120-120-120 (не худею)• 26 октября в 09:12

Закордонний паспорт дитині 3 роки- чи можу сфоткати вдома?

Роздрукувати і принести те фото

Щоб дитину не тягнути в той центр де роблять паспорти?

Я так робила коли йому було 3 міс.. а якщо 3.5 роки- чи можна так теж зробити? Чи обовязково має бути присутнім? Порадьте лайфхаки як сфотткати, приложуху для фоток на паспорт де будуть видні необхідні розміри

Дякую вам
Пузата Хата• 26 октября в 09:14
Люди, як ви собі за кордоном раду дасте?
Дітям до 12 років НЕ обовʼязково бути присутніми при подачі документів. Достатньо взяти з собою якісне фото розміром 10×15 см24.
автор 120-120-120 (не худею) • 26 октября в 09:15
Ответ дляПузата Хата
Дуже вам дякую
А у якому додатку фотографувати?
Всіх підсаджую• 26 октября в 09:17
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дуже вам дякую
А у якому додатку фотографувати?
Додаток ’камера’.
НЛОша• 26 октября в 10:03
А чому не взяти з собою. Це вже не мала дитинка
Позаземний розум• 26 октября в 10:10
Главное чтоб тень от волос не падала на лицо.
А то дочку так сфоткали в салоне, принесли, сказали будет сами фоткать, ваше фото могут забраковать
я Кукарача• 26 октября в 11:47
Ответ дляПузата Хата
ну,там не просто ’якісне фото’. А фото,в якому певне співвідношення обличчя та фону. Якщо автор зробить вдома таке - ну ок. Але не треба вводити її в оману