Залізний занавіс• 01 ноября в 21:42
Выдиления после мед. перерывания беременности
Девушки кто сталкивался с медикаментозным абортом, сколько у вас шли выделения ?
Уже 13 день после 2 таблетки, а выделения мажущие еще есть.. на узд была, все норм..
Кто сталкивался с таким? Как было у вас?
Синиця у спідниці• 01 ноября в 21:53
Нагадали мені страшний період мого життя… мене врятувала лише те, що був маленький син на руках, треба було жити для нього
Крию матом страшно• 01 ноября в 21:59
Якщо на УЗД і лікар каже що все норм. То чому ви питаєте. В кожної по своєму.
Залізний занавіс
• 01 ноября в 22:03
Ответ дляКрию матом страшно
Бо переживаю, того і питаю
Крию матом страшно• 01 ноября в 22:04
Ответ дляЗалізний занавіс
Бо переживаю, того і питаю
У всіх по різному. Тут питати не варто. Краще в лікаря.
Хвильоватиша• 01 ноября в 22:59
Обов´язково зробити УЗД після перших місячних. В мене виявився плацентарний поліп,який побачили аж після місячних і прибирали гістероскопією. Може це не ваш варіант,але перевірити треба. Бо до місячних в мене теж мазало і казали все ок.