Усміхайлик• 02 ноября 2025
Складаю адвент дівчині 29 років. Що б ви поклали?
Думаю, в більшу частину комірок покласти мініатюри туалетної води та доглядової косметики. Можливо щось порадите з цього чи подасте якісь ідеї цікаві?
Пусин Кукин• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Тобто вам в 29 років вже нецікаві подарунки?
А вам интересно, если вам подарят кучу ненужного хлама?
Моей дочке такое дарят, благополучно валяется все
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Мне вообще все равно, пусть сидит пробники нюхает, пока другие личную жизнь устраивают. Не всем же суждено замуж выйти, кто то и в девках должен просидеть
Шкода, що у вас життя не ладнається
Ну може ще хтось і вас заміж позве
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
ну це ж класна ідея. ви хочете ще якісь варіанти, щоб розбавити доглядову косметику?
умивалка-тонік, змивач косметики. крем на ранок і на ніч. маски. можна тканинні різні. Для очей патчі і крем
Я б японську косметику вибирала
Для волосся є набір засобів. Для свого волося я вибираю dsd і лікувальний варіант
Ще для домашнього спа. пахнючі скраби, лосьони, кремчики для тіла. місти. Мені подобається rituals і bathandbody по ароматам.
ну і можна такі вкусняшки. типу рафаелки чи фереро роше бесь посередині
Я б японську косметику вибирала
Да, я саме в бік японської і дивлюся зараз, але як зрозуміти чи є в них мініатюри? Де таке питати/дивитися?
Наразі на Мейкап риюся, але там мізер
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Я не планую дарувати хлам)
Пусин Кукин• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Я не планую дарувати хлам)
Да, да, ройтесь тщательно)
ЭкстрасенсиХаЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Наразі на Мейкап риюся, але там мізер
я замовляла японську косметику тут (є для волосся набори-мініатюри)
корейську тут . там теж є хороші марки
прям мініатюр і справді мало. Хіба що тканинні маски
Можна ще тут в продавалці пошукати
корейську тут . там теж є хороші марки
Можна ще тут в продавалці пошукати
Кили и Манджаро• 02 ноября 2025
Можете ще покласти різні засоби для догляду за нігтями, якщо в комірку влізе. Розбавити новорічними іграшками
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляКили и Манджаро
А що за засоби для нігтів?
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
корейську тут . там теж є хороші марки
Можна ще тут в продавалці пошукати
корейську тут . там теж є хороші марки
Можна ще тут в продавалці пошукати
Красно дякую
Кили и Манджаро• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
А що за засоби для нігтів?
Зміцнення, захист догляд, відновлення. Олійки різні, бальзами, віск, крем, сіль для нігтів
IQ 80• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Как раз чрезмерное опекунство и портит жизнь детям
Приємні подарунки це не черезмірна опіка, це любов))
Новопоштинская• 02 ноября 2025
Ответ дляIQ 80
Одно дело ребёнку школьнику делать, другое взрослой тёте за эту сумму можно купить духи и пользоваться а не кучу хлама просто для видимости
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Ото вас життя обділило, ви навіть не підозрюєте, що подарунки можуть бути гарними, дорогими та очікуваними.
Жалюгідне життя.
Новопоштинская• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Жалюгідне життя.
Я с вами диалог не веду, а отвечаю другому человеку. Имею право высказать свое мнение, приятное оно вам или нет
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Так і я висловлюю свою думку і паралельно жалію бідось, які на мою думку викликають жалість
Новопоштинская• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Пожалейте свою дочь, что кроме вас её некому баловать в 29 лет. Я прекрасно понимаю, зачем вы ей готовите подарок в таком возрасте, когда у других отношения, семьи, дети. А ваша одинокая
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Моя заміжня вже більше 2 років
І не живе зі мною, що не заважає мені робити їй подарунки, уявляєте))
То лише вам не пощастило в житті, але я розумію чому - з вами просто ніхто не хоче справи мати, я вже мовчу про спільне життя та подарунки.
Новопоштинская• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Моя заміжня вже більше 2 років
Сочувствую ей, жить под прицелом матери
постою_послушаю• 02 ноября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
В комірки через одну
Я шоколадки в каждое окошко кладу, плюс подарок, плюс задание дня
Дайте вподобайок• 02 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Ви можете класти, що завгодно і куди завгодно.
постою_послушаю• 02 ноября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Раджу не класти аромати, це ну дуже індивілуальго і напевне буде викинуте/передароване. А догдяд варто класти, якщо знаєте якого виробника обирає дівчина
Так миниатюры же. Что там переваривать?
Автор, носочки милые, брелоки, резинки и заколки для волос, билеты в театр, гифткарты
постою_послушаю• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
В таком возрасте 29 лет уже имеют отношения и не маются ерундой.
Чем отношения могут помешать получить удовольствие от адвент календаря?
постою_послушаю• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
постою_послушаю• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Почему то думала вы гораздо умнее
Я не расстроена что не соответствую представлению обо мне очередного местного токса
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Сочувствую ей, жить под прицелом матери
вже не знаєте що придумати
Усміхайлик
• 02 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Так миниатюры же. Что там переваривать?
Я от хочу ще задання додати жартівливі: зробити 25 присідань, приготувати сніданок чоловіку, запросити брата на пиво, тощо.
Як вважаєте, варто чи ту мач для дорослої дівчини?
постою_послушаю• 02 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Моей только 15, так чтоб у нас пока из заданий посмотреть кино, сходить на каток, прочитать Вечера на хуторе близ Диканьки, составить меню на Новый год и т.д.
Колишня муза• 03 ноября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Купила) Виявляється в інеті їх повно вже готових, загугліть
Благодарю)) я не знала)