігаєтся у них?
Шукаю лікарку, зупинилася на Оксані або Анастасії, обидві приймають в Інституті клінічної медицини, але не можу остаточно визначитися) Важливо окрім лікарського досвіду ще й щоб лікарка була більш менш тактовна, А відгуки у обох гарні в інтернеті. Хто спостерігається у них, поділіться враженнями.
Екатерина27• 28 октября в 17:53
Я у Насти наблюдаюсь. Очень рекомендую! Она очень тактичная и приятная.
кураГАЛЯ• 28 октября в 18:16
Це гінекологи з ЖК при пологовому N 4 (Оболонь) Київ? З цих двох я за Сергеєву
Директор Пляжу
• 28 октября в 18:18
Ответ дляЕкатерина27
Дякую)
Директор Пляжу
• 28 октября в 18:18
Ответ длякураГАЛЯ
Наче так. І вам вдячна
Екатерина27• 28 октября в 18:38
Ответ длякураГАЛЯ
Я как раз в 4 роддоме в нее и наблюдаюсь