Фима Собак• 29 октября в 13:59
Після бронхообструкції.ще слухатись чи ні?
Лікар каже що не потрібно.
Лікар слухала в середу минулу. Зараз після всіх інгаляцій, таблеток і всього іншого лікування, кашлю майже немає. Вранці після пробудження ще є кілька разів і все.
Свистячого дихання вже немає. Температури не було і немає.
Мокроти також вже немає, вранці і протягом для десь колись кашель.
Лікар каже що вже все ок, якщо нема свисту, кашель пішов на спад і майже його немає. Каже що можна повторно не приходити на прослуховування.
Жінка з перцем• 29 октября в 14:28
Не потрібно,коли кашляє зранку ви повинні чути по кашлю він продуктивний чи ні
Фима Собак
• 29 октября в 14:39
Ответ дляЖінка з перцем
Він нормально відкашлюється і кашлю та мокроти протягом дня мало.