Усміхайлик• 02 ноября 2025

Складаю адвент дівчині 29 років. Що б ви поклали?

Думаю, в більшу частину комірок покласти мініатюри туалетної води та доглядової косметики. Можливо щось порадите з цього чи подасте якісь ідеї цікаві?
неДоПриличий• 02 ноября 2025
Ох пропустили ви бьюті бокс від брокард.
Там готовий адвент календар, і парфуми і дзеркальце гучі, і косметичка і крем для тіла
Дайте вподобайок• 02 ноября 2025
В комірки через одну
Не люблю натовп• 02 ноября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Какая цена?
неДоПриличий• 02 ноября 2025
Хайлайтер, дзеркальце, шкарпетки, свічку ароматну, брелок, кремчик для рук той що в сумочку, блиск для губ
Амелі на мілені• 02 ноября 2025
Раджу не класти аромати, це ну дуже індивілуальго і напевне буде викинуте/передароване. А догдяд варто класти, якщо знаєте якого виробника обирає дівчина
неДоПриличий• 02 ноября 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Какая цена?
200 мл міст кельвін кляйн, 5 мініатюр, з два десятки пробниеів, крем, косметичка, дзеркало
неДоПриличий• 02 ноября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Мініатюри для того і роблять щоб познайомитись з ароматом
ВЫВсеВрете• 02 ноября 2025
Мне б, как девочке в 29 понравились бы мелкосложенные денюжки в ячейках, рафаэлки, подарочные сертификаты. Косметику я покупаю сама, как уходовую, так и декоративную, вряд ли б кто угадал, тем более парфюмы
Амелі на мілені• 02 ноября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Навіть Мініатюри варто обирати собі і самостійно, спираючись на свої вподобання, а не просто купувати від балди іншій людині
неДоПриличий• 02 ноября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Та це ж просто мила дрібничка.
Кили и Манджаро• 02 ноября 2025
Який бюджет?
Амелі на мілені• 02 ноября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Та це ж просто мила дрібничка.
Як букет з мила, наприклад. Зраділи б такому?
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ длянеДоПриличий
та ну
Контрольница• 02 ноября 2025
Напишите бюджет, а то может там 300 грн, а мы тут вам расписывать начнем)
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
В комірки через одну
ні, це точно ні, дякую
Новопоштинская• 02 ноября 2025
В таком возрасте 29 лет уже имеют отношения и не маются ерундой.
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
вона нічим поки не користується, але почала пробувати. тож майже все підходяще для її шкіри розгляну
Весела моль• 02 ноября 2025
Пингвинчика
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Який бюджет?
середнього сегменту, щоб повномірка 3-5т коштувала. це ми про косметику зараз, парфюми не цікавлять.
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Тобто вам в 29 років вже нецікаві подарунки?
Колишня муза• 02 ноября 2025
Автор, я не совсем по теме. А что значит ’складываю’? Вы как то сами коробку делаете? Как это выглядит? Можно фото пожалуйста!
ЭкстрасенсиХаЯ• 02 ноября 2025
я б в 40 була рада мініатюркам парфумам. колись навть планувала сама собі зробити такий адвент, замовивши розливанти. але руки не дійшли
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ дляКолишня муза
Купила) Виявляється в інеті їх повно вже готових, загугліть
Новопоштинская• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Чтоб мне мама собирала, нет
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Чтоб мне мама собирала, нет
Не пощастило вам з мамою, співчуваю
Новопоштинская• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Не пощастило вам з мамою, співчуваю
Как раз чрезмерное опекунство и портит жизнь детям
автор Усміхайлик • 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Зробити подарунок то ’чрезмерноє опєкунство’?
Пусин Кукин• 02 ноября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
А догляд не будет выкинут? Эти банки стоят сотнями в ванной, пылятся
Новопоштинская• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Мне вообще все равно, пусть сидит пробники нюхает, пока другие личную жизнь устраивают. Не всем же суждено замуж выйти, кто то и в девках должен просидеть
ЭкстрасенсиХаЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
ну це ж класна ідея. ви хочете ще якісь варіанти, щоб розбавити доглядову косметику?
умивалка-тонік, змивач косметики. крем на ранок і на ніч. маски. можна тканинні різні. Для очей патчі і крем
Я б японську косметику вибирала
Для волосся є набір засобів. Для свого волося я вибираю dsd і лікувальний варіант
Ще для домашнього спа. пахнючі скраби, лосьони, кремчики для тіла. місти. Мені подобається rituals і bathandbody по ароматам.
ну і можна такі вкусняшки. типу рафаелки чи фереро роше бесь посередині