Зроблено у 80-х• 04 ноября в 10:08

Як реагувати якщо гуляють дві дитини, все ок. А якщо ще третя...

Як реагувати якщо гуляють дві дитини, все ок. А якщо ще третя, то ця третя постійно каже «ні, не давай їй», «ні, їй сюди не можна», «отут грай бо вона щоб не дістала», ну і ясно «сюди не підходь», «ми самі гратимемося», в адресу моєї дитини вже. Гуляти вдвох тільки? Чи переростуть і не лізти? Чи його мама якщо не говорить нічого, тоті не гуляти всі разом. Мова про «компанію мам», тобто це ми зустрічаємося саме - чи галяємо, чи буває в гості приходимо.
Бесбардак• 04 ноября в 10:12
Компанією мам зустрічайтесь без дітей
Квітка Миру• 04 ноября в 10:12
усім кажемо - гуляємо усі разом!
БезникаяЯ• 04 ноября в 10:13
це одна і та ж дитина так каже чи обидві по відношенню до Вашої?
У нас також в компанії така одна дитина є. Її недолюблюють через таку поведінку
Вчителька з мікрорайону• 04 ноября в 10:14
В нас теж так, якщо 2 дитини то норм, а якщо троє, то все починається лайка) Заспокоюємо дітей, потім кажемо погуляти окремо в різних кінцях майданчику, через деякий час гуляють разом)
Бадабум• 04 ноября в 10:14
Якщо та третя мама ростить лідера, то ви перші двоє для неї зручні.
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:15
Ответ дляБесбардак
Компанією мам зустрічайтесь без дітей
Я не питаю що робити без дітей. Спробуйте ще раз прочитати питання
Стрибну в гречку• 04 ноября в 10:16
Знайома ситуація )
Гуляли по черзі, щоб дві дитини тільки були. Хоча дружили втрьох, але от гуляти разом не виходило. І чим старші ставали, тим більше це проявлялося. Спочатку наче все ок, в потім починали ’дружити’ проти однієї.
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:16
Ответ дляБезникаяЯ
Одна каже. Хвилин 5-10 все ок. Або ж та дитина перший час сам ввдходить десь.
Потім вертається і починається.
БезникаяЯ• 04 ноября в 10:17
Ответ дляБадабум
Ой, як заманали ті ледери.
Я старородяща мамка, в 36 років, дитині зараз 5 років і ці майданчики для мене стрес.
Я намагаюся дитину всіма можливими гуртками і заняттями зайняти, лише б тих лідерських істерика на майданчику не бачити.
А мамки зазвичай там ...ой краще промовчу..
Протру пилюку• 04 ноября в 10:17
Ответ дляКвітка Миру
усім кажемо - гуляємо усі разом!
Вони так і послухали!
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:17
Ответ дляБадабум
Я не в курсі кого вона ростить
Протру пилюку• 04 ноября в 10:18
Ответ дляСтрибну в гречку
Знайома ситуація )
Така ж ситуація була. Коли діти вдвох- все нормально, як тільки хтось третій, дружать проти одного. Намагалась не гуляти втрьох.
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:19
Ответ дляСтрибну в гречку
Знайома ситуація )
Дружня дитина грає гарно в цілому. Просто типу дослухається до тої. Сам не каже «не можна» , але на ділі - не вдається подивитися що далі, бо моя вже іде гратися деінде. Вона коли почує, що «забери у неї», уходить і вже з ними обома не грає
Спасу мир• 04 ноября в 10:21
Не ставила б свою дитину в таке положення. Нащо мені спілкування з мамою яка таким чином дитину виховує. Мама там така ж скоріше за все.
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:21
Ответ дляБезникаяЯ
Ой, як заманали ті ледери.
Що за лідерські замашки? Що це?
Для мене це булінг по відношенню до дітей з майданчиковського віку, і з цим варто було б працювати. Но можу помилятися, я не спєц по дітях
Этожзвяздаяегообожаю• 04 ноября в 10:21
Делайте так, как лучше для вашего ребёнка, у нас была подобная ситуация, но с одним и тем же ребёнком, мы просто вообще перестали гулять с этой девочкой, с другими детьми такой проблемы не было, хоть двое, хоть трое, хоть большой компанией гуляли, всё было нормально. Мама девочки обиделась на меня, но что поделать, постоянный стресс моей дочери тоже был не нужен...
Бесбардак• 04 ноября в 10:21
Ответ дляЗроблено у 80-х
А я вам і не пишу що робити без дітей. Ще раз прочитайте відповідь.
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:22
Ответ дляБесбардак
Ну так мова про дітей. До чого тут те що Ви написали.
сладкий_ноябрь• 04 ноября в 10:24
Ні, ви повинні показати своїй дитині як відстоювати свої кордони.
Якщо ви чуєте щось подібне повинні відразу реагувати на таке, таким чином показуючи своїй дитині, як треба діяти.
Дитина кілька разів послухає і потім сама почне так робити.
сладкий_ноябрь• 04 ноября в 10:24
Ответ дляБадабум
Лідерство не полягає на тому, щоб знищувати самооцінку іншого
Зяблик протестант• 04 ноября в 10:25
Три дорослі жінки, мами, не можуть пояснити своїм діткам, що таке етична поведінка? А як же ці мами ладнають між собою?

