Залізний кіготь• 29 октября в 17:04
Дівчатка,Що б ви обрали з матеріалу прикрас? Серебро чи біжутеряю?
Дівчатка,ось побачила гарне намисто на шию біжутерія,але я таке ж саме побачила зі срібла,я не знаю що не так зі мною,але мені чогось хочеться купити зі срібла,але не хотілось би переплачувати.Хотілось би почути вашу думку,що можливо ви б купили,чи може хтось носить біжутерію та срібло,яка ваша думка? Я розумію, що біжутерія може змінювати свій колір на темніший,але це якісна біжутерія зі нержавіючої сталі. Тому і хотіла б вашу думку почути,тому що я не знаю що купити.Нержавійка наче б не темнішає,тому чому переплачувати за срібло?
Таракашечка• 29 октября в 17:06
А какая разница? И то и то потеряет вид со временем, лучше купить бижутерию, надеть сколько нужно и выбросить как потемнеет чем без конца начищать то серебро
ГугелП@лАмался• 29 октября в 17:08
Ответ дляТаракашечка
Huping не темніє й через роки
Залізний кіготь
• 29 октября в 17:09
Ответ дляГуби до вух
Нравится серебро. На Али копейки стоит.
и как Вам серебро с али? Раньше читала что темнеет и теряет вид.
Прагматик флегма• 29 октября в 17:10
Ответ дляТаракашечка
Родированное серебро не темнеет, чего его начищать?
Меня не звали• 29 октября в 17:11
Ответ дляГуби до вух
Нравится серебро. На Али копейки стоит.
э о не серебро
Прагматик флегма• 29 октября в 17:14
Ответ дляЗалізний кіготь
Можно влезу? У меня дырки в ушах позеленели) от того серебра с Али, хотя все стоит стерлинг925, признаЮ только наше серебро, а те копейки и носятся на несколько месяцев, хотя типа золото их реально не меняет цвет. Не помню, что покупала, но продавец нажучил и прислал вместо заказа сережки, спор выиграла, деньги вернули, а их решила надеть вместо ювелирных, так ношу очень часто, типа вариация Ван Клифа)
ЗдесяЯ• 29 октября в 17:18
Якщо носити на кожен день, то вибрала б срібло, довше прослужить хоч і чистити треба, якщо декілька разів надягти на якийсь захід то біжутерія.
дама_из_декрета• 29 октября в 17:34
Треба розуміти наскільки суттєва різниця в ціні і як довго ви збираєтесь носити цю прикрасу. Для мене біжутерія це не довгостроковий варіант, це як дань моді, щось актуальне на зараз і скоріш за все через рік-два я це не носитиму. А срібло я ношу роками
дама_из_декрета• 29 октября в 17:36
Ответ дляПрагматик флегма
Це покриття теж тьмяніє. Я, на приклад не знімаю ланцюжок та 2 браслети ніколи. Я в них купаюсь в морі, в басейні, під душем, сплю в них. Тому приблизно раз на 2-3 роки я їх віддаю ювеліру щоб освіжив покриття. І це недешево, ціна йде за грам виробу
Ответ дляТаракашечка
А що сріблу зробиться? У мене є ще радянський перстень з янтарем, нічого йому не робиться, ну раз на півроку серветкою протираю.