Корсет_на_шурупах• Изменено 29 октября в 18:53

Чем шинкуете капусту?

Какие у вас девайсы для этого, похвалите свои, если довольны ими 🥰
СкрипяСердцем• 29 октября в 18:53
Якщо великий об´єм - великою шатківницею, якщо потрібно один качан пошинкувати - то звичайним кухарським ножем.
УраганнаЯ• 29 октября в 18:54
Ножом
Кастрюлька• 29 октября в 18:54
Деревянная шатковница. Наверное вечная, деланая при союзе, наследство от бабушки.
МастерЮля• 29 октября в 18:54
отака, цілком задоволена)
Пишу каліграфічно• 29 октября в 18:56
Ответ дляКастрюлька
І в мене така. Велика дерев´яна
Метровий сантиметр• 29 октября в 18:56
Чоловік шаткує такою
Уси Пуси• 29 октября в 18:56
Машинкою для шитеування шиткують відразу на ринку
Луковая• 29 октября в 18:57
Я такою
Бритоножка• 29 октября в 19:01
Ломтерезкой)))
Дідова баба• 29 октября в 19:02
Комбайн если солить,нож если борщ
РокерША• 29 октября в 19:03
а я чистилкой для овощей, но это долго. Но на салат нормально
Вельми шановна• 29 октября в 19:04
Ответ дляЛуковая
Я такою
В мене теж така, цілком вистачає. Але я не квашу капусту бочками, а з однією головкою цілком можна впоратись таким ножиком, головне знати ’техніку’. Бо не всі вміють. Свекруха схожий купила на базарі, потім кричала ’шарлатани, дурять народ!’.
Ну я їй цим же ножем швиденько ту капусту посікла, замовкла . Про те, що в когось руки з жопи я, звісно, не казала, але, здається, вона здогадалась
долой_лама• 29 октября в 19:09
На Закарпатті вже відразу пошинковану продають. Взяла вчора 10 кг, везу тепер в Київ
сказочное_Бали• 29 октября в 19:11
Комбайн
Гербарія сушу• 29 октября в 19:17
На ринку купую шинковану) Не люблю я це діло- заморочуватись з шинкуванням.
Луковая• 29 октября в 19:30
Ответ дляВельми шановна
Ну от і я- квашу одну капустину за один раз, то мені нормально. Плюс ще одну капустину - солодку з перцем роблю. Дійсно, якби бочку- то не справилась би я, руки би боліли )))
ПочтальЁнша• 29 октября в 19:42
Мій пристрій чоловік тільки він цим займаєттся тоненько і швидко ножем
ОливьЕЖечка• 29 октября в 19:51
Муж 👍
Скорая помощь• 29 октября в 19:58
терка из икеи
Шотуткоїться?• 29 октября в 20:01
Ответ дляУси Пуси
Брудну капусту?
Уси Пуси• 29 октября в 20:02
Ответ дляШотуткоїться?
Брудну капусту?
Ну реально, ви ж в головці відділяєте кожен листочок, миєте його і тоді шиткуєте
Уси Пуси• 29 октября в 20:03
Ответ длядолой_лама
Брууууудну капуууусту? В Київ ви що?
Мусик Пусик• 29 октября в 20:28
Ответ дляСкорая помощь
терка из икеи
Яка саме? Порадьте,будь ласка
Скорая помощь• 29 октября в 21:01
Така
Скорая помощь• 29 октября в 21:03
Ответ дляМусик Пусик
Яка саме? Порадьте,будь ласка
Мусик Пусик• 30 октября в 19:59
Ответ дляСкорая помощь
фото
Дякую
Мусик Пусик• 30 октября в 20:06
Ответ дляСкорая помощь
фото
На жаль,на сайті ( польмькому) не знайшла такої
Скорая помощь• 31 октября в 08:34
Ответ дляМусик Пусик
Их везде полно, я на пром юа покупала, она просто бомбичная… рекомендую