Голова колгоспу• 30 октября 2025

Як вважаєте, в черзі базікати по телефону нормально?

От сиджу, ще зі мною 3 людей. Ми всі чекаємо.
І мила дама дістає телефон і про все на світі з мамою ля ля ля, з пустого в порожнє.
Я такого терпіть не можу. Чого я маю це слухать?
Це норма?
Є бажання сказати да ти совість маєш чи ні.
Я намагаюсь в голові відтворити списоу питань до лікаря і не можу сконцентруватись
ЭмчЭндЭм• 30 октября 2025
Ответ дляБіле пальто
Вже й в черзі не можна говорити по телефону. А у Вас давно так, щоб запитати у лікаря щось, треба пів годики концентруватися у тиші? Це вроджена вада чи набута?
я всі питання записую на листочку - і не забуду, і лікаря не затримую