Трахтибидох• 30 октября в 15:28
Масло Рошен і інші знижки)
Просто ділюсь знижками в Сільпо
показать весь текст
3
8
13
Не виправдовуюсь• 30 октября в 15:41
Ответ дляНалогообложу
З того,що і все інше
Так з чого саме
1
автор
Трахтибидох
• 30 октября в 15:42
Ответ дляГарні диньки
А вам абы выставить? Корзину накидали,а вы разбирайтесь, делите сумму и т.д Для чего это?
Жіночко, Зайдіть в додаток сільпо і розбиратись якщо у вас проблеми з математикою. Я вам нічого не винна
6
5
Сплюшка• 30 октября в 15:42
Филе 0,7 кг, вы на приколе? А цена за кг где? Что за бред вы выставили?
7
9
Не виправдовуюсь• 30 октября в 15:42
Ответ дляПатріотка з дивану
Да, он. Сейчас на акции по 160 вроде. А так 220
Надо брать. Спасибо 🌹
3
автор
Трахтибидох
• 30 октября в 15:42
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так з чого саме
Вам написала)
1
1
Налогообложу• 30 октября в 15:43
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так з чого саме
Мені для пляцків ідеально підходить
Гарні диньки• 30 октября в 15:43
Ответ дляТрахтибидох
Жіночко, Зайдіть в додаток сільпо і розбиратись якщо у вас проблеми з математикою. Я вам нічого не винна
Женнщина делайте нормальную тему а не вот это вот! 0,7 кг филе, и дальше что, цена за кг, где?
5
8
Своего не предлагать• 30 октября в 15:45
Первый раз такое вижу, корзина, а дальше что? Для чего 0,3 кг селедки, цена где за кг? Тупость просто
7
4
1
Не виправдовуюсь• 30 октября в 15:46
Ответ дляНалогообложу
Мені для пляцків ідеально підходить
Мені оцей пляцок непонятний... Треба дуже багато молока потратить щоб зробити пачку масла, а потім її взяти і за 60 грн спустити.
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
6
автор
Трахтибидох
• 30 октября в 15:47
Ответ дляГарні диньки
Женнщина делайте нормальную тему а не вот это вот! 0,7 кг филе, и дальше что, цена за кг, где?
В додатку.
Я буду робити як захочу. Це зрозуміло впм хоч 3 разу? Ні? ))
Я буду робити як захочу. Це зрозуміло впм хоч 3 разу? Ні? ))
5
5
2
автор
Трахтибидох
• 30 октября в 15:48
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мені оцей пляцок непонятний... Треба дуже багато молока потратить щоб зробити пачку масла, а потім її взяти і за 60 грн спустити.
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
З вершків
1
1
Налогообложу• 30 октября в 15:49
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мені оцей пляцок непонятний... Треба дуже багато молока потратить щоб зробити пачку масла, а потім її взяти і за 60 грн спустити.
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
Не так і багато потратить
В їжу я збиваю з вершків натуральних, літом
Приблизно з 2л вершків виходить 1300 грам масла
Літр коштує 220 грн
В їжу я збиваю з вершків натуральних, літом
Приблизно з 2л вершків виходить 1300 грам масла
Літр коштує 220 грн
Налогообложу• 30 октября в 15:51
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мені оцей пляцок непонятний... Треба дуже багато молока потратить щоб зробити пачку масла, а потім її взяти і за 60 грн спустити.
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
З чого те масло все ж таки? Хтось тут знає?
У всьому маслі промислового виробництва допускається вміст інших жирів, про це всім відомо
Гарні диньки• 30 октября в 15:52
Ответ дляТрахтибидох
В додатку.
Я буду робити як захочу. Це зрозуміло впм хоч 3 разу? Ні? ))
Я буду робити як захочу. Це зрозуміло впм хоч 3 разу? Ні? ))
Так не нужно морочить голову людям делая такие темы на общее обозрение, так понятно.
7
5
Своего не предлагать• 30 октября в 15:53
Ответ дляТрахтибидох
В додатку.
Я буду робити як захочу. Це зрозуміло впм хоч 3 разу? Ні? ))
Я буду робити як захочу. Це зрозуміло впм хоч 3 разу? Ні? ))
Лечится и ещё раз лечится.....
1
4
Не виправдовуюсь• 30 октября в 15:53
Ответ дляНалогообложу
Не так і багато потратить
В їжу я збиваю з вершків натуральних, літом
Приблизно з 2л вершків виходить 1300 грам масла
Літр коштує 220 грн
В їжу я збиваю з вершків натуральних, літом
Приблизно з 2л вершків виходить 1300 грам масла
Літр коштує 220 грн
Цікаво.... А де саме купуєте вершки?
Налогообложу• 30 октября в 15:55
Ответ дляНе виправдовуюсь
Цікаво.... А де саме купуєте вершки?
В брата, він має корів.
Або купую масло відразу
Або купую масло відразу
Сплюшка• 30 октября в 15:55
Ответ дляНалогообложу
В магазині
Так йдіть до магазину чого в тему зайшли, побачити ціни? а де вони?
Пекельнi Борошна• 30 октября в 15:56
Ответ дляНалогообложу
Не так і багато потратить
В їжу я збиваю з вершків натуральних, літом
Приблизно з 2л вершків виходить 1300 грам масла
Літр коштує 220 грн
В їжу я збиваю з вершків натуральних, літом
Приблизно з 2л вершків виходить 1300 грам масла
Літр коштує 220 грн
Ага, Рошен же на базаре покупает сырье
4
1
Не виправдовуюсь• 30 октября в 15:57
Ответ дляНалогообложу
В брата, він має корів.
Або купую масло відразу
Або купую масло відразу
Так нормальні у вас там вершки... Мені таких віка не побачити. Канєєєєшно...
Своего не предлагать• 30 октября в 15:57
Ответ дляПекельнi Борошна
Ага, Рошен же на базаре покупает сырье
Рошен говно масло
4
1
Щас ухожу• 30 октября в 15:57
Ответ дляСвоего не предлагать
Лечится и ещё раз лечится.....
Кто лечится?
Налогообложу• 30 октября в 15:58
Ответ дляПекельнi Борошна
Ага, Рошен же на базаре покупает сырье
Так я це і пишу. Потрібно розуміти з чого масло Рошен чи будь яке інше з супермаркету
2
автор
Трахтибидох
• 30 октября в 15:59
Ответ дляСвоего не предлагать
Лечится и ещё раз лечится.....
Удалено администрацией...
автор
Трахтибидох
• 30 октября в 15:59
Ответ дляГарні диньки
Так не нужно морочить голову людям делая такие темы на общее обозрение, так понятно.
Так вийдіть якщо вам не підходить. Чи це непосильно?)))
1
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу