Советничаю тут• 29 октября 2025

Закрили рахунок Payoneer. Хтось зтикався? Чи змогли вирішити та розблокувати?

Така ситуація - хотіла замовити картку фізичну, запросили документ про місце проживання (надала виписку з банку). Через 20 хвилин рахунок обмежили, а ще через 30 хв прийшло повідомлення про повне закриття аккаунту.
Служба підтримки нічого не пояснює, тільки що я порушила якісь там правила їх, способів рішення не надають.
Читаю по форумам, що з 22 року такая сама ситуація у багатьох українців, блокують саме після підтвердження адреси проживання, або при замовленні картки.
Чи було у когось подібне, вдалося вирішити та розблокувати рахунок?
3@йk@• 29 октября 2025
Так а які правила порушили? Дайте скріншот
Коко Шанель• 29 октября 2025
Деньги на счету были?
Анонім Перший• 29 октября 2025
Можливо, ви прописані десь в окупованій або частково окупованій області? Деякі платіжні системи блокують українців, бо вони з умовоного Херсона, хоч він і не окупований. Їм просто ліньки розбиратися, хто під чиїм контролем. В результаті, виходить що вони карають жертву, а не агресора ((
автор Советничаю тут • 29 октября 2025
В тому і справа, що ніяких. Вони нічого не пояснюють. За посиланням немає й близько тих критеріїв, за якими я працюю.
Я не замаюсь проституцією, наркотиками, зброєю та іншими подібними видами діяльності.
Отримувала там гроші з 22 року без питань, був наданий договір про співпрацю, оплату отримувала від однієї компаніі весь час.
А ось тільки хотіла замовити карту та надала підтвердження адреси проживання - і все
автор Советничаю тут • 29 октября 2025
Ответ дляАнонім Перший
Так, я як раз з частково окупованої територіі, але реєструвалась в пайонері за адресою ВПО, та виписку з банку подала теж з підтвердженням цієї адреси. Моя прописка ніде не значилася
автор Советничаю тут • 29 октября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Деньги на счету были?
Ні, добре що не біло, але зп ось повинні були перерахувати в перших числах.
На рахунку там менше 1 бакса залишилось
Анонім Перший• 29 октября 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Капець, співчуваю. Вони взагалі трохи відбиті, я стараюся одразу гроші виводити звідти. Бо у одного знайомого заблокувало рахунок разом з грошима просто тому, що саппорт попросив оновити доки і їм не сподобалося, що у нього паспорт книжечкою, а не ID. Вони реально вимагали, щоб він заради них переробив паспорт
автор Советничаю тут • 29 октября 2025
Ответ дляАнонім Перший
Да, я теж завжди одразу виводила гроші, бо сама система не надійна, а саппорт взагалі дно повне. Блокують і навіть не намагаються допомогти вирішити питання
Голубая фишка• 29 октября 2025
Значит они ориентируются на прописку, а не впо. У нас зп на пайонир, сразу указали, что с регистрацией Донецкой, Луганской, Запорожской и Херсонской. Независимо окупированы или нет...
Не любовница• 29 октября 2025
В правилах все написано. Вы их не читали видимо.
автор Советничаю тут • 29 октября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Но я то не нахожусь на этих территориях.
автор Советничаю тут • 29 октября 2025
Ответ дляНе любовница
Читала я правила, нет там и близко пункта, который хоть как-то ко мне бы относился в плане запретов((
автор Советничаю тут • 29 октября 2025
Ответ дляГолубая фишка
А у вас есть сотрудники из этих областей?
Что именно указали?