оксюморон• 02 ноября в 19:55
Квартиранти і столешня частина 2
Виплила така математика.
12000 завдатку (яку я мала витратити на заміну столешні, якоби «з головою»). Але ще на квартирантах - два міс комуналки, 4 табуретки, 2 килима/килимка. Ну і дзеркало з тими ніжками від стола.
Хто писав що має методи знаходження люлей через ріелторів ітд, навчіть. Маю намір поперпдити нових орендодавців, які люди до них в‘їхали.
оксюморон
• 02 ноября в 20:52
Ответ дляГЛЮкоза
Бред-это то, что вы со своей дешевой хатой и старыми табуретками переполошили всю советчицу. И даже не осознаете как глупо выглядите со стороны.
Уявлення не маю що вас сполохало
Табуртки куплені в 23му. Купіть підіть подібний непотріб, мені привезіть. Прошу. А як ні, то не розказуйте що я маю і кому роздати.
Перша скрипка• 02 ноября в 20:52
Ответ дляоксюморон
Просто за воду 2100-2500/міс🤷♀️
Счетчиков нет что ли?
База_птеродактилей• 02 ноября в 20:53
Ответ дляоксюморон
В сенсі? Яке це має відношення-то?
Абсолютно не мучу-кручу.
Рахуйте навіть без столешні просто?
4 табуреточки набір (що складаються), дзеркало, 2 килима, стіл/ніжки (що в принципі одне й те саме по суті)і 8000 грошей.
А всього 12000 завдатку
Ну я припустимо напишу мамі скинуть рік назад фотки, як той раз здавала. Але я не розумію для чого просто
Абсолютно не мучу-кручу.
Рахуйте навіть без столешні просто?
А всього 12000 завдатку
Ну, 8 тис меблі і 4 комуналка. Всього 12. Вони у вас якраз на руках. Що ще вам треба?
оксюморон
• 02 ноября в 20:54
Ответ дляПерша скрипка
Мне кажется, вы придуриваетесь или реально такая волшебная?
Самое прямое отношение имеют фото до. Потому как по вашим ответам, там были вещи, срок службы которых закончился в прошлом веке.
Столешница ваша я так понимаю тупо брак, вы писали что она такая не только возле мойки, а на всю длину. И она не новая к вам попала, мама год юзала. О какой замене на новую может идти речь?
Я маю на увазі ЯК по фото можна довести, що ці фото саме от от перед даними квартирантами були зроблені-то? А не за царя гороха, умовно
Я нічо не придумую, і вже задовбалась виправдовуватися. У мене враження навпаки, що ви читаєте я не знаю чим
Перша скрипка• 02 ноября в 20:54
Ответ дляоксюморон
Не покриває
4000 столешня
Ххх за установку і врізку раковини(не знаю)
Ххх за табуртки (700?)
2500 дзеркало купили
8000 грошові кошти
Ххх килимки
Ххх стіл/ніжки
Нічого воно не покриває мені
Замок ще роздовбаний вхідний
4000 столешня
Ххх за табуртки (700?)
2500 дзеркало купили
8000 грошові кошти
Ххх килимки
Ххх стіл/ніжки
Нічого воно не покриває мені
Замок ще роздовбаний вхідний
Не звиздите, прям зеркало у вас за 2500 висело
База_птеродактилей• 02 ноября в 20:55
Ответ дляоксюморон
Не покриває
4000 столешня
Ххх за табуртки (700?)
2500 дзеркало купили
8000 грошові кошти
Ххх килимки
Ххх стіл/ніжки
Нічого воно не покриває мені
Замок ще роздовбаний вхідний
4000 столешня
Ххх за табуртки (700?)
2500 дзеркало купили
8000 грошові кошти
Ххх килимки
Ххх стіл/ніжки
Нічого воно не покриває мені
Замок ще роздовбаний вхідний
2500 зеркало? А дешевше не було?
Вони вам нічого не вернуть.
ГЛЮкоза• 02 ноября в 20:55
Ответ дляоксюморон
Уявлення не маю що вас сполохало
Они что украли у вас четыре табуретки и два коврика?
База_птеродактилей• 02 ноября в 20:56
Ответ дляоксюморон
Як не може? Лісильники є. Вони самі щомісяця ці цифри ФОТКАЛИ
Ви самі скільки води витрачаєте?
ГЛЮкоза• 02 ноября в 20:57
Ответ дляБаза_птеродактилей
2500 зеркало? А дешевше не було?
Вони вам нічого не вернуть.
Конечно было. Автор задумала обновить себе ремонт за счет квартирантов. И никак не может понять почему в теме её никто не поддерживает.
Перша скрипка• 02 ноября в 20:59
Ответ дляоксюморон
Запросто все можно понять. Но вам есть что скрывать, вы заврались в край, потому никто не поможет вам их искать.
Кидаетесь на людей здесь, а сами расчитываете на помощь
База_птеродактилей• 02 ноября в 20:59
Ответ дляГЛЮкоза
В рамках имеющихся 12 тыс пусть и обновляет. Бегать за квартирантами нет смысла.
Автор, зачем на карту деньги получали? Наличкой теперь берите.
оксюморон
• 02 ноября в 20:59
Ответ дляПерша скрипка
Кухня із звичайнісінькими для сучасного ремонту глянцевими білими фасадами, без ручок🤷♀️ шухляди із доводчиками. Мені пів минулої теми доводили із піною у рота що це кухня 1997 року. Що я маю казати ще?
