Все питаю зарання• 01 ноября в 18:07

Фух! Як ще заспокоювати дитину?!

Доньці 15 років, 9 клас.
Завтра міська олімпіада з хімії, вона дуже сильно переживає.
Їй так страшно там завжди.....
Уже голова болить, щоки червоні і вуха горять, мало не плаче, ледве стримує сльози.
Каже що боїться підвести вчителя, школу і опозориться. Минулого року було 1 місце і 3 по області. Теж боялася сильно.
Я їй кажу що це не найголовніше в житті і щоб не переживала так. Усі заспокоюють її, навіть однокласники.
Що їй ще можна сказати таке?
Дружная семейка• 01 ноября в 18:50
Это нужно не ей, а ее учителю. Она участвует добровольно. Хочется посоревноваться, есть азарт, хочет себя проверить - идет. Нервы ни к черту и семья на ушах - не идет.
Хомо_сапиенс• 01 ноября в 18:58
Ответ дляВсе питаю зарання
Я їй це теж говорила що вона здобуває комусь славу ціною власних нервів.
Вчительці укр мови відмовила цього року брати участь в олімпіаді, так вона образилася і оцінки тепер занижує
Про славу ви загнули, вчителі за олімпіади не мають нічого. Може в якихось ліцеях і преміюють з фонду школи. Але переважна більшість вчителів , після уроку готуючи в свій вільний час учнів, отримують від адміністрації лише ’я вас вітаю’
So_so• 01 ноября в 19:16
Ответ дляВсе питаю зарання
Ще перед олімпіадою з математики вчителька сказала що якщо не займе 3 місце в мат класі то це значить те, що на уроках нічого не роблять, а сидять задніх пасуть
Вона ще більше почала боятися після цих слів...
Она такая потому Вы не можете её защищать. Она это знает.
Ухахайкина• 01 ноября в 19:54
Ответ дляВсе питаю зарання
Весь клас має зайняти чи ваша особисто за весь клас хрест тягне? Рахунок від психолога вчителька хай оплатить.
Ухахайкина• 01 ноября в 19:57
Ответ дляВсе питаю зарання
І послушність, і виклик.
Вчителі просять підти - вона погоджується.
А по хімії як улюбленому предмету сама схотіла підти.
Біологічці відмовила - а вона теж образилася
Вона у вас прям по всіх предметах ходить? А інші діти?
Вона заробить нервовий зрив, всі ці вчительки тут же скажуть, що їх провини нема. Ніхто не змушував. Вам варто це припинити. Може навіть піти і поговорити з директором.
Алгонавт• 01 ноября в 20:05
Ответ дляВсе питаю зарання
Я її якраз цьому і вчила з початкової школи. Що оцінки то фігня, головне щоб усі живі-здорові були.
В неї просто від природи такий тип характеру, панікьор, за все переживає
А магний даете ребенку? Тормозные процессы в мозге явно не справляются, сплошной надрыв. На таком уровне стресса теряется весь магний, поэтому он обязательно должен восполняться и не в профилактической дозе, а в два раза выше, как для взрослого человека уже.
Моя тоже сильно ’переживательная’ сама по себе, но не так что аж плачет. Сейчас 14,5
Магний принимает постоянно уже много лет два раза в день.
В учебное время добавляю теанин утром и днем, мелатонин на ночь,
А с этого года начала давать Бафазол, т.к. вижу что он ей нужен по уровню стресса в школе.
Админко• 01 ноября в 21:19
Автор, меня в школе тоже отправляли на все олимпиады. У нас никто особо мест не брал, я тоже редко что-то брала, но посылать ведь надо кого-то. В 9 классе я уже не выдержала это все и долго жаловалась маме. А мама восприняла это все очень серьезно, и пошла разговаривать с директором и завучем. Больше меня не отправляли на олимпиады, и я выдохнула. Отношения с учителями, в принципе, не испортились.
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 23:36
Ответ дляУхахайкина
Всі хотять її брати, інші теж ходять цього року
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 23:38
Ответ дляАдминко
Мене теж затягали по них, згадую як бісило це мене
Ответ дляАлгонавт
Буду давати, дякую за пораду
Ухахайкина• 02 ноября в 01:18
Ответ дляВсе питаю зарання
Хай хотять. Ви мати і ви визначаєте рівень навантаження, який тягне дитина. Сходіть до психолога, оцініть стан. Впевнена, там буде стан на межі психічного виснаження. Тоді з цією довідкою до директора, уточніть, хто буде оплачувати лікування дитини від неврозу.
Якщо ви не троль, то поставитесь серйозно. Чи у вас є запасна дитина?
Алгонавт• 02 ноября в 10:07
Ответ дляУхахайкина
Поддерживаю!
Такие дети из-за плохих оценок и в окна выходят...
Но чаще от них хорошо учиться требуют родители, а тут чужие тетки, которым на состояние девочки глубоко пофиг