Мадам Тю-лю-лю• 29 октября 2025
Так, про яблука вже прочитала, давайте про житло в Німеччині.
Хто за скільки орендує. Шукаю нове житло,і в тихому а....ї від цін на оренду в нашому місті і поблизу. Північний Рейн- Вестфалія. В лютому переїхали в будинок на дві квартири. Наша нижня. Будинку 50 років. В полі. 2,5 км від села. 145 квадратів. 850 євро. + 350 комуналка+ 100 елекроенергія ( також буде перерахунок). В лютому по комуналці буде перерахунок. Будинок холоднющий. Опалювати його дорого. Шукаю щось менше за площею але нам потрібно мінімум три спальні.
Північний Рейн- Вестфалія.
За скільки знімаєте житло в Німеччині?
Північний Рейн- Вестфалія.
За скільки знімаєте житло в Німеччині?
Мадам Тю-лю-лю
• 29 октября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Ми винаймаємо двокімнатну квартиру 64 кв. м. у цокольному поверсі сільського будинку недалеко від Марбурга за 860 євро плюс 60 за електроенергію.
Вона повністю була готова для проживання. Посуд, меблі, техніка.
Вважаю, що дуже пощастило.
860 це з комунальними, так розумію.
Оченьценная• 29 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Діти підлітки. Старший хлопець і дві дівчинки.
думаю вам не сдають по іншій причині, а не тому що 3 кімнати мало для сімї з 3 дітьми
Мадам Тю-лю-лю
• 29 октября 2025
Ответ дляОченьценная
По якій?
ТебеОноНадось• 29 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
мені треба з трьома спальнями як мінімум. Троє дітей. Ось такі квартири.
ну норм ціни для 3 спалень
я за 1 плачу 600
не в Німеччині. Але в Німеччині має бути дорожче
я за 1 плачу 600
Оченьценная• 29 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
По якій?
ну хто зна. Низький дохід, просто не сподобались, погані відгуки чи щось ще
Борисфенка• 29 октября 2025
У мене інша земля, Шлезвіг-Гольштайн.
Трикімнатна квартира 65 метрів, дві спальні, ціна оренди 500 євро + 150 комуналка + 60 електроенергія. Місто на 50 000 мешканців, сто-двісті метрів до супермаркету, школи, басейну, автобусної зупинки в центр.
Цирк на дроті• 29 октября 2025
NRW. 60 кв . 600 евро. 2 комн кв в доме из 3х квартир. Тёплая. В этом году сменили систему отопления. Поставили тепловой насос.
Зайченя• 29 октября 2025
3к квартира 750€ с коммунальными +70€ э/э, пригород большого города НРВ.
Котогосподиня• 29 октября 2025
Автор, так а яку ціну ви хочете за 145кв?
Будинку 50 років, це типу древній вже?
Я щось не можу зрозуміти. Чи в нас в Україні таке футбольне поле можна зняти за дякую?
Я знімаю квартиру 58кв., дві спальні і зал, дітей двоє, хлопці, підлітки, але теж розселила по окремим. Один в великій спальні, другий в залі, я в маленькій. Кухні для поїсти вистачає всім, особистої площі теж з головою. Недалеко від Бремена, 380 кальт, 185 газ, 100 світло. Для нас якраз для мінімального комфорту і по грошам. Є схожі сім´ї, які шукали 100+ квадратів, балкони тощо, то теж сидять ниють, що в тебе ж оренда не космічна. Здавали дві спальні взагалі без питань. Тож ви або приземліться трохи, або платіть за свої забаганки
Будинку 50 років, це типу древній вже?
Мадам Тю-лю-лю
• 29 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Тепловий насос це клас. Тоді опалення не буде таким дорогим. Новобудови усі з насосами.
Мадам Тю-лю-лю
• 29 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
У мене інша земля, Шлезвіг-Гольштайн.
Хороша ціна для міста в 50 тисяч.
Мадам Тю-лю-лю
• 29 октября 2025
Ответ дляЗайченя
Біля якого міста, якщо не секрет?
Мадам Тю-лю-лю
• 29 октября 2025
Ответ дляКотогосподиня
Будинку 50 років, це типу древній вже?
Так у нас тільки три спальні, нас п´ятеро, це багато?
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Ну тоді шукайте дешевше. Але загалом в Європі немає такої різниці в ціні між містом і селом, як в Україні. Звичайно якщо це не зовсім десь в депресивному регіоні, які там теж є.
Наприклад ми жили в невеличкому поселенні,а в 35 км від нього ,всесвітньовідомий монстр машинобудування,і аренда коштувала ще дорожче чим в самому місті
Та ви що, нема різниці? В багатьох провінціях Європи встигли прожити, особливо в селах?
Весела бджілка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
В трьох країнах 6 років. Загальну картину добре розумію.
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
То в скількох провінціях, особливо в селах, ви встигли прожити?
Весела бджілка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Вам незрозуміло що я написала? Прочитайте ще раз. Перше моє повідомлення, яке ви коментували.
Якщо ви незгодні-мені байдуже.Я знаю як воно є.
Борисфенка• 29 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Це немало. Ну є оно 90 метрів за 1150 євро, що ви сильно виграєте? Сотню євро на опаленні зекономите?
Неясно, що ви шукаєте. 850 євро за 145 метрів - куди дешевше?
СкиниУскачи!• 29 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Тобто має бути чотирикімнатна квартира? Інакше джобцентр не дозволяє?
Мамаша в бигудях• 29 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
860 це з комунальними, так розумію.
Есть отдельный раздел,не засоряйте ленту своей нимеччиной
Ща как дам• 29 октября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Ви не в змозі відповісти на конкретне запитання. В цілому, мені все зрозуміло з такими знатоками.
Акукарача• 29 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Замахали фрау,я как будто в немецком лагере
Вы не понимаете, европейские зажопья это вам не Винница и даже не Киев. Нью-европейки зашли приосаниться
И где им ещё это сделать? На форумах новой дислокации они и нафиг никому не нужны, ну и язык не выучили настолько, чтобы где-то ещё общаться.
Мамаша в бигудях• 29 октября 2025
Ответ дляАкукарача
Это ужас,лезут во все щели. Я хочу про отключения света,про мужей пополамщиков читать,а не про их немецкие страдания
Борисфенка• 29 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Вам не зрозуміло, яка щільність населення в Європі?
Десь за 300 метрів від мого будинку перехрестя, траса одночасно є і межею міста, через пішохідний перехід - починається село. Такі самі будинки, все впритул.
Поряд є ще цікавіше місце - перехрестя, на якому межують два міста і одне село. З одного боку місто, з іншого село, і навпроти - ще інше місто. На вигляд звичайна вуличка з приватною забудовою, а на три населених пункти розірвана.
Акукарача• 29 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Попробуйте поездить дальше того дома куда вас приткнули. Вам в голову не приходит, что люди видели больше и дальше, чем new европейки, которые вообще ту Европу увидели благодаря войне? Такие как вы смешны со своими примитивными выводами.