Все питаю зарання• 01 ноября в 18:07
Фух! Як ще заспокоювати дитину?!
Доньці 15 років, 9 клас.
Завтра міська олімпіада з хімії, вона дуже сильно переживає.
Їй так страшно там завжди.....
Уже голова болить, щоки червоні і вуха горять, мало не плаче, ледве стримує сльози.
Каже що боїться підвести вчителя, школу і опозориться. Минулого року було 1 місце і 3 по області. Теж боялася сильно.
Я їй кажу що це не найголовніше в житті і щоб не переживала так. Усі заспокоюють її, навіть однокласники.
Що їй ще можна сказати таке?
Їй так страшно там завжди.....
Що їй ще можна сказати таке?
Ну що ви, мамо!• 01 ноября в 18:09
Жах який. Навіщо їй та олімпіада? Щоб що? Здоров’я не шкода?
Стетоскопуло• 01 ноября в 18:09
Сказати, що в цьому немає сенсу з такими нервами. Олімпіада - це не тільки перевірка знань але й нервової системи. Чи здатна вона витримати навантаження. У вашої дочки - ні. І потрібно над цим працювати до олімпіад
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:12
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я її просила не йти туди.... постійно прошу.
Минулого року атас повний був, 7 разів за рік ходила по них.
А вона записалася на олімпіаду цього року лише по математиці і хімії - улюблені предмети. По математиці 2 місце зайняла.
Я взагалі відмінила б ці олімпіади, тим більше під час війни.. всі нормальні діти відпочивають на канікулах, а моя готувалася.
І мінус вихідний
ХаДиДиШь• 01 ноября в 18:13
Что троишники бизнесменами стали, а отличи работают на бюждет за минималку. Сори
Что учителя зарабатывают себе бонусы на ее нервах
Виниловая пластинка• 01 ноября в 18:14
Реально в жизни эти олимпиады ничего не дают. Только пустая трата нервов и времени.
Моей дочке тоже предлагали участвовать в олимпиадах. Но у нее тоже такой характер переживательный, поэтому она отказалась и я ее в этом решении поддержала. И так стрессов куча в жизни.
КапитанльнаЯ• 01 ноября в 18:14
Бедный ребёнок
К чему переживания из-за какой-то Олимпиады? Вам два как маме, не научили дочку, что переживать реально можно только из-за здоровья и близких. Это максимум. А вот эти все оценки, змагання и перемоги нафиг никому не нужны
Идите в аптеку за успокоительным и пусть спать ложиться
Ухахайкина• 01 ноября в 18:16
Ответ дляВсе питаю зарання
І мінус вихідний
Перші місця отримують грамоту чи ще матеріальне заохочення? Ця сума суттєва для неї?
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:16
Ответ дляКапитанльнаЯ
Бедный ребёнок
Я її якраз цьому і вчила з початкової школи. Що оцінки то фігня, головне щоб усі живі-здорові були.
В неї просто від природи такий тип характеру, панікьор, за все переживає
Мона Лиза• 01 ноября в 18:16
Не приймати участь в нікому непотрібних олімпіадах, враховуючи ще й такий рівень стресу
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:18
Ответ дляУхахайкина
Премію платять за обласні олімпіади.
Сума для неї 50/50.
Мона Лиза• 01 ноября в 18:18
Ответ дляВсе питаю зарання
І мінус вихідний
Ну, у вас дивна позиція на рахунок відмінити. Просто треба зважувати на свої можливості. Якщо такий рівень стресу, то точно не варто. І взагалі не дуже добра якість на агатися догодити вчителям, нехтуючи своїми відчуттями
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:20
Ответ дляСтетоскопуло
Ще перед олімпіадою з математики вчителька сказала що якщо не займе 3 місце в мат класі то це значить те, що на уроках нічого не роблять, а сидять задніх пасуть
Вона ще більше почала боятися після цих слів...
Мона Лиза• 01 ноября в 18:21
Ответ дляВсе питаю зарання
Вибачте, але це жесть. Очевидно що це не бажання вашої дитини ґ, а маніпуляції вчителя
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:21
Ответ дляХаДиДиШь
Я їй це теж говорила що вона здобуває комусь славу ціною власних нервів.
Вчительці укр мови відмовила цього року брати участь в олімпіаді, так вона образилася і оцінки тепер занижує
ША! я прийшла!• 01 ноября в 18:22
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну пасут и пасут. Мнение человека, который сам ничего значительного в математике не достиг. Так ей и скажите, что учитель сам не фига не великий математик, иначе в другом месте работал бы.
Стетоскопуло• 01 ноября в 18:24
Ответ дляВсе питаю зарання
До чого тут те що сказала вчителька. Її слова зачепили тільки тому, що вона невпевнена. У вчителя свої амбіції, у вашої дитини своя тривожність. І вона не готова. Ви пояснили їй в чому сутність олімпіади? Для чого вона (олімпіада) для вашої дитини?
ХаДиДиШь• 01 ноября в 18:26
Ответ дляВсе питаю зарання
Это конечно не с сегодня на завтра можно объяснить. Но пробуйте на примерах знакомых, своей жизни.
Я пришла к этому выводу сама, классе в 5. Бабушка была учительницей в те времена. Я видела ее учеников и задала вопрос.
