оксюморон• 02 ноября в 19:55
Квартиранти і столешня частина 2
Виплила така математика.
12000 завдатку (яку я мала витратити на заміну столешні, якоби «з головою»). Але ще на квартирантах - два міс комуналки, 4 табуретки, 2 килима/килимка. Ну і дзеркало з тими ніжками від стола.
Хто писав що має методи знаходження люлей через ріелторів ітд, навчіть. Маю намір поперпдити нових орендодавців, які люди до них в‘їхали.
Ширли-Мырли• 02 ноября в 19:57
О, вторая серия))) я думала вы на анализ столешню носили, доказать всем, шо она не
оксюморон
• 02 ноября в 19:58
Ответ дляШирли-Мырли
Ну без стьоба. Столешня нова буде, мама вирішилаине займатися фігнею.
А за комуналку у них 4000 на міс. Не сплачено 2 міс. Чому - я гребу
Я тут с краю постою• 02 ноября в 19:58
Был бы еще чат куда можно сообщить о неадекватных владельцев, было бы вообще шикарно . Табуретки тоже времен Брежнева? Или поновее? Откуда их ваша мама в нулевых притащила? Про стол мы уже выясняли
Горня капучіно• 02 ноября в 19:58
Ответ дляоксюморон
Вони винні саме гроші, на зв‘язок не виходять. Отже 🤷♀️
Вы бы лучше показали фото столешницы после мамы, а то мама жила год, неизвестно какая она была до сдачи квартирантам
Я тут с краю постою• 02 ноября в 19:59
Еще автор ненавидит впо , особенно из луганской области
Весела бджілка• 02 ноября в 19:59
Ответ дляоксюморон
Отже ви попали на бабло як немає договору з усіма умовами, що за що матеріально відповідальний...
оксюморон
• 02 ноября в 19:59
Ответ дляГорня капучіно
І що це дасть
оксюморон
• 02 ноября в 19:59
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вийдіть з теми🙏
Горня капучіно• 02 ноября в 19:59
Ответ дляоксюморон
І що це дасть
Так может то ваша мама наплужила, а вы на квартирантов гоните
Я тут с краю постою• 02 ноября в 20:00
Ответ дляоксюморон
Вийдіть з теми🙏
Зачем? Я просто буду наблюдать этот цирк
Я б такое не носила, но продаю• 02 ноября в 20:00
Ответ дляоксюморон
Ого. А чего так много?
Скорая помощь• 02 ноября в 20:00
Ответ дляЯ тут с краю постою
Шо я пропустила?
оксюморон
• 02 ноября в 20:00
Ответ дляЯ тут с краю постою
А ну докажіть
Саме того у рас зараз живуть переселенці вз Луганщини? Що за коз* тут сидять я в шоці
оксюморон
• 02 ноября в 20:00
Ответ дляВесела бджілка
Є
Я тут с краю постою• 02 ноября в 20:01
Ответ дляоксюморон
А ну докажіть
Так перечитайте свои сообщения сами
оксюморон
• 02 ноября в 20:01
Ответ дляГорня капучіно
Якщо дозволила почекати з оплатою, знач вигувата і платити не треба? Класно, чьо
Весела бджілка• 02 ноября в 20:02
Ответ дляоксюморон
Є
То йдіть до адвока/колекторів/пациків...і вони парішають
Nathalie27• 02 ноября в 20:03
А що рієлтор має зробити? Втратити свою комісію, яку йому платить орендар, бо Ви щось йому сказали?
оксюморон
• 02 ноября в 20:03
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так перечитайте свои сообщения сами
Я написала, що мій чоловік в розмові зі мною, казав, хай мама не бігає і не показує щодня після роботи квартиру. А замість цього скаже ряелтору критеріі. Одним з критерієв , які він по-перше від фонаря називав - НЕ переселенці.
Це має відношенгя до мене чи мами? Поселила мама саме з Луганщини.
Ще що будете вигадувати? Яку чергову гидоту?!
оксюморон
• 02 ноября в 20:04
Ответ дляNathalie27
Яким чином?!?! Витратити?
оксюморон
• 02 ноября в 20:05
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так перечитайте свои сообщения сами
З собакою.
Ви з якою метою пишете про мене чи маму те, що не відповідає дійсності?
Я тут с краю постою• 02 ноября в 20:06
Ответ дляоксюморон
Вы там писали : переселенцы с луганщины и тошнотный смайл. У вас одна советчица спросила что это значит. Ваше отношение к людям убегающим от войны понятно .
Риэлтор ничем не отвечает и не несет ответственности за поведение квартирантов. Он предоставляет информационные услуги, напаривая вашу квартиру потенциальным клиентам. И за эту информацию получает деньги. Его сфера ответственности заканчивается предоставлением информации про наличие квартиры.
Весела бджілка• 02 ноября в 20:06
Ответ дляоксюморон
Яким чином?!?! Витратити?
Втратити а не витратити...
Здавайте через ріелтора і тоді ті нюанси будуть його гемороєм
оксюморон
• 02 ноября в 20:06
Ответ дляГубки-уточкой
Ой, шо-то мне душно.
Я взагалі не знаю нафіга форум
Щоб спитати пораду де знайти кидал, і вислуховувати гидоту, видно
оксюморон
• 02 ноября в 20:07
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні, абсолютно ні.