Незламна• 03 ноября 2025

Дитина 2 години просиділа в мокрих штанах

Донька, перший клас. Сіла на мокру лавочку( хлопчик розлив воду). 2 години просиліла в мокрих штанах і трусах, їй було холодно сидіти, аж руки підкладала під себе. Розповіла вчительці, на що їй сказали: "Терпи, після школи батьки тебе заберуть і переодягнуть".
Які мої дії, аби не з´явиасч цистит? Зараз відправила грітися в теплу ванну.
3@йk@• 03 ноября 2025
Тут питання не в тому .. а в тому , що вчитель відповідає за дітей і мала подзвонити мамі . Особливо якщо в школі не дозволяють телефони
Леди Репях• 03 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Вчителька мала свої труси їй позичити чи як?
Лучшего в этой теме я уже не прочитаю скорее всего😄💃 Это пять.
Миллениалка• 03 ноября 2025
Ответ для3@йk@
Звідти , звідки і китайські красиві плаття, фірмові джинси і багато чого
У віці катання на горках, вам було 2-6 років. Звідки в совку в 1982-1988 році фірмові дитячі джинси і китайські плаття. Тьотя, Ви брешіть, але не перебріхуйте. Прохання всім хто мав джинси у дитячому віці в совку до 1988 року поставити мені синю бабу рука-лице. Тим хто не мав джинсів і непомокаемих штанів поставити лайк.
Закуйовджена життям• 03 ноября 2025
Ответ дляМенее Более
У коледжі, а чим ви здивовані?
Мля
Дорослі люди і діти, ви різницю бачите?
Закуйовджена життям• 03 ноября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Должна была сразу маме позвонить.
А у ребнка нет телефона?
Миллениалка• 03 ноября 2025
Ответ для3@йk@
Це якщо вчителька знала про мокрі труси, якщо дівчинка їй сказала. А якщо не сказала і мамі про це збрехала?
ХикориДикори• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Є схильність до циститу
краще теплого чаю з парацетамолом або нурофеном. Компот або морс з журавлини або брусниці. Тепла ванна часто навпаки може спровокувати після переохолодження. Руханку якусь включити, щоб розігнати кров.
Царевна в уггах• 03 ноября 2025
Ответ дляMs. Искренность
У человека мир взрывается от мысли что родители могут заботится о ребенке
Если мама так заботилась то телефон был бы у ребенка , так как мама понимает , что ее ребенок нужен только ей и больше никому
ХикориДикори• 03 ноября 2025
Ответ для3@йk@
дійсно дивна реакція вчительки, вона тупо не хотіла розборок чому дитина мокра. Без телефону на майбутнє не обійдеться бо добре коли дрібниця, а якщо ні...
3@йk@• 03 ноября 2025
Ответ дляМиллениалка
Як і все діставалось. Батько був не директором , а інженером . Їздив по роботі в Фінляндію. І привозив звідти шмотки, все інше діставали на базах, свекруха їздила до Москви і звідти привозила шмотки чоловіку.. пафуми французьки діставали і взуття фірмове . Чи у вас цього всього цього не було?
ТрамвайGirl• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Відровідь геніально тупа.
Написати мені, що дитина в мокрому одязі.
У нас в першому класі була ситуація, донька пішла в туалет з великими справами і не змогла нормально повитиратись, забруднилась в кабінці, почала плакати. Я так розумію діти покликали вчительку, а вона подзвонила мені. Ми поруч живемо, я вдома була, як раз в декреті була з молодшою і не працювала. Принесла одяг, донька перевдягнулась. Дякую нашій найкращій вчительці, що поступила по-людьскі і зателефонувала мені. Автор, бажаю вам терпіння і дайте доньці смарт годинник, щоб вона змогла з вами звʼязатись.
Грибной_Дождик• 03 ноября 2025
Ответ дляMs. Искренность
Как вы чётко подметили)
Наше поведение обусловлено жизненными обстоятельствами и условиями.
Очень жаль, что в жизни этой женщины были такие моменты. Теперь вот такие ответы в теме. А ведь она не виновата вовсе, что так теперь отвечает. Будь у нее другие родители, и она была бы другой. А если бы Вы, я, или кто-либо другой родился в семье этой женщины, то точно так же писали бы в этой теме.
Грибной_Дождик• 03 ноября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Кто ваших детей будет учить бесплатно?
Вопрос в том, чему именно учить?!
Грибной_Дождик• 03 ноября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Господи Боже...
Що вас смутило?
