Свекруховна• 01 ноября в 12:56

Закрила важливе питання, сьогодні лежу хвора.

Суть в чому: декілька тижнів не могла закрити важливу справу на роботі. На днях урвався терпець, змусила людей які не звикли напружуватись трохи більше підстрибнути,попрацювати і нарешті щось вирішити. Зараз питання закрите, а я картаюсь що була не до кінця ввічлива і переконлива. Але всьому є межа.

Лежу і думаю, що працювати керівником це точно не моє. Жінки керівниці як ви взагалі існуєте?.
Дівчина Гілмор• 01 ноября в 12:59
Давайте по суті.
Результат є?
Він був би якби ви не рявкнули?
Щось змінилося після того як ви рявкнули, окрім вашого сумління?
Распутница• 01 ноября в 12:59
Мене так бісить, що для мене ні відпустки,ні лікарняних не існує, бо не можу довірити відділу, без мене вони не справляться. Щось завалять, а спитають з мене
автор Свекруховна • 01 ноября в 13:02
Ответ дляДівчина Гілмор
Давайте по суті.
Результат є?
Він був би якби ви не рявкнули?
По суті: результат є, якби не стояла над душею і не розказувала що і як робити то нічого б не вийшло, але я так не звикла (( не боєць я мабудь.
Леплю из пластилина• 01 ноября в 13:03
Ответ дляСвекруховна
МабуДь, мабуДь...
Мастер Класс• 01 ноября в 13:03
У мене мама багато років була керівником економічного відділу на великому виробництві, в один звітний період схопила мікро-інсульт прямо на роботі, на наступний день звільнилася і стала самою щасливою людиною на світі. Я тому ніколи не прагнула до керівних посад, хоча бували пропозиції, але я краще буду рядовим працівником. Бути керівником це дійсно не для кожного.
автор Свекруховна • 01 ноября в 13:03
Ответ дляРаспутница
Співчуваю
Лепетун• 01 ноября в 13:03
Ніколи ні на кого не кричу. За 20 р.жодного разу підвищеного голосу. Але й ледарів, яких ви маєте , не тримаю. Я дуже лояльна -завжди відпускаю до лікарів.у відпустки, можу матері з хворою дитиною сказати що йди на дистанційку як не хочеш лікарняний. люди мене люблять і як є місця -завжди просяться до мене як когось скорочують. Але нічию роботу я не роблю. Хто як працює той отримує премії. Як ні- то отримаєш пшик. Хто вкладається-того винагороджую . Людей,які не напружуються, згодом звільеняю.
А ви розпустили своїх підлеглих. Скрізь має бути дисципліна. Я б сказала- якщо далі так буде- шукайте собі роботу. Не треба бути цербером. Але . А своїх ледарів грузіть роботою.вони або втечуть.або будуть працювати. Ще я не умоляла своїх підлеглих працювати...))) нонсенс
Дівчина Гілмор• 01 ноября в 13:05
Ответ дляСвекруховна
То ви ще лайтовий керівник
Лепетун• 01 ноября в 13:09
Ответ дляРаспутница
Виховайте собі допомогу. Підміну
Україна понад усе!• 01 ноября в 13:11
Ответ дляРаспутница
А кто их таких набрал на работу?
Україна понад усе!• 01 ноября в 13:12
Ответ дляЛепетун
А, так это ж платить нужно
Лепетун• 01 ноября в 13:20
Ответ дляУкраїна понад усе!
А, так это ж платить нужно
Повірте.зараз знайдуться інші.як не вася то микола.не хочеш? Звільняйся.звілтняй місце
Україна понад усе!• 01 ноября в 13:23
Ответ дляЛепетун
Если не платить нормально, то новый Вася будет мало чем отличаться от предыдущего Пети. У нас поменялся хозяин и поднял оплату, кого-то заменили , а у кого-то появился стимул вджобывать и таких много. Проблема с кадрами отпала
автор Свекруховна • 01 ноября в 13:25
Ответ дляЛепетун
Видно ви на своєму місці.

У мене дві менеджерки не могли визначити хто наплутав з документами. Там не просто треба було переглянути замовлення,але і зʼїздити в інший офіс, а це ж важко, вони зайняті. Мої нагадування ігнорувались і робота частково не виконувалась. В результаті я вирішила все сама, сама розібралась і натикала носом,щоб виправили. Но тут просто урвався терпець.

Зазвичай я за нормальну атмосферу. На минулій роботі я намагалась з усіма підтримувати дружні стосунки, якось все було легко і невимушено. Якщо хтось хворів, збирали гроші, допомагали.Подарунки дітям на свята купували. Потім я пішла в декрет і от на новій роботі виявляється я маю розгрібати незручні питання і закривати справи, а менеджерки зайняті.
Пугачиха• 01 ноября в 13:30
Я не керівник. Жорстка, безкомпромісна, не люблю повторювати двічі, спілкуюсь наказовим тоном, емоційна, не стримана. З підлеглими так не можна, їх треба нянькати трохи, до кожного стежечку знайти. Тому хороший керівник це не просто той кого підвищили, це треба вміти. А з своїми дівчатами ви визначтеся, або вони працюють або ви за них, або ви з ними
Лепетун• 01 ноября в 13:42
Ответ дляСвекруховна
Видно ви на своєму місці.

Ігнорувати мої нагадування недопустимо.
Королева краси• 01 ноября в 13:51
Это ваш первый опыт? Со временем привыкните, будете знать кого педалить сильнее, кого слабее, кого заранее, а кто делает все быстро. Но конечно это постоянный напряг, ваша плата за успех и деньги
автор Свекруховна • 01 ноября в 13:57
Ответ дляКоролева краси
З цими дамами це перший досвід. Далі буду щось думати, бо постійно лежати в ліжку від нервів не хочу.
Ковбой Хагис• 01 ноября в 14:09
автор, ви як той божий-одуванчик, але це ви самі собі щось придумали, люди різні, дуже хамів, ледарів, будуть вам в обличчя улибатися а потім навіть украдуть щось, не потрібно змішувати працю й особисте життя-в праці ви відповідальна без сю=сю-сю , правильно вам написали-не працює-звільнений, не треба втрачати нерви,від таких робітників толку не буде,сразу говорить їх обов’язки, терміни-ні , значить ні