Язвочка• 28 октября 2025

Не вмію витрачати гроші. Тут ще є такі?

Власне заробляти я навчилась. Але немає ні часу ні сил їх витрачати. Я не люблю бренди, одяг, взуття, аксесуари. Люблю подорожувати але діти прив´язані до школи. Живем у невеликому містечку. Робота віддалена.
На вихідні кудись вибираємось. Серед тижня немає ні сил ні бажання.
Як зробити життя цікавішим?
Аннуитет• 28 октября 2025
Ответ дляЯзвочка
Мабуть є. А що там робити? Холодно, дощі. Тут немає гір чи лісів. Місця не дуже мальовничі. Чим займаються у таких комплексах? Я навіть не думала про них.
Вам треба в спа.
І масаж.
Якісний.
Курсом.
А я нівроку• 28 октября 2025
Ответ дляМандолина Бу
Талант витрачати, мені передався з молоком матері, а от заробляти- ні, а це набагато більша проблема ніж ваша, автор.
Аналогично
Мольфарочка• 28 октября 2025
когда тепло можно пешие прогулки длинные, на выходные может, в какие-то леса горы рядом. зимой коньки, лыжи, сноуборд. А сейчас если много денег, можно курс массажа тела и лица. Может какое хобби, типа рисование...там тоже все причиндалы немало стоят. Купите себе лакшери косметики, духов, если любите. Можно детям какие-то интерсные курсы, если хотят. Еще всякие конные прогулки
Пищалка• 29 октября 2025
Ответ дляЯзвочка
Часто не маю ні часу ні сил. Двоє дітей і робота. Ще трохи навчання. І так уже багато років.
Тоді делегуйте ту частину роботи, яка не приносить вам прибутків, але забирає ресурс