как тебе такое илон маск• 29 октября 2025

Хороша новина

Майже 100,000 українських чоловіків віком від 18 до 22 років виїхали з України за два місяці, — пише The Telegraph

Надаючи молодим українцям більше свободи для виїзду, влада сподівалася, що пізніше більше людей повернуться і добровільно підуть воювати
Маю декілька думок• 29 октября 2025
Шо-то влада на радостях совсем мозгами поехала...
жінка незаміжня• 29 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
А там є якісь мізки?
Маю декілька думок• 29 октября 2025
Ответ дляжінка незаміжня
А там є якісь мізки?
Ну, как-то же организмы функционируют, инстинкты там... Да и столько бабла отмывать дураки не могут. Точно есть мозги.
Ms. Android• 29 октября 2025
І правильно зробили молоді хлопці. Не заслуговує на молодь, працюючих та дітей за те, що перетворили з країни.
Не були б закриті кордони, а найголовніше відлову, то таких масштабів не було б.
Колупалочка• 29 октября 2025
Истинную причину никто не скажет, но выпустили из не от доброты душевной, все продумано.
Жерица ночи• 29 октября 2025
Після війни виїде більша половина, так точно. Нічого дивного.
Ні грама• 29 октября 2025
Дуже раді за хлопців
Малая Налегке• 29 октября 2025
В мене всі знайомі потікали,просто всі..
Млинці зі смайликом• 29 октября 2025
Бабье царство,будем как после ВВ танцевать друг с другом: шерочка с машерочкой
Рожки-да-ножки• 29 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Там мізки поїхали вже давно, від бабла, що тече Ніагарським водопадом
Маю декілька думок• 29 октября 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Я ж о том же.
Рекламама• 29 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Набирає Європа собі захисників? Як вона їх заставить? Вони не громадяни
Чучело-Мяучело• 29 октября 2025
Ответ дляКолупалочка
Тоже так думаю. Наверное начнут ставить там на воинский учёт и обучать в странах пребывания.
В меня двое знакомых, которые воюют, были в учебе в Германии, и трое в Англии