Атятя_тётя• 01 ноября 2025
А ставят ли импланты врачам-стоматологам?
Атятя_тётя
• 01 ноября 2025
Ответ дляАленький носочек
Нет, ходят беззубые
Я просто думала, что у них у всех зубы в хорошем состоянии, а значит, не удаляют.
ЯсноВидящая• 01 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
С хера ли
ФрекенБок• 01 ноября 2025
Мій лікар без імплантів, всі свої каже. Не перевіряла. Вірю на слово. До речі, імплантати не всім підходять. Тому далеко не для всіх це вирішення питань.
Чарівна патика• 01 ноября 2025
В мене таке саме питання про окулістів. Чому дуже багато в окулярах, якщо є лазерна корекція і заміна кришталика
ЖующаЯКонфету• 01 ноября 2025
Ответ дляЧарівна патика
Лазерну корекцію не всім можна проводити. Заміна кришталика - ноу коментс
ви хоч знаєте, при яких діагнозах його міняють?
Атятя_тётя
• 01 ноября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Хрусталик при катаракта меняют, а это не просто ’плохо вижу’
ЖующаЯКонфету• 01 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Так не мені це пишіть, я при чому? Чи ви мені доводите, що окулісти з катарактою сидять на прийомі?
Чарівна патика• 01 ноября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я в курсі. Лазерна корекція до 40 років
Чарівна патика• 01 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Не лише при катаракті
КокошинЭль• 01 ноября 2025
Ответ дляЧарівна патика
А ще цікаво, що при невеликій міопії лікар мене запитав, чи не хочу я зробити лазерну корекцію. Я навіть не ношу окуляри в повсякденному житті. Вдягаю коли вожу авто (рідко).
Ответ дляЧарівна патика
А у меня про пластических хирургов. Ни одного не видела ни с подтяжкой ни с блефаропластикой. Конечно, про всех говорят, что вот своей жене он делает, но его жену вживую никто не видел, а он почему то весь натуральный.
жар-птица Нюра• 01 ноября 2025
Ответ дляГитта Ягг
Я сейчас встречаюсь с пластическим хирургом, не хочет он себе переделанную барышню 100%.