Да, она призналась. Троешники, кто списывать может, у них по другому мозг устроен
Кнопкотиць• 01 ноября в 18:26
Накапайте дитині барбовалу 25 крапель! Ничім більше ви тривогу ТУТ І ЗАРАЗ не заспокоїте, ніякими словами вумними, бо тривога нічого не чує! Усі разговори тільки після олімпіади, а до неї головне - заспокоїтися, навіть стати пофігістом.
Мона Лиза• 01 ноября в 18:26
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну і хай собі занижує. Сенс у тих оцінках. Результати будуть на НМТ чи ЗНО, нікому ті оцінки не потрібні
Бабайко• 01 ноября в 18:27
як на мене-це якраз добра прокачка стресостійкості. Нічого її життю не загрожує, ніяких небажаних наслідків. Це все в голові, і чим більше вона цих ситуацій звладає, тим з кожним разом буде все легше і в дорослому житті також, коли будуть справді тяжкі ситуаціі. Ну в мене так спрацювало. завдяки участі в усіких виступах, олімпіадах, я не боюся перед натовпом виступати. Йти в невідомість. А в дитинстві було страшно так, але з кожним разом все легче-бо переконуєшься-нічого страшного в житті не відбулося.
А ви дивіться по дитині. може валеріанку чи щось подібне-допомогти нервовій системі.
когдадеЦкие• 01 ноября в 18:29
Ваш ребенок старается быть хорошим для других. Спросите себя. Может вы не часто хвалите ее?
Еще ии гиперответственна она у вас.
Дальше повторяете каа попугай, что ничего кроме еп здоровья не важно.
И вы знаете, что у она у вас умная.
Но тут, конечно, подростковый возраст.
Это да, свои трудности..
Очень советую проводить и дальше работу, что она, ее комфорт, у себя,на 1м месте.
Выиграет или займет местот- зашибись.
Нет - ну и нет...
Мир не рухнет.. ни разу, вот вообще..
Еще ии гиперответственна она у вас.
И вы знаете, что у она у вас умная.
Но тут, конечно, подростковый возраст.
Это да, свои трудности..
Выиграет или займет местот- зашибись.
Нет - ну и нет...
Мир не рухнет.. ни разу, вот вообще..
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:30
Ответ дляБабайко
Ой.....
Не бачу я такого як ви описали в своїй дитині.
Минулого року мало не померла через ці олімпіади. З кожним разом все більше і більше трусить.
Після останньої мало швидку не викликали, так погано було. Я тоді їй сказала: все, більше ніяких олімпіад.
Цього року знову записалася (
Бабайко• 01 ноября в 18:31
Ответ дляВсе питаю зарання
Ой.....
Цього року знову записалася (
ну тоді заборонити. А нащо вона туди йде? Було б добре з´ясувати, що її мотивує записуватися-і вже з цим працювати. Якщо це послушність-це одне, а якщо виклик собі-це інше.
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:32
Ответ длякогдадеЦкие
Еще ии гиперответственна она у вас.
И вы знаете, что у она у вас умная.
Но тут, конечно, подростковый возраст.
Это да, свои трудности..
Выиграет или займет местот- зашибись.
Нет - ну и нет...
Мир не рухнет.. ни разу, вот вообще..
Еще ии гиперответственна она у вас.
И вы знаете, что у она у вас умная.
Но тут, конечно, подростковый возраст.
Это да, свои трудности..
Выиграет или займет местот- зашибись.
Нет - ну и нет...
Мир не рухнет.. ни разу, вот вообще..
Хвалю дуже часто, кажу що вона в мене умнічка, найкраща в світі..
Так і говорю що на результат пофіг - буду любити так само навіть якщо останнє займе. Головне життя і здоров´я, гарні емоції.
Вона це розуміє, але боїться підвести вчителів...
Кнопкотиць• 01 ноября в 18:35
Ответ дляВсе питаю зарання
Скажіть їй, що НЕ діти дорослих підтримують, а навпаки! Вона - дитина, з чого їй внушили, що вона відповідає за вчителів? Не вміють викладати - нафіг з пляжу!
КрестьянинДиор• 01 ноября в 18:35
Ответ дляВсе питаю зарання
ну то попрацює нехай з психологом. У неї багато наданих значень цьому дійству, тому слова ’забий, це не найголовніше в житті’ і не спрацюють.
Все питаю зарання
• 01 ноября в 18:36
Ответ дляБабайко
І послушність, і виклик.
Вчителі просять підти - вона погоджується.
А по хімії як улюбленому предмету сама схотіла підти.
Біологічці відмовила - а вона теж образилася
когдадеЦкие• 01 ноября в 18:38
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну объясняйте, что честолюбие учитилей, типа им плюс если она выиграет-она ни при чем..
Господи я своегоо заставить не могу простую презентацию по Труду, !!! Сделать
сам нарвался, ему по фиг, не стыдно..
Ох, тяжело будет левочке, если не попустит.
Сама такая , а вот сынАчка не в маму пошел.
Смотрите еще откуда ноги растут. Может вы такая, но может в меньшей степени? Но она видит пример..
сам нарвался, ему по фиг, не стыдно.. Ох, тяжело будет левочке, если не попустит.
когдадеЦкие• 01 ноября в 18:38
Ответ дляКнопкотиць
Вот 1000% просто!!