Усміхайлик• 29 октября в 13:44
Дівчата, рятуйте. Діарея другий тиждень
Добрий день. Пішла до сімейного, виписала ніфуроксазид 3 р в день, смекту 2 р в день та ентерожеоміну 1 раз в день. Все пропила, не допомагає. Лікар сказала продовжити пити смекту 2 р на день та додати ентерол два рази на день. Сижу на дієті. Ім суп з картоплею та рисом; рис з відварное курячою грудкою або стегном, печені яблука, банани. Але все одно три рази на день з мене лізе. Вже втомилась, що капець. Безкоштовного гастроентеролога у нас в лікарні нема, а на приватного зараз нема коштів. Здавала тільки аналіз крові, все в нормі. Нічого не болить.
Мрію про пончик• 29 октября в 14:21
Автор, згадуйте, що ще вживаєте паралельно, мо які бади, або вітаміни? В мене так їжовик гребінчастий подразнював кішківник, що два тижні все водою виносило, поки не припинила його пить, то ніякі ліки не допомагали
Усміхайлик
• 29 октября в 14:23
Ответ дляМрію про пончик
Бади я не вживаю. На постійній основі вже багато років п´ю гормони щитовидки, а останні півроку в мене додалась гормональна замісна терапія та антидепресанти.
Усміхайлик
• 29 октября в 14:24
Сталась це все після дачі, де я з´їла дуже багато баклажанів на грилі.
Усміхайлик
• 29 октября в 14:25
Дякую всі за поради. Записалась на суботу до приватного гастро, бо в нас в в безкоштовній гастро нема...
Ліньки гуглить• 29 октября в 14:28
Ответ дляМрію про пончик
в мене магній так діяв))
Не їм після шостої• 29 октября в 14:32
Безкоштовно гастроентеролог може бути в будь-якій державній лікарні по направленню від сімейного лікаря, не обов´язково ваша районна. В обласну на крайній випадок.
Эт вернячОк• 29 октября в 15:06
Ответ дляУсміхайлик
Я втратила роботу нещодавно. Сиджу вдома.
Сама?
Гірчинка• 29 октября в 16:07
Ответ дляГоворю відверто
у вас скоріше за все підшлункова і навряд чи в сама справитесь. таке само не лікується. якби я срала 2 тижні,то знайшла би гроші. Бо таке може бути як підшлункова, так і щось з кишківником, рак не дай боже. а ви самолікуванням займаєтесь.якщо срачка не проходить за 5 днів,то щось не те,а ви 2 тижні сидите. Здохнути хочете? коли відмовляє підшлункова, то готують лиш труну.
В шоці з людей. У вас не інфекція, бо так ніфуроксазід допоміг би. йдіть до гастро,бо досидитесь до ручки. запалиться кишківник від частих випорожнень,і тому будуть гайки взагалі.
Я так полінилась у свій час - ітог Крона
liana-569e• 29 октября в 16:16
Добрий день, співчуваю вам. Коли вже тримаєш дієту, все пропиваєш, а результату немає, то дійсно хочеться просто зупинити це коло
Якщо болю немає, але є тривала діарея (кілька тижнів), це може бути порушення мікрофлори після інфекції або прийому антибіотиків або непереносимість певних продуктів. Навіть рис чи курка можуть провокувати діарею, якщо, наприклад, є непереносимість глютену (целіакія) або проблеми з жовчовиділенням.
Можуть бути функціональні розлади кишківника (синдром подразненого кишківника, СРК). Дуже часто після інфекції кишечник “збивається” і працює надто швидко, навіть без бактерій чи болю. Ще не можна забувати про паразитів або бактерій, яких не видно по загальному аналізу крові (Giardia, Clostridium difficile, деякі кишкові бактерії). Для цього потрібно аналіз калу — навіть один може багато показати.
Може треба трохи змінити пробіотик і перевірити кал — хоча б на найпростіші та дисбактеріоз. Якщо нема грошей на лікаря, можна почитати, як ще можна зупини діарею
Можливо ви щось втрачаєте з полю зору. Може ви ще додатково п´єте якись вітаміни або інші ліки, яки можуть спричинити діарею знов.
Що можна зробити ще:
1. Тимчасово прибери рис, якщо він у вас головна їжа. Він у більшості допомагає, але в частини людей навпаки подразнює.
Можете спробувати гречку або вівсянку на воді (дуже м’яко діють).
2. Курка — тільки відварна, без шкіри й бульйону.
Якщо підозра на жовч або жир — краще грудка, не стегно.
Спробуй додати:
1. Компот із чорниці або чорничний кисіль — природний в’яжучий засіб;
сухарики з білого хліба;
2. Картопляне пюре (без молока).
І обов´язково пийте воду або регідратаційні розчини (навіть домашні: 1 л води + 1 ч. ложка солі + 4 ч. ложки цукру) — щоб не втрачати електроліти.
Що можна зробити ще:
Спробуй додати:
сухарики з білого хліба;
2. Картопляне пюре (без молока).
Усміхайлик
• 29 октября в 17:48
Ответ дляliana-569e
Що можна зробити ще:
Спробуй додати:
сухарики з білого хліба;
2. Картопляне пюре (без молока).
Що можна зробити ще:
Спробуй додати:
сухарики з білого хліба;
2. Картопляне пюре (без молока).
Дякую за таку розгорнуту відповідь