Алина-eb61• 31 октября в 09:50

Мамину бусинку задержали

Чоловіка, причетного до вибуху на «Укрпошті» у Києві - затримано — поліція Києва

Відправником посилки виявився 40-річний мешканець Тернополя, його затримали за місцем проживання. В його квартирі було вилучено ще десяток боєприпасів.

Попередньо встановлено, що чоловік виготовив сувеніри з боєприпасів зробивши на них гравіювання та відправив через поштові відправлення.
kuskus• 31 октября в 10:21
До чого тут бусінка? інфантильний підхід до серйозної ситуації
WomAnn• 31 октября в 10:23
А причем тут бусинка? Обычный псих
чаревна• 31 октября в 10:24
Интересно чем такие люди руководствуются?! Думал наказание не избежно...дурачок
BLUE_SKY• 31 октября в 10:38
он наверное думал что они не боевые
Veronika_100k• 31 октября в 10:58
Дебил 🤦‍♀
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 31 октября в 11:04
Ответ дляBLUE_SKY
он наверное думал что они не боевые
Ну, саме так, як зручно він думав... У нас же у всіх є дома боєприпаси... Сяде за грати і там навчиться думати.