дамаБезСобачки• 31 октября 2025

Давайте визнаємо, ми жирні бо жремо багато?

Чи я не права????
В рот не ложи• 31 октября 2025
Я не жирна
Амбасадор щастя• 31 октября 2025
Ні
Таракашечка• 31 октября 2025
Естественно не правы)
автор дамаБезСобачки • 31 октября 2025
Ответ дляТаракашечка
Естественно не правы)
У вас який варіант? Гормони?)
ReintTycha• 31 октября 2025
Може і так
Вумна вутка• 31 октября 2025
Звісно, а як може бути по-іншому.
Тро Нью-Йорку• 31 октября 2025
Я все життя худа (мені 45), бо їм мало, майже не їм борошняне, солодке, жирне, а співробітниці кажуть що відьма, їдять торти і чомусь не худнуть, дива
автор дамаБезСобачки • 31 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я не їм солодкого, мучного а набираю вагу
Я Вас не боюся• 31 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
У вас який варіант? Гормони?)
Я небагато їм. Від міасеру набрякла на 9 кіло різко. Харчування таке саме.
18 мнеУЖЕ• 31 октября 2025
Факт!!!
Тро Нью-Йорку• 31 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Значить рухаєтесь мало.
Як би це прикро не звучало, але ’в Бухенвальді товстих не було’, хворі були, але товстих не було.
Страхованная• 31 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ну значит вы не заедаете стресс, везёт.
Карамелька• 31 октября 2025
- Во-первых, жирные это какие?
- Во- вторых, много это сколько?
- Третье, много понятие разное может быть, например, по калориям не так уж и много, но для метаболизма именно того человека много и в итоге лишний вес. А кто-то с таким же режимом и объемом еды не толстеет.

- Четвертое, несбалансированное питание, нет возможности питаться полноценно, больше углеводов
- И да, таки гормоны. Климакс, проблемы с щж, иногда смена гормонального фона после родов.
курасаны• 31 октября 2025
Я думаю правы. У меня была коллега, которая говорила, что у нее лишний вес из-за проблем с щитовидной железой. И я верила. Но однажды пошли с ней в столовую и я увидела, что она ест с хлебом, запивает соком и еще десерт. Тогда все стало понятно.
Тро Нью-Йорку• 31 октября 2025
Ответ дляСтрахованная
Ну значит вы не заедаете стресс, везёт.
А для чого його заїдати, можно піти побігати, чи на групові, чи в тренажерку, всіляко краще ніж запихувати в себе їжу.
автор дамаБезСобачки • 31 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Значить рухаєтесь мало.
Вірю знаю
Спорт 2-3 рази на тиждень по 2 години
Соображалочка• 31 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Вірю знаю
Спорт 2-3 рази на тиждень по 2 години
Так ви й не жирна, просто не худа, як вам хотілось би
автор дамаБезСобачки • 31 октября 2025
Ответ дляСоображалочка
Я жирна
Соображалочка• 31 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Я жирна
65 кг?😏
Тро Нью-Йорку• 31 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Вірю знаю
Спорт 2-3 рази на тиждень по 2 години
Підтримую, 3-4 рази на тиждень, але в мене година, потім в сауну (якщо встигаю), ще бігаю 2-3 рази на тиждень.
Мурзилка• 31 октября 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Вірю знаю
Спорт 2-3 рази на тиждень по 2 години
Скільки місяць?
В мене враження, що ви недавно надумали худнути і от мотивацію шукаєте)
По темі- однозначно так
ПешитеБесАшипок• 31 октября 2025
Жирна - це скільки кг? 50? 100? 150?
Замурмишка• 31 октября 2025
Жруть багато. Точка.
Стрекозей• 31 октября 2025
Так, люблю пожерти. Їжечка така смачна:)
Зараз все скажу• 31 октября 2025
Я жирею от еды и лени
Невидимка• 31 октября 2025
Я худа
Белая и пушистая• 31 октября 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я все життя не їм тістечка, пиріжків, торти-не люблю. Солодке також не люблю. Але худа я була лише в дитинстві. Жирна також не була. Але так, не їм багато, тож моя фвгура-це робота над собою.
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Нет, конечно.
Все жирные уверены, что у них гормоны, кортизол, инсулинорезистентность, возраст, спящий метаболизм и прочие чесотки левой пятки, которые не дают им похудеть. А едят -то они полкорочки хлеба и то не каждый день.
Шопингмонстр• 31 октября 2025
О, і знову пасивна агресія до людей з зайвою вагою...
Хоча, ні... навіть не пасивна
автор дамаБезСобачки • 31 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Хоча, ні... навіть не пасивна
Від людини з зайвою вагою
Чекаю також чесну як я