Мадам Тю-лю-лю• 29 октября 2025
Так, про яблука вже прочитала, давайте про житло в Німеччині.
Хто за скільки орендує. Шукаю нове житло,і в тихому а....ї від цін на оренду в нашому місті і поблизу. Північний Рейн- Вестфалія. В лютому переїхали в будинок на дві квартири. Наша нижня. Будинку 50 років. В полі. 2,5 км від села. 145 квадратів. 850 євро. + 350 комуналка+ 100 елекроенергія ( також буде перерахунок). В лютому по комуналці буде перерахунок. Будинок холоднющий. Опалювати його дорого. Шукаю щось менше за площею але нам потрібно мінімум три спальні.
Північний Рейн- Вестфалія.
За скільки знімаєте житло в Німеччині?
Північний Рейн- Вестфалія.
За скільки знімаєте житло в Німеччині?
Весела бджілка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Ви не в змозі відповісти на конкретне запитання. В цілому, мені все зрозуміло з такими знатоками.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 29 октября 2025
Ответ дляАкукарача
Попробуйте поездить дальше того дома куда вас приткнули. Вам в голову не приходит, что люди видели больше и дальше, чем new европейки, которые вообще ту Европу увидели благодаря войне? Такие как вы смешны со своими примитивными выводами.
Смішить ваш совкавий менталітет стосовно села. В Європі хаток-мазанок нема, села рівня Конча-Заспи, і оренда в них в одну ціну з містами. Вам це вже сказали вище, а ви все чогось рогами впораєтеся, що ви Європу бачили.
Акукарача• 29 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
К чему здесь ваш антисовок головного мозга, из-за отсутствия конкретных аргументов?
Вы и сёстры по-разуму уперлись рогами доказывая мне, що заграничне і гімно величне. Знатоки-социальщицы
от когда повыезжаете немного за свои пгт, где вас приткнули, вот тогда и поговорим.
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви явно в тій Конча-Заспі не були, якщо для вас німецьких Хацапетівки -то рівень Конча-Заспи.
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
А як ви можете комусь додати того, чого вам самій дуже бракує?
Борисфенка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Була, нічого особливого.
Тут вище хтось здивувався, що в чистому полі будинок з опаленням. Ну чи й не дивина, чесне слово.
Німецькі села справді вражають. Видно, що у людей є гроші.
Хто бідніші, живуть на оренді в містах. Це для вас також велика новина?
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Була, нічого особливого.
Де була за майже чотири роки? Була там де поженуть. Ви ніякої дивини мені розповісти не можете. Дивує примітивне мислення, як і висновки.
Будинок з опаленням в чистому полі, так у нас таких таунхаусів вистачає. Ви чули про них? Чи вас вони дивують?
Весела бджілка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Він вам не допоможе, не переймайтесь Живіть як є
Цирк на дроті• 29 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Тепловий насос це клас. Тоді опалення не буде таким дорогим. Новобудови усі з насосами.
У нас частный дом. Эта зима покажет что там со стоимостью отопления.
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
А проблеми у вас гірші, аніж здалося відразу.
Ну живіть як є.
Весела бджілка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Ну живіть як є.
Удалено администрацией...
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
чому ви на мене перекладаєте власні діагнози? Вам погіршало?
Весела бджілка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Удалено администрацией...
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Удалено администрацией...
Ви вже зібрали свій, і там сидите? 😘
Весела бджілка• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Ви вже зібрали свій, і там сидите? 😘
Удалено администрацией...
Акукарача• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Ви вже зібрали свій, і там сидите? 😘
Бешенки до утра не успокоятся, им за европейские захолустья обидно.
Некоторых прям раскидорасило, понесло и вынесло.
Котогосподиня• 30 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так у нас тільки три спальні, нас п´ятеро, це багато?
Ну я ж вам написала, три спальні можуть бути різні. Але ж ви хочете футбольне поле...
На одну людину цілком достатньо 10 метрів спальні, ну хай батьківська 15, кухня 10, ванна 5, коридор 5, загалом до 70квадратів абсолютно комфортного розташування для зйомної квартири у вимушеній ситуації. Я в чомусь не права? В Україні загальна маса живе інакше? Якщо вам потрібно більше - ну платіть, та й по всьому. Вартість за таку площу досить низька. Плюс я так розумію, що і особисте подвір´я в наявності, і місце для авто. Що ще можна хотіти?
Мадам Тю-лю-лю
• 30 октября 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Тобто має бути чотирикімнатна квартира? Інакше джобцентр не дозволяє?
До чого тут джобцентр. Ми від джобцентра не залежимо.
Мадам Тю-лю-лю
• 30 октября 2025
Ответ дляЗайченя
Мюнстер
Ми за 30 км. від Мюнстера. В Варендорфі. Тут дорого.
СкиниУскачи!• 30 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
То хто ж вам не дозволяє? 🤣🤣🤣
Ви хочете мати велику площу за малі гроші. Так не буває. Незалежно від країни.
Зайченя• 30 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У Мюнстерленд взагалі зараз велика проблема знайти житло. А ціни всюди різні. Ось у самому Мю взагалі космос.
Мадам Тю-лю-лю
• 30 октября 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
То хто ж вам не дозволяє? 🤣🤣🤣
Я не хочу велику площу, я хочу 3 спальні
Весела бджілка• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Ви вже зібрали свій, і там сидите? 😘
То Ви ще й стукачка?
Онучка НКВДіста