Майданщица• 03 ноября 2025
ваш ребенок САМ сел на мокрую лавочку. а виновата учительница? она трусы с собой должна носить? офигеть мама. Почему ребенок вам не позвонил и вы не ушли с работы его спасать с трусами?
Грибной_Дождик• 03 ноября 2025
Ответ дляМайданщица
Т.е., по вашей логике, виноват ребенок, потому что сел на мокрую лавочку?
Черпак_для_фантазий• 03 ноября 2025
Я учитель, уже не в Украине, все дети младшей школы (а иногда и средней) имеют запасную одежду в школе, и не такое случается. Учитель должна была среагировать и решить вопрос в пользу ребенка, возможно одолжить сменную одежду у других детей или написать родителям в крайнем случае. Понимаю, что детей много, и каждый раз не назвоеишься, по этому решения подобного рода вопросов должно быть предусмотрено заранее. В этом случае наличием у детей запасных вещей, хотя бы базово.
Майданщица• 03 ноября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
блин прикиньте да!!!! если вступите в огромную лужу кто будет виноват что у вас мокрые ноги? лужа? я вообще такое вижу впервые чтобы у всего класса не было ни одного телефона. и у ребенка этого в том числе
Грибной_Дождик• 03 ноября 2025
Ответ дляМайданщица
То , что вы такое видите первый раз - это не значит , что такого нет..
А ответ, что никто не виноват - ни учитель, ни ребенок, вы смогли бы принять?
Если я вступлю в огромную лужу, то и я не буду виновата. Просто так сложились обстоятельства. И глупо кого-то или что-то винить в этом.
Чумацький Шлях• 03 ноября 2025
цистит или появится или нет..
профилактика?
Это , как профилактика глистов)
Закуйовджена життям• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я не учитель. Но помню себя в школе. У нас в классе бывали такие ситуации, что и описивались и рыгали на уроках. По вашей логике должны были тем детям сказать - ну сиди теперь и терпи? Это не нормальное отношение и я бы не позволила такого. Так что пошла бы и узнала почему мне не позвонили.
Ну и чего бы вы добились?
НаливайКа• 03 ноября 2025
Я боюсь читати ті 8 сторінок.
Вже були пояснення, чим хворіє диина, яка 2 години сиділа мовчки у воді?
І який урок в школах зараз проходить на ’лавочках’?
Закуйовджена життям• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У вас стереотипи. В педвузи йдуть ті, хто не пройшов по конкурсу в інші. В самому закладі купа середнячків, троєшників та тих, хто ледь здає сесії. Часто навіть свій предмет не знають, то як більшість з випускників може бути грамотними?
Ну з таким ставленням до вчителів не чекайте гарного ставлення до ваших дітей)
Молодець вчителька значить
Попельшка• 03 ноября 2025
Ответ дляTeonaa
Буває що хоч
Я малу в кущі теж повела. Типу наче тепло, вітру нема. Ну цеине зараз, трохи раніше, но «не літо» як-то кажуть було. То потім не прям цистит, но щось було
Хватит высаживать детей по кустам. Они потом вырастают и продолжают их обссыкать
Попельшка• 03 ноября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну автор же винит учителя
Миллениалка• 03 ноября 2025
Ответ для3@йk@
Якщо ви були б уважні, то не писали б дурниць, бо переплутали мене з іншою.
3@йk@• 03 ноября 2025
Ответ дляНаливайКа
Я боюсь читати ті 8 сторінок.
Вам особисто відповісти? Ще 5 разів ?
Миллениалка• 03 ноября 2025
Ответ дляНаливайКа
Я боюсь читати ті 8 сторінок.
Про хворобу ані слова, лавочка під час тривоги. Але без подробиць. Авторка мовчить. А ми тут вже обговорюємо дітей що катаються з горки до мокрих трусів. Є версія що це діти алкашей. Ще з´явилась зірка тем про совок донька головного інженера з ХТЗ часів совка, що не вірить що в дитинстві була з мокрою дупою.
3@йk@• 03 ноября 2025
Ответ дляМиллениалка
О Господи... якого головного? У все я вірю .. це хтось не вірить , що у людей нормальний одяг був і розповідає, що всі ходили з мокрими дупами цілодобово , бо з гірки катались та в проруб падали, а одягу нормального не було
Намазюкана нішою• 03 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Учительница должна была позвонить родителям и сообщить о происшествии. И там уже на свое усмотрение родители забрали бы ребенка домой пораньше или нет. Нормальные бы забрали.