А я женатая• 29 октября в 21:20

Паспорт на Новій пошті

Запитання: Дві посилки від різних відправників, сумарна вартість більше 5000 гривень. При отриманні одночасно, паспорт потрібно пред´являти?
Анонім-ка• 29 октября в 21:22
Додаток свій, і більш нічого. Там штрих код,вони сканують.
Я на минулій неділі отримувала одну 16389грн вартість.Взагалі вона не мені,в дочка на мене переадресувала.
автор А я женатая • 29 октября в 21:23
Ответ дляАнонім-ка
Людина похилого віку, без додатку.
Анонім-ка• 29 октября в 21:23
Ответ дляА я женатая
Людина похилого віку, без додатку.
Тоді документ.
автор А я женатая • 29 октября в 21:24
Ответ дляАнонім-ка
Тоді документ.
Добре. А якщо отримати одну, а через 10 хв. прийти і отримати іншу. Не потрібно?
Кожна вартістю близько 3500 грн
Сливочная пенка• 29 октября в 21:25
Ответ дляА я женатая
Кожна вартістю близько 3500 грн
Можно сразу поочередно получить
Анонім-ка• 29 октября в 21:27
Ответ дляА я женатая
Кожна вартістю близько 3500 грн
Кожного разу потрібен документ, що вона є отримувачем,якщо немає додатку.
Колись смс ще відправляли на номер отримувача,якщо не було документу,але не знаю чи зараз є таке.Код перевірки у вигляді смс.
автор А я женатая • 29 октября в 21:27
Ответ дляСливочная пенка
Можно сразу поочередно получить
Без пред´явлення документу?
автор А я женатая • 29 октября в 21:28
Ответ дляАнонім-ка
Документ просять пред´являти тільки якщо вартість посилки перевищує 5000 грн
Не служанка• 29 октября в 21:31
Ответ дляА я женатая
Если оплата наличными.Если картой,то документ не нужен
автор А я женатая • 29 октября в 21:33
Ответ дляНе служанка
За посилку будь якої вартості?
Анонім-ка• 29 октября в 21:33
Ответ дляА я женатая
За посилку будь якої вартості?
Для отримання посилки на Новій пошті потрібно показати номер накладної та документ, що посвідчує особу. Документом може бути паспорт громадянина України (звичайний або ID-картка), закордонний паспорт, водійське посвідчення або цифровий документ у застосунку ’Дія’.
Не служанка• 29 октября в 21:35
Ответ дляА я женатая
За посилку будь якої вартості?
Нет.Только, если сумма превышает 5 тыс грн.Вы правильно написали.
автор А я женатая • 29 октября в 21:35
Ответ дляАнонім-ка
Тобто отримав має право тільки особа дані якої вказано в накладній?
Анонім-ка• 29 октября в 21:39
Ответ дляА я женатая
Може отримати будь хто, якщо отримувач на нього зробить переадресацію.
Функція-інший отримувач.Робиться за 20 секунд в додатку.
Якщо ви поряд з тією людиною похилого віку,у вас є сучасний телефон,то виходите зі свого акаунту,і входите в акаунт отримувача.Далі змінюєте отримувача(на себе наприклад),і йдете отримувати Вам віддадуть.
Марічка• 29 октября в 21:41
Як що паспорт паперовий і нема заграну дія не підходить. Посилка більше 5 тис, вони роблять скани паперового паспорту.
Чи є додаток пошти не має значення.
Для мене була несподіванка, бо не замовляла раніше на таку суму. Але мене дуже добре знають хлопці на пошті, то щось вони зробили та і віддали.
Адресну доставку при цьому коли робили на 11 тис меблі, теж питали цифрові доки чи є по телефону. Сказала що нема. Привезли, вигрузили і нічого не питали.
автор А я женатая • 29 октября в 21:42
Ответ дляАнонім-ка
Ні, без переадресацій
Марічка• 29 октября в 21:44
Ответ дляА я женатая
Ні, без переадресацій
Наче можна, вони код на телефон отримувача відсилають, він телефонує Вам і каже його. Бачила так люди отримували у відділенні.
Взагалі то Ви можете зателефонувати на гарячу лінію і все це дізнатись щоб не гадати.
автор А я женатая • 29 октября в 21:46
Ответ дляМарічка
Ситуація вже відбулася.
Мені просто цікаво, чи дві окремі посилки по 3500 грн. віддадуть без паспорту, одночасно.
Чи умовно,можна отримати, одну яку віддають без паспорту.
А через 10 хв.іншу забрати
Марічка• 29 октября в 21:48
Ответ дляА я женатая
Ситуація вже відбулася.
А через 10 хв.іншу забрати
У мене були дві на загальну суму більше 5, то віддавати не хотіли.
Сказали одну можна сьогодні, іншу завтра як без документів
Марічка• 29 октября в 21:49
Ответ дляА я женатая
Ситуація вже відбулася.
А через 10 хв.іншу забрати
Тобто на день не можна щоб більше 5. Через 10 хвилин не вийде(
автор А я женатая • 29 октября в 21:59
Ответ дляМарічка
Дивно, через пів години прийшла ( бабуся) віддали без паспорту.
Якщо б дві одночасно, хотіли паспорт.
Марічка• 29 октября в 22:04
Ответ дляА я женатая
Якщо б дві одночасно, хотіли паспорт.
Добре що все вирішилось)
Мені ось інше казали. Але тепер знаю, як таке, беру доки.
Марічка• 29 октября в 22:08
Ответ дляА я женатая
Якщо б дві одночасно, хотіли паспорт.
Я так то більше на Розетці замовляю товари що не з дешевих, то там Дія підходить без питань.
Тому дуже була на новій пошті здивована.
Вони і самі не раді тому, але тіпа фін моніторінг.
Великі дуже блін гроші(
Садова гойдалка• 29 октября в 22:11
Бля. Меня так вчера вывели этими документами. Приложение у меня есть, права в качестве документа им не подходят, дию нужно не просто показать а блять себя там отсканировать, головной убор для этого снять. И по одной посылке сказали, что не отдадут. Пид@ры. Прям вывели