Люблю пиво• 02 ноября 2025
Ви б пускали сина колежанки погостити?
Була приятелька, з якою дружили багато років, з часом шляхи розійшлися і наше спілкування мінімізувалося до привітань з ДН та інколи якісь питання термінові.
Під час війни вона виїхала за кордон і кілька разів зупинялася в мене коли мала пересадку у Києві. Цього року вже 5-6 просила дозволити її сину погостити кілька днів. Раз я точно відмовила з об´єктивних причин, але разів 4-5 точно погоджувалась, хлопець приїздив на 3 дні -гуляв, зустрічався з друзями.
І не те щоб він дуже заважав, але це так дивно стало виглядати, наче з тобою спілкуються виключно тому що ти зручна. Неприємно.
Люблю пиво
• 02 ноября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Последний вопрос, как он питается в эти дни? За Ваш счёт? Какие то презенты она с ним Вам пересылает?
Нічого не пересилає) І максимум - то колежанка дякувала, коли я погоджувалась на його приїзд, від самого хлопця помом ніколи подяки і не чула до речі.
Ну от я нарешті і сформулювала сама для себе, чому мене то чіпляє.
Шальная коклетка• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Та він невибагливий, їсть що в холодильнику знайде або мівіну купує
Шта? Найдёт в холодильнике?
Автор, скажите честно, что Вы тролль ибо это печально, быть такой .урой.
Шальная коклетка• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ясно, грошей нема, годуєте і доглядаєте також ви. Олл інклюзів.
Деньги есть. У мальчика
кураГАЛЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Она там замуж вышла, что ребенок живёт не с ней? Тут таких тем от мам куча была.
Шальная коклетка• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Когда мальчик приедет, нагрузите его списком покупок в супермаркете и скажите, что холодильник пуст.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Та скока там мальчик покушает? Как птичка, котлетку склюёт, пловчик. Шо, Автор на тарелку борща обеднеет?
Та ясно, чи важко авторці три дні побільше готувати з власних продуктів? Постіль постеле, квартиру прибере, ще й на екскурсію якусь зводить ’бо її діти вже десь далеко’.
Мамка хлопця десь в іншій країні, син біля бабусі, авторка також варіація бабусі на три дні, але в Києві хлопчику веселіше.
Люблю пиво
• 02 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Шта? Найдёт в холодильнике?
Я його знаю здається з його з 5 років, коли ми ще тісно спілкувалися з його мамою.
Звісно ж вони в мене були як в себе вдома, часто в нас бували.
Я навіть ключі їм інколи залишала як десь у від´їзді була, а їм треба було переночувати.
Я ж кажу - це лише останнім часом ми втратили інтерес одна до одної.
Люблю пиво
• 02 ноября 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Він не хоче там постійно жити, не подобається.
melisa-milena• 02 ноября 2025
Проще всего после этого визита расставить все точки, сказать прямо: больше принимать твоего сына не смогу, мне это напряжно, не хочу, не проси, пока, целую, хорошего дня.
Все)
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
А у вас йому подобається. Чого це ви раптом напряглися, хлопчик же хоче жити у вас.
Попельшка• 02 ноября 2025
«хлопець приїздив на 3 дні -гуляв, зустрічався з друзями.»
То нехай в друзів і ночує 🤷🏻♀️
А я нівроку• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
то з мамою за кордоном, то з бабусею в Україні
А чого у бабусі не ночує?
Люблю пиво
• 02 ноября 2025
Ответ дляА я нівроку
А чого у бабусі не ночує?
Він в неї живе. В СМТ.
Добротная• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
скажите что у вас появился мужчина. который теперь будет у вас жить.
Люблю пиво
• 02 ноября 2025
Ответ дляДобротная
Ні, дякую. Я ліпше просто відмовлю без пояснень, чим брехати.
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
Я спрашивала разрешение?
А ви ви на все потребуєте дозвіл? Самі вирішити не можете? 😂😂😂
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Так і скажете, що ви втомилися бути безкоштовною керівницею різдвяного табору відпочинку для її сина?
Люблю пиво
• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Просто скажу - ні, це незручно буде, можливо коли небудь потім
Не будь КакСвета• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
єто плохая формулировка... которая оставляет дверь открітой. что-то более категоричное
Не будь КакСвета• 02 ноября 2025
и самому мальчику скажите что єто последний раз. на следующий раз пусть планирует останавливаться у друзей
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2025
Ответ дляТайТаке
А вы не в состоянии понять вопрос был или утварждение?
Це ви не в стоні зрозуміти, що вас занесло,
язззззь!!!• 02 ноября 2025
Не дозволила би.
Ви родичі чи дуже близькі друзі, які дружать сімʼями все життя і їздять один до одного в гості?
Є готелі, хостели, друзі того хлопця.
При чому тут Ви?
Є готелі, хостели, друзі того хлопця.
При чому тут Ви?
язззззь!!!• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
вже погодилася(
Пишіть, що форс-мажор і не можете прийняти хлопця. Вже зараз пишіть!!!
Без пояснень. Ви нікому нічого не винні.
Є з ким і за які гроші гуляти, значить знайдеться, де переночувати.