Сонячний день• 01 ноября 2025
Ціна спортлайф Київ
Дівчатка,скільки зараз показує ціну на річний мережевий абонемент без басейна? Прислали рекламу типу хелоувін 2 дні знижка -50% . Як завжди зі спортлайфом виявилося, що тільки на 1 вид карт. Ціну без знижки назвали 35тис і це навіть без басейну. Якось дофіга
Вітаміни косметика• 01 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
Это не так, у меня дочь админом там работает. Просто для новичков больше скидок.
ну у вас дочь у нас двое соседок там работает. У нас по франшизе Спорт лайф поэтому у них свои правила. И если в нашем городе 16 со скидкой для меня дорого. То для Киева 16 это копейки. Если у нас не делатьскидки то потеряют 40% клиентов. Багачей у нас в городе очень мало. Для Киева согласна можно скидок не делать для элиты. Ну и да соголасна для новичков скидки чтоб заманить в секту
меня вот заманили и 3х членов семьи...И удар по бюджету неплохой так
Так точно!• 01 ноября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Я працюю 7-19,накачана,спортивна,титан.З 19.30 басейн,зал.
Теж цікаво. Час на родину, побут, закупи, відпочинок?
В мене спорт тричі на тиждень, ледь вписуюсь
Сонячний день
• 01 ноября 2025
Ответ дляВітаміни косметика
Апполо 1000 в месяц, і оплата помесячно, только мне далеко, не хочу ездить
Поліцейський патруль• 01 ноября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
спортлайф оху*в з цінами.. Пропонували продовження за 13,5тис без басіку, мені це дорого. Була клієнтом більше 5 років, але восени купила вже абонемент в Аполло (Київ) - і дешевше, і до дому ближче. І атмосфера в Аполло приємніша, можна було б і раніше перейти, але не люблю шось міняти....
о, сейчас погуглю
спасибо, может и у нас рядом есть
КликОЛЬКА• 01 ноября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Немає стандартної вартості, вона залежить від міста і від клубу. Від того, купуєте ви мережевий чи локальний.
35 повна ціна, в по акції 17500 без басейну? Мені здається, забагато. Зараз передпродаж карток з басейном в Ретровіль, так там 24900 картка преміум басейн+спа.
Чекайте чорну п´ятницю або Новий рік.
Або зателефонуйте у відділ продажу та спробуйте продавити їх на меншу ціну.
Навіть, якщо не вдасться, ви потрапите в базу і вам почнуть час від часу приходити пуш сповіщення про особливі умови придбання абонементів.
Ми так свої купили під -40%.
Чекайте чорну п´ятницю або Новий рік.
Ми так свої купили під -40%.
17 тис мережевих забагато? Я свій мережевий купувала в Новорічний розпродаж за 19 тис, локальні значно дешевші
КликОЛЬКА• 01 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Я ж одразу написала тип картки МЕРЕЖЕВА не локальна
Так, 17 без басейну, мені теж здається це овердофіга
Тоді купуйте локальний і тих місяцях де ви хочете займатися, 17 тис це меньше півтори тисячі на місяць за змогу займатися де вам зручно.
КликОЛЬКА• 01 ноября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Поряд зі мною спортлавй на Індустріалці і Аполо в Космополіті, спортлайф величезний зал, Аполлон маленький акваріум де тренажери впритик один до одного, і займається як на сцені перед потоком відвідувачів , в чому кайф атмосфери?
Забризкана водою• 01 ноября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Я на харківській в Аполло. Тренажери не ближче ніж в Спортлайф Позняки. За інші не знаю) мені річний в аполло 11тис грн обійшовся безліміт.