Б´ю байдики• 02 ноября в 20:50

Хтось був на студії Game of Trône?

Чи сподобалося? Хочу подарувати поїздку людині, яка любить серіал
Результат:
вже голосів: 6
5 (83.33%) Результати
1 (16.67%) Хочу поїхати
0 (0%) Сподобалося
0 (0%) Не сподобалося
0 (0%) На була
Українська зірочка• 02 ноября в 20:53
Где именно? Сейчас почти все страны себе присваивают маркетинговые фетиши киношные, на которых бабло можно заработать. В Италии трон был этого психа, они там фото зону делали-не пошли, тупо как-то… хотя, если он фанат…
автор Б´ю байдики • 02 ноября в 20:56
Ответ дляУкраїнська зірочка
Північна Ірландія
Українська зірочка• 02 ноября в 20:57
Ответ дляБ´ю байдики
Північна Ірландія
Там -нет.
автор Б´ю байдики • 02 ноября в 21:00
Ответ дляУкраїнська зірочка
Там -нет.
Там студія музей і замки, де проходили зйомки
Українська зірочка• 02 ноября в 21:02
Ответ дляБ´ю байдики
Спросить бы. Вроде и прикольно, ему нравится же, но туда ехать и тп, некоторые не любят такие подарки, тк попой шевелить надо)
автор Б´ю байдики • 02 ноября в 21:06
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну я все організую , це не проблема. Але хочеться, щоб справді було класно, а не розчарування
Полонянка SexShop-а!• 02 ноября в 21:33
Чи полюбляє та людина подорожувати дощовою похмурою погодою? Чи готова у дощ і вітер гуляти по тих руїнах. Щоб відчути атмосферу 😉 подорож до Північної Ірландії взимку- те ще задоволення.
Чи просто любить в комфорті подивитися серіал вдома?
автор Б´ю байдики • 02 ноября в 21:34
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
План поїздку на весну , зараз хочу купити подарункову карту
А поговорить?• 02 ноября в 21:45
В Ірландії дощ 80% часу.
Їхати лише влітку.
Доречі, якщо сьогодні відсутній дощ, то це офіційна причина взяти вихідний в Ірландії.
Ідея так собі.
Гру престолів знімали ще в Дубровніку та Жероні.
Там приємніше, тепліше і більше сонця))
Хата на мати• 02 ноября в 22:03
Ответ дляБ´ю байдики
ух ты
знаю что в Дубровнике снимали