Голова колгоспу• 30 октября в 13:57
Як вважаєте, в черзі базікати по телефону нормально?
От сиджу, ще зі мною 3 людей. Ми всі чекаємо.
І мила дама дістає телефон і про все на світі з мамою ля ля ля, з пустого в порожнє.
Я такого терпіть не можу. Чого я маю це слухать?
Це норма?
Є бажання сказати да ти совість маєш чи ні.
Я намагаюсь в голові відтворити списоу питань до лікаря і не можу сконцентруватись
Це норма?
размахер• 30 октября в 14:06
Підійдіть до неї і встурайте в діалог, зробіть вигляд, що вам дуже цікава її розмова
Хвець-тець• 30 октября в 14:06
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Там где и ваше отсутствие права попросить заткнутся. Я в таких случаях говорю: извините, мне не интересно слушать подробности вашей жизни. Человек может отойти в сторону или прекратить треп. Обычно работает.
І це абсолютно нормальна поведінка, без хамства і образ.
Напланетянка• 30 октября в 14:07
Ответ дляГолова колгоспу
Чого це я маю робити? В мене їх нема з собою.
Пропейте магний.
ВерСаСе• 30 октября в 14:08
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тобто ви самі вигадали ці правила вашого прілічія?
Взагалі пофіг що ви там кому говорите, то вам такі попадались просто, я взагалі не розумію про яке прілічіє ви пишете роблячи зауваження людям в громадських місцях?
Боневтікла• 30 октября в 14:08
Ответ дляВерСаСе
Покажіть де написані ваші елементарні правила прідічія?
Вам може правила приДічія і незнайомі, читайте щось окрім порадниці. І так, ваші кордони закінчаються там, де починаються кордони іншої люди. Дивно, що дорослі цьотки не розуміють слово доречність.
В моїй хаті моя правда• 30 октября в 14:10
Ответ дляВерСаСе
Да я сама придумала, как вы сами придумали, что у автора нет права просить это прекратить.
А почему делать замечание не прилично?
Если кто-то накакает под дверь в поликлинике, прилично ли ему сказать что это трэш или приличнее будет над кучкой говна громко по телефону говорить? Как вам ваша интуиция и знания правил приличия подсказывают? А то вдруг замечание про кучку смутит покакавшего.
А почему делать замечание не прилично?
Напланетянка• 30 октября в 14:10
Ответ дляPrervana
Абсолютно ненормально. Но народ нынче дикий и считает ачотакова. Ачотакова свой борщ по телефону на всю очередь обсуждать, ачотакова музло в маршрутке из телефона слушать/тиктоки с озвучкой, ачотакова духами бздеть до рвоты и головокружения окружающих
Это запрещает закон? Есть какие-то нормы прописанные? Если да, тогда жалобу, пусть штрафуют людей. Если нет, то стоит справится со своим психическим состоянием.
Меня не устраивают очереди, я хожу там где их нет. Плачу за свой комфорт.
Штора с кисточкой• 30 октября в 14:10
Ответ дляБоневтікла
Вас так бесят чужие разговоры по телефону, зато соревноваться симптомами с другой теткой в очереди и ругать правительство это же вы первая в очереди и тут правила приличия уже не работают) это другое)
ВерСаСе• 30 октября в 14:11
Ответ дляБоневтікла
Я бачу ви вже прочитали Журнал Мурзілку і там нахватались розумних фраз і пишете їх невпопад.
ГугелП@лАмался• 30 октября в 14:12
бляха, не було мене на форумі 4 місяці, зайшла, а тут все як завжди)
ВерСаСе• 30 октября в 14:12
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А почему делать замечание не прилично?
Тому що розмовляти в громадських місцях має право кожна людина. Все!
Вас може це безкінечно бісити, але це ваші проблеми.
Ваш приклавзагалі неумісний
Фрекен бок• 30 октября в 14:13
В электричке в Польше все дорогу крутят ролики , что нельзя снимать обувь и сидеть без нее разговаривать по телефону,
Но если автор, вам бы позвонил бы человек, которого вы рады слышать вы б болтали без остановки
долой_лама• 30 октября в 14:13
Ответ дляГугелП@лАмался
А де ви были?
