Все питаю зарання• 01 ноября в 18:07

Фух! Як ще заспокоювати дитину?!

Доньці 15 років, 9 клас.
Завтра міська олімпіада з хімії, вона дуже сильно переживає.
Їй так страшно там завжди.....
Уже голова болить, щоки червоні і вуха горять, мало не плаче, ледве стримує сльози.
Каже що боїться підвести вчителя, школу і опозориться. Минулого року було 1 місце і 3 по області. Теж боялася сильно.
Я їй кажу що це не найголовніше в житті і щоб не переживала так. Усі заспокоюють її, навіть однокласники.
Що їй ще можна сказати таке?
Латексне альтер ЕГО• 01 ноября в 18:08
🥱
Ну що ви, мамо!• 01 ноября в 18:09
Жах який. Навіщо їй та олімпіада? Щоб що? Здоров’я не шкода?
Стетоскопуло• 01 ноября в 18:09
Сказати, що в цьому немає сенсу з такими нервами. Олімпіада - це не тільки перевірка знань але й нервової системи. Чи здатна вона витримати навантаження. У вашої дочки - ні. І потрібно над цим працювати до олімпіад
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:12
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я її просила не йти туди.... постійно прошу.
Минулого року атас повний був, 7 разів за рік ходила по них.

А вона записалася на олімпіаду цього року лише по математиці і хімії - улюблені предмети. По математиці 2 місце зайняла.
Я взагалі відмінила б ці олімпіади, тим більше під час війни.. всі нормальні діти відпочивають на канікулах, а моя готувалася.
І мінус вихідний
ХаДиДиШь• 01 ноября в 18:13
Что троишники бизнесменами стали, а отличи работают на бюждет за минималку. Сори
Что учителя зарабатывают себе бонусы на ее нервах
Виниловая пластинка• 01 ноября в 18:14
Реально в жизни эти олимпиады ничего не дают. Только пустая трата нервов и времени.
Моей дочке тоже предлагали участвовать в олимпиадах. Но у нее тоже такой характер переживательный, поэтому она отказалась и я ее в этом решении поддержала. И так стрессов куча в жизни.
КапитанльнаЯ• 01 ноября в 18:14
Бедный ребёнок
К чему переживания из-за какой-то Олимпиады? Вам два как маме, не научили дочку, что переживать реально можно только из-за здоровья и близких. Это максимум. А вот эти все оценки, змагання и перемоги нафиг никому не нужны
Идите в аптеку за успокоительным и пусть спать ложиться
Ухахайкина• 01 ноября в 18:16
Ответ дляВсе питаю зарання

І мінус вихідний
Перші місця отримують грамоту чи ще матеріальне заохочення? Ця сума суттєва для неї?
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:16
Ответ дляКапитанльнаЯ
Бедный ребёнок
Я її якраз цьому і вчила з початкової школи. Що оцінки то фігня, головне щоб усі живі-здорові були.
В неї просто від природи такий тип характеру, панікьор, за все переживає
Мона Лиза• 01 ноября в 18:16
Не приймати участь в нікому непотрібних олімпіадах, враховуючи ще й такий рівень стресу
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:18
Ответ дляУхахайкина
Премію платять за обласні олімпіади.
Сума для неї 50/50.
Мона Лиза• 01 ноября в 18:18
Ответ дляВсе питаю зарання

І мінус вихідний
Ну, у вас дивна позиція на рахунок відмінити. Просто треба зважувати на свої можливості. Якщо такий рівень стресу, то точно не варто. І взагалі не дуже добра якість на агатися догодити вчителям, нехтуючи своїми відчуттями
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:20
Ответ дляСтетоскопуло
Ще перед олімпіадою з математики вчителька сказала що якщо не займе 3 місце в мат класі то це значить те, що на уроках нічого не роблять, а сидять задніх пасуть
Вона ще більше почала боятися після цих слів...
Мона Лиза• 01 ноября в 18:21
Ответ дляВсе питаю зарання
Вибачте, але це жесть. Очевидно що це не бажання вашої дитини ґ, а маніпуляції вчителя
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:21
Ответ дляХаДиДиШь
Я їй це теж говорила що вона здобуває комусь славу ціною власних нервів.
Вчительці укр мови відмовила цього року брати участь в олімпіаді, так вона образилася і оцінки тепер занижує
ША! я прийшла!• 01 ноября в 18:22
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну пасут и пасут. Мнение человека, который сам ничего значительного в математике не достиг. Так ей и скажите, что учитель сам не фига не великий математик, иначе в другом месте работал бы.
Стетоскопуло• 01 ноября в 18:24
Ответ дляВсе питаю зарання
До чого тут те що сказала вчителька. Її слова зачепили тільки тому, що вона невпевнена. У вчителя свої амбіції, у вашої дитини своя тривожність. І вона не готова. Ви пояснили їй в чому сутність олімпіади? Для чого вона (олімпіада) для вашої дитини?
ХаДиДиШь• 01 ноября в 18:26
Ответ дляВсе питаю зарання
Это конечно не с сегодня на завтра можно объяснить. Но пробуйте на примерах знакомых, своей жизни.

