Люблю пиво• 02 ноября 2025
Ви б пускали сина колежанки погостити?
Була приятелька, з якою дружили багато років, з часом шляхи розійшлися і наше спілкування мінімізувалося до привітань з ДН та інколи якісь питання термінові.
Під час війни вона виїхала за кордон і кілька разів зупинялася в мене коли мала пересадку у Києві. Цього року вже 5-6 просила дозволити її сину погостити кілька днів. Раз я точно відмовила з об´єктивних причин, але разів 4-5 точно погоджувалась, хлопець приїздив на 3 дні -гуляв, зустрічався з друзями.
І не те щоб він дуже заважав, але це так дивно стало виглядати, наче з тобою спілкуються виключно тому що ти зручна. Неприємно.
Безпринципова• 03 ноября 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Бывшая коллега попросила оформить сына подростка ко мне ,как ВПО.
Я согласилась ,они за несколько месяцев даже спасибо не сказали .
А на этой неделе пишет ,мы с сыном соскучились по тебе , хотим увидится( сына я видела 2-3 раза ,мельком ) . Оказалось будут проверять его ,проживает ли по моему адресу ,ото и вспомнили обо мне . Послала . Завтра пойду снимать этих хитросделанных, вернее сына ее
Уверена, что вы в прописке тоже увидели свой интерес в виде компенсации коммуналки
Кондуктор автобуса• 03 ноября 2025
Ответ дляБезпринципова
Нет ,в случае подачи компенсации на коммуналку приходит проверка , живут ли люди ? Скажу больше ,я ещё и за мусор за 3 месяца заплатила 120 грн . Вот такая тютя.
Муж спрашивает ,почему за мусор в платежке теперь указано 3 человека ? Я ему не говорила ,он был против кого бы ни было оформлять ,а я пожалела ,мне даже спасибо не удосужились написать в месенеджере. Так мне и надо ,дурочке 🙈😆
Ответ дляЛюблю пиво
Я ось тільки зараз це усвідомила, як вона зателефонувала вчергове попросити. Зазирнула в листування - а там прохання від кінця серпня прийняти її сина у вересні.
А перед тим - на початку липня.
Тобто між цими проханнями навіть не писала мені)
Не можу пояснити чому, але мені стало неприємно від цього.
А перед тим - на початку липня.
Пора відмовляти
Люблю пиво
• 22 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
175см55кг19лет (она)• 22 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Удалено администрацией...
Люблю пиво
• 22 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
175см55кг19лет (она)• 22 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Удалено администрацией...
175см55кг19лет (она)• 22 декабря 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Удалено администрацией...
Люблю пиво
• 22 декабря 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
Місячне Сяйво• 13 января в 23:24
Ответ дляКондуктор автобуса
Что-то Вы путаете, если оформлять людей как ВПО (временная регистрация), то никакой доп.комуналки платить не нужно, а вот если сделать прописку, то тогда да.
Вы его прописали что-ли?