Штора с кисточкой• 01 ноября 2025
Пічка авто дме не гарячим, в розшир.бачку антифризу вже не було, залила дистил.
Дівчата, така історія. Їду сьогодні увечері з села, чую що пічка замість гарячого повітря почала давати таке собі, ледве тепле. Я стала, глянула під капот, а в мене бачок такий що антифриз там видно (здається він називається розширювальний) зовсім пустий. Злякалась що двигун перегріється. Загуглила, та налила в той бачок дистильованої води. Їду, треба було ще 30 км проїхати. Пічка то гарно теплим, то знову прохолодним. Вдома ще почитала, пишуть що то можуть бути повітряні пробки в трубках, оскільки я доливала воду.
Питання: мені терміново завтра шукати СТО та міняти той антифриз, чи можна їздити ще 3 тижні (до планового то). По логіці, як пишуть, то антифриз має ще бути в трубках, і коли я долила дистильованої то він розмішався. Але оці повітряні пробки...
Дякую хто підкаже, може у вас так було. Або чоловік чи тато знають. Бо в мене ні того, ні іншого.
Штора с кисточкой
• 01 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Термостат
Мається на увазі - пічки? Блін (
Колгоспниця• 01 ноября 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Мається на увазі - пічки? Блін (
Й воду можна тільки щоб до сервісу доїхати
Штора с кисточкой
• 01 ноября 2025
Ответ дляКолгоспниця
Зрозуміла (
Дякую!
вентиляторная• 01 ноября 2025
И я спрошу, если можно. Печка норм дует, воздух горячий. Включаешь, ещё не доехав, иногда типа как постукивает. Что это может быть
Милота• 02 ноября 2025
Планове то ви можете зробити на три тижні раніше. В цьому нічого страшного немає.
Штора с кисточкой
• 02 ноября 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Какой антифриз был залит? Лучше завтра на сто
Здається, зелений, точно не пам´ятаю, але в мене в сервісній книжці все записано
Атятя_тётя• 02 ноября 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Зелёный-это мощно. Сразу стала понятна концентрация
Атятя_тётя• 02 ноября 2025
Ответ длявентиляторная
После выключения через пару минут будто постукивание
Остывает