Лівий Локіть• 31 октября 2025

Стремно на улицу выходить...

Это ж на каждом шагу дичь приключиться может
ВЫВсеВрете• 31 октября 2025
не.ер лазить у невстановленому мисци и будет вам счастье, автор...
автор Лівий Локіть • 31 октября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Там не сильно оживленная дорога в то время
Скоро_вчера• 31 октября 2025
Так пешеход в не установленном месте переходил его не заметили и зацепили. На больших машинах есть слепые зоны
PORKA• 31 октября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
там більше сліпих зон чим зрячих, насправді. їм лише здалеку гарно видно а прям попід ними що робиться вони вже не бачать. нажаль, у нас багато людей ніколи не сідали за кермо і не вивчали правил руху, їм би було зрозуміліше як небезпесно переходити дорогу де заманеться. Про тормозний шлях, про те скільки часу минає від того як водій помітив перешкоду і до того як він може зупинитися, про сліпі зони вантажівок...
Тріль!• 31 октября 2025
У фуры ограниченная видимость, не удивительно, что он не заметил. Не факт что посадят.
PORKA• 31 октября 2025
а раптом то взагалі було самогубство, як раз нерідко для цього фури й вибирають?..
жах звісно.
Марс атакует• 31 октября 2025
Ключевые слова: ’переходил в неположенном месте’. Переходите в положенном, вероятность значительно снизится.
Україна наше все• 31 октября 2025
Да тут с такой темнотой хоть бы в положенном не сбили. А шизики..
Алина-eb61• 31 октября 2025
есть видео телеге как он переходил и как сбили - я не смотрела
Фима Собак• 31 октября 2025
Поліз під колеса, а зараз судитимуть водія🤦‍♀️ Все як завжди.
Пам’ятаю колись при мені сталось так що фура їхала десь зі швидкістю 60-70 і вирішила жінка прямо назустріч їй почати перебігати. Її всмоктало потоком повітря до колес, протягнуло і викинуло поки фура гальмувала. Виглядало все жахливо, але жінка встала, обтріпалась, обматюкала всіх перехожих і водія і побігла далі. Наче пояснюють кругом що таке фура, сліпі зони, а людям все одно, а потім такі новини.
Кили и Манджаро• 31 октября 2025
Не ходите в наушниках по улице. Знаю два смертельных случая из за этого.
Перша леді колгоспу• 31 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
У моєї сусідки дочка в Німеччині переходила дорогу не там де треба і її збила машина. Добре що жива, але без зубів, з пластинами в кістках, короче жах. Долічили до стабільного стану і повернули в Україну. За це виклали такі кошти, що тут можна квартиру купити. Вона не біженка, а студентка і ще й не було страхування. Так що випадки такі трапляються кругом, будьте обережні!
Життє Бентежне• 31 октября 2025
Я детям постоянно говорю, что жизнь дороже любых правил и предположений, что тебя увидят, что ты успеешь. Внимательно смотрим вокруг и переходим дорогу аккуратно, лучше, чтоб вообще машин не было
Жаль водителя фуры
Не за Будка• 31 октября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Ви дивились то відео? Мужик просто виліз під колесами. Не на переході