Я пришла к этому выводу сама, классе в 5. Бабушка была учительницей в те времена. Я видела ее учеников и задала вопрос.
Да, она призналась. Троешники, кто списывать может, у них по другому мозг устроен
Кнопкотиць• 01 ноября в 18:26
Накапайте дитині барбовалу 25 крапель! Ничім більше ви тривогу ТУТ І ЗАРАЗ не заспокоїте, ніякими словами вумними, бо тривога нічого не чує! Усі разговори тільки після олімпіади, а до неї головне - заспокоїтися, навіть стати пофігістом.
Мона Лиза• 01 ноября в 18:26
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну і хай собі занижує. Сенс у тих оцінках. Результати будуть на НМТ чи ЗНО, нікому ті оцінки не потрібні
Бабайко• 01 ноября в 18:27
як на мене-це якраз добра прокачка стресостійкості. Нічого її життю не загрожує, ніяких небажаних наслідків. Це все в голові, і чим більше вона цих ситуацій звладає, тим з кожним разом буде все легше і в дорослому житті також, коли будуть справді тяжкі ситуаціі. Ну в мене так спрацювало. завдяки участі в усіких виступах, олімпіадах, я не боюся перед натовпом виступати. Йти в невідомість. А в дитинстві було страшно так, але з кожним разом все легче-бо переконуєшься-нічого страшного в житті не відбулося.
А ви дивіться по дитині. може валеріанку чи щось подібне-допомогти нервовій системі.
когдадеЦкие• 01 ноября в 18:29
Ваш ребенок старается быть хорошим для других. Спросите себя. Может вы не часто хвалите ее?
Еще ии гиперответственна она у вас.
Дальше повторяете каа попугай, что ничего кроме еп здоровья не важно.
И вы знаете, что у она у вас умная.
Но тут, конечно, подростковый возраст.
Это да, свои трудности..
Очень советую проводить и дальше работу, что она, ее комфорт, у себя,на 1м месте.
Выиграет или займет местот- зашибись.
Нет - ну и нет...
Мир не рухнет.. ни разу, вот вообще..
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:30
Ответ дляБабайко
Ой.....
Не бачу я такого як ви описали в своїй дитині.
Минулого року мало не померла через ці олімпіади. З кожним разом все більше і більше трусить.
Після останньої мало швидку не викликали, так погано було. Я тоді їй сказала: все, більше ніяких олімпіад.

Цього року знову записалася (
Бабайко• 01 ноября в 18:31
Ответ дляВсе питаю зарання
Ой.....

Цього року знову записалася (
ну тоді заборонити. А нащо вона туди йде? Було б добре з´ясувати, що її мотивує записуватися-і вже з цим працювати. Якщо це послушність-це одне, а якщо виклик собі-це інше.
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:32
Ответ длякогдадеЦкие
Еще ии гиперответственна она у вас.
И вы знаете, что у она у вас умная.
Но тут, конечно, подростковый возраст.
Это да, свои трудности..
Выиграет или займет местот- зашибись.
Нет - ну и нет...
Мир не рухнет.. ни разу, вот вообще..
Хвалю дуже часто, кажу що вона в мене умнічка, найкраща в світі..
Так і говорю що на результат пофіг - буду любити так само навіть якщо останнє займе. Головне життя і здоров´я, гарні емоції.
Вона це розуміє, але боїться підвести вчителів...
Кнопкотиць• 01 ноября в 18:35
Ответ дляВсе питаю зарання
Скажіть їй, що НЕ діти дорослих підтримують, а навпаки! Вона - дитина, з чого їй внушили, що вона відповідає за вчителів? Не вміють викладати - нафіг з пляжу!
КрестьянинДиор• 01 ноября в 18:35
Ответ дляВсе питаю зарання
ну то попрацює нехай з психологом. У неї багато наданих значень цьому дійству, тому слова ’забий, це не найголовніше в житті’ і не спрацюють.
автор Все питаю зарання • 01 ноября в 18:36
Ответ дляБабайко
І послушність, і виклик.
Вчителі просять підти - вона погоджується.
А по хімії як улюбленому предмету сама схотіла підти.
Біологічці відмовила - а вона теж образилася
когдадеЦкие• 01 ноября в 18:38
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну объясняйте, что честолюбие учитилей, типа им плюс если она выиграет-она ни при чем..
Господи я своегоо заставить не могу простую презентацию по Труду, !!! Сделать сам нарвался, ему по фиг, не стыдно..
Ох, тяжело будет левочке, если не попустит.
Сама такая , а вот сынАчка не в маму пошел.
Смотрите еще откуда ноги растут. Может вы такая, но может в меньшей степени? Но она видит пример..
когдадеЦкие• 01 ноября в 18:38
Ответ дляКнопкотиць
Вот 1000% просто!!