Боневтікла• 30 октября в 14:13
Ответ дляШтора с кисточкой
З чого ви так вирішили? В будь-якому громацькому місці, поводжу себе так, щоб не заважати іншим - це елементарні правила культури. Ніколи не розмовляю з незнайомими людьми, нащо це мені. Але деколи доводиться вислуховувати балачки інших, до яких не доходить, що тут вони не самі.
ГугелП@лАмался• 30 октября в 14:13
Ответ длядолой_лама
А де ви были?
просто не заходила, бо піднабридло оце все)
долой_лама• 30 октября в 14:14
Ответ дляГугелП@лАмался
Ого у вас сила воли
В моїй хаті моя правда• 30 октября в 14:14
Ответ дляВерСаСе
Ваш приклавзагалі неумісний
Так и какать может. Кто спорит? Только покакать можно в туалете, а поговорить по делу коротко и ясно, а не часами разговоры разговаривать, чтобы все окружающие ознакомились с подробностями вашей жизни. Понимаете разницу?
Парова машина• 30 октября в 14:14
я лежала в больнице после операции - боль ужасная сна нет - одна дама в палате начинала в 5 утра всем звонить и про себя и про всех кто с ней палате рассказывать всем своим родичам и друзьям - пришлось объяснить матом т.к нормально она не понимала
Боневтікла• 30 октября в 14:14
Ответ дляВерСаСе
Ви п´яна чи хвора? Що ви верзете
Скажений гудзик• 30 октября в 14:14
Ладно в черзі. А то буваю в місцях, де треба зберігати тишу, а такі особи щось кажуть по телефону або голосно слухають щось. Роблю зауваження.
Ангелок з ріжками• 30 октября в 14:15
Ответ дляГолова колгоспу
И почему вы не схватили за патлы ,вырвали мобилку и разбили ???
Хвець-тець• 30 октября в 14:15
Ответ дляПарова машина
Іноді рагулям все ж таки треба пояснювати що вони рагулі. Розумію вас.
Пацан к успеху шел• 30 октября в 14:15
вопросы - записывайте заранее
мешают шумы в публичных местах -носите беруши или наушники
ну, и нервишки подлечить было бы неплохо
ГугелП@лАмался• 30 октября в 14:15
Ответ длядолой_лама
Ого у вас сила воли
це так здається, що ’ого’
.. роки два тому жити не могла без порадниці, тепер можу пропадати тижнями, вже й місяцями. негативу багато, навіть , на вигляд, в безобідній темі
ВерСаСе• 30 октября в 14:16
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви не розумієте що ваш савєцкійсаюз давно позаду? Це ваша разніца, вона не повинна стосуватись інших, ніхто не повинен розуміти її як ви. Ви не маєте права закрити комусь рот, бо вам щось не подобається.
долой_лама• 30 октября в 14:16
Ответ дляГугелП@лАмался
це так здається, що ’ого’
Так і є
Парова машина• 30 октября в 14:16
Ответ дляВерСаСе
та ну?
В моїй хаті моя правда• 30 октября в 14:17
Ответ дляПацан к успеху шел
вопросы - записывайте заранее
Да причем здесь шумы в общественных местах? Речь о том что какой нибудь человек в месте, из которого ты не можешь уйти говорит часами. Ты не выбираешь слушать про его подруг, их трахалей, про ее свидания, про ссоры с мамой, но вынужден.
Ангелок з ріжками• 30 октября в 14:17
Ответ дляБіле пальто
Ви ще й ясновидяща? Це теж вроджене? Ви мене ніколи не юачили, але стверджуєте яка я )) Це у селі так роблять, ви там народились?
А зачем нам ещё видеть ваше лицо ??ваш пост все сказал за вас
Боневтікла• 30 октября в 14:17
Ответ дляВерСаСе
Не треба свою невихоаність прикривати совком. До чого тут це? Ви живете в цивілізованому світі, де є не тільки ваші кордони, але і інших людей. І взаємоповага допомогає всім існувати разом без конфліктів.