Я єдине що сказала «дорога» типу супер якісна ітд..насправді я гребу. Але явно не дешева просто - в моєму розумінні «дешева» це готова з епіцентру за 6500/модуль. Ця - не така. Але я не із піною у рота довожу що вона ДОРОГА. Це просто моя суб‘єктивна оцінка. Не більше.
А от що нова, і те що рік мама прокортстувалася без тріщин тих - правда.
І те що люди мали сказати, що там почалася порча - так, це моя думка.
оксюморон
• 02 ноября в 21:00
Ответ длянеДоЖиру
Ну так згідно договору зрівняти перекази на карту і скільки би повернувся договору мали заплатити
Дякую
Уже щось
Це таке буде вважатися прям доказом їх заборгованості?
Уже щось
оксюморон
• 02 ноября в 21:00
Ответ дляГЛЮкоза
Значит у вас еще и сантехника неисправна была. Краны протекали, людям дополнительные расходы из-за вас.
Тю
Ладно , з вами ясно
Де це правда такі дурні водяться
Ладно , з вами ясно
Де це правда такі дурні водяться
Перша скрипка• 02 ноября в 21:02
Ответ дляоксюморон
Тю
Ладно , з вами ясно
Де це правда такі дурні водяться
Ладно , з вами ясно
Де це правда такі дурні водяться
ХЗ откуда ви
Вешать лапшу про 80 кубов в месяц
Это надо не закрывать кран весь месяц вообще
Вешать лапшу про 80 кубов в месяц
оксюморон
• 02 ноября в 21:02
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я там ніде не фігурувала взагалі
Чим налічка буде краще? Ми вперше здаємо в житті.
оксюморон
• 02 ноября в 21:03
Ответ дляБаза_птеродактилей
2500 зеркало? А дешевше не було?
Вони вам нічого не вернуть.
Було напевно
Но у нас було подібне. Типу полка дзеркало. Купили подібне до того що зникло
База_птеродактилей• 02 ноября в 21:03
Ответ дляоксюморон
Тю
Ладно , з вами ясно
Де це правда такі дурні водяться
Ладно , з вами ясно
Де це правда такі дурні водяться
Автор, 80 кубів води - це для пари на 7-9 місяців. Навіть якщо кожен з них раз на день приймав велику ванну, то це максимум 15-18 кубів було б.
оксюморон
• 02 ноября в 21:04
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну тобто за два міс команалки тоже нічого не зробиш?
оксюморон
• 02 ноября в 21:05
Ответ дляПерша скрипка
Та йолки моталки
Мотиви, які мотиви казати неправду?
Мені допоможуть по вигаданій мною історіі. А на ділі - як я це мала б примінити-то?
Ну чесно, я не розумію вашу логіку абсолютно
Мотиви, які мотиви казати неправду?
База_птеродактилей• 02 ноября в 21:05
Ответ дляоксюморон
Я там ніде не фігурувала взагалі
Тим, що ви податки не платите. Домахаєтеся до людей - стукануть в податкову, і доказом будуть систематичні перекази на картку. Тому моя вам порада - відчепіться від них.
База_птеродактилей• 02 ноября в 21:06
Ответ дляоксюморон
Передивіться ще раз фотки лічильників - може, порахували неправильно. Бо цифра 80 кубів нереальна
оксюморон
• 02 ноября в 21:10
Ответ дляПерша скрипка
Як Вам сказати. Мене особисто - там , в цій історіі, не було. Тиждень назад мама мені повідомила що уїхали квартиранти. І скинула фото столешні і свої враження на словах. А ввечері я зайшла в гості. І мама ще додала, що погано працює замок і що зрозуміла що немає в ванній дзеркала. Потім вона знову туди їздила. І каже що не знайшла стільці, ніжки. І аж зараз всплило що вона 8000 не забрала, і що килимків нема - це півтори години тому.
Я «послідовно» викласти не могла, бо сама узнаю щодня щось нове. А не «завралась»
Нервогенератор• 02 ноября в 21:10
Дай бог здоровья и терпения тем, кто снял этот клоповник с ламинатом на рабочей стенке и списанной мебелью из офиса за 14000
оксюморон
• 02 ноября в 21:13
Ответ дляПерша скрипка
Знайшла фото, 2023 рік. Ми у мами, дата є, столешня ціла. Цікаво треба комусь воно, насправді, чи просто так питали, щоб брехухою обізвати
оксюморон
• 02 ноября в 21:19
Ответ дляПерша скрипка
ХЗ откуда ви
Вешать лапшу про 80 кубов в месяц
Ви вмієте розмовляти? Чи ви серед бидла виросли? Сказала: самі скидали фото. І самі ПЛАТИЛИ за ці куби! Вони ідіоти? Платити 2000+ за те що щось «тече»! Цирк натуральний
оксюморон
• 02 ноября в 21:19
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну от у нас і підмокше все
П‘яні спали в ванній , я звідкіля знаю
Нервогенератор• 02 ноября в 21:20
Ответ дляГЛЮкоза
В смысле? Они расходовали 80 кубов воды в месяц? Быть этого не может.
Не задавайте вопросы. Просто наблюдайте.
Перша скрипка• 02 ноября в 21:21
Ответ дляоксюморон
Тише будь, ты посмотри разошлась, хамка, кто здесь еще быдло
оксюморон
• 02 ноября в 21:21
Ответ дляБаза_птеродактилей
Скільки нині куб г.води? 81грн?