Етична поведінка дітей – це дотримання правил моралі, ввічливості та поваги до інших, що проявляється у вміннях гідно поводитися в різних життєвих ситуаціях. Вона включає вміння вітатися, дякувати, слухати, поважати правила, бути охайним та піклуватися про інших.
Як розвивати етичну поведінку у дітей
Будьте прикладом: Діти навчаються, дивлячись на дорослих. Продемонструйте їм прикладом, як правильно вітатися, дякувати, просити вибачення і поводитися в громадських місцях.
Використовуйте позитивні формулювання: Замість ’не кричи’ краще сказати ’будь ласка, говори тихіше’.
Ставте реалістичні вимоги: Не вимагайте від дитини того, що їй поки що не під силу.
Спілкуйтеся з повагою: Говоріть з дитиною доброзичливо, уникайте критики та надмірного контролю. Важливо показувати дитині, що ви її поважаєте та довіряєте їй.
Хваліть і підтримуйте: Відзначайте старання дитини, навіть якщо результат не ідеальний, це допомагає дитині не здаватися і розвиватися.
Заохочуйте до активного слухання: Навчіть дитину не тільки говорити, але й уважно слухати співрозмовника, ставити запитання та запам´ятовувати деталі.
Грайтеся та розмовляйте: Через гру можна навчати складних речей. Наприклад, гра в ’магазин’ навчить дитину бути ввічливою та цінувати чужі речі.
Приклади етичної поведінки в різних ситуаціях
У школі: слухати вчителя, піднімати руку, щоб відповісти, не запізнюватися, поважати вчителів та однокласників.
У громадських місцях: бути чемними, не шуміти, поступатися місцем старшим, берегти майно.
Вдома: допомагати батькам, дбати про свої речі, прибирати за собою.
У спілкуванні: дякувати, вітатися, просити вибачення, ділитися іграшками, домовлятися з друзями.
Безпорадна Кроко• 04 ноября в 10:28
Гуляйте только вдвоем. Либо на уровне взрослых обсудите вопрос и выработайте решение - поговорите с остальными двумя мамами, озвучьте проблему, поищите решение коллективно, выдайте детям инструкции, модерируйте их игру и общение.
Спасу мир• 04 ноября в 10:29
Ответ дляЗяблик протестант

Як розвивати етичну поведінку у дітей
Так ви пропонуєте автору пояснити чужій дитині як треба себе поводити? Чи подрузі розказати в чому слабкості її виховання?
Olga_72• 04 ноября в 10:30
Перше що вам треба зробити це підійти до дитини і спокійно їй сказати. Що не можна забороняти вашій дитині забороняти гратись з іншими дітьми. Що можна тільки встановлювати чергу хто грається перший, хто другий, якщо в якусь гру не можна грати більше ніж в двох.
Якщо ви гуляєте компанією то ви знаходите час коли ви тільки вдвох з мамою дитини що займається булінгом. Ви розмовляєте з дорослою мамою і пояснюєте їй булінг із сторони дитини.
’Мій обов´язок — захищати дитину, і мені не хочеться, щоб вона засмучувалася. Я помітила, що ти не втручаєшся. Як ти вважаєш, що нам робити? Мені важливо, щоб ми зберегли дружбу, але я не можу допускати, щоб моя дитина була в такій ситуації.’
Якщо мама не проводить профілактичну бесіду, то покидаєте цю компанію. Якщо мама намагається відреагувати то даєте час на виправлення і контролюєте ситуацію. Якщо мама відмазується що переростуть і що це діти ви гучно покидаєте компанію. Бо в цьому разі вам треба зробити вибір, або ви та ваші подруги, або ваша дитина, яку не цькують.
Зяблик протестант• 04 ноября в 10:31
Ответ дляСпасу мир
Так це не зовсім чужа дитина, читайте уважно, що пише авторка. Мами товаришують, в своїх дітей товаришувати чомусь не навчили

´Мова про «компанію мам», тобто це ми зустрічаємося саме - чи галяємо, чи буває в гості приходимо.´
Бесбардак• 04 ноября в 10:33
Ответ дляЗроблено у 80-х
Пропоную максимально простий варіант вирішення проблеми, щоб і нерви цілі і стосунки. Будете гуляти лише двоє, третя мама ображатиметься. Не лізти теж не варіант, бо дитину і далі будуть проганяти. А якщо інші мами не роблять зауваження своїм дітям за таку поведінку, а ви зробите, може бути конфлікт. Про переростуть теж не завжди працює
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:37
Ответ дляЗяблик протестант

Як розвивати етичну поведінку у дітей
Дякую
А це примінимо до віку 3-4 роки?
Ну просто ми насправді мами які нічого не тямлять в вихованні, по великому рахунку. Тобто спеціально нічого не робимо, так би мовити, а якщо є проблема, то вже тоді і працюємо. Ну, я принаймні. У мене дитина - дівчинка. Вона того і лагідніша, добріша, привітніша. Немає оцього кіпіша типу все моє. В магазині купляю їй смаколик, вона бере другий - і каже «а це для нього» . Ну і коли знаж що будемо втрьох - відповідно бере три штуки - «для них» каже.
Іграшки теж. Взяли її якусь іграшку - вона ніяк не кіпішує (не з рук, а лопатку чи пасочку якусь. Чи те що «лежить» десь; коли балується (ну, шкоднічає), може і сама забрати у дружньої дитини. Це я сприймаю як момент коли от як Ви кажете пояснювати. Спочатку ловлю іі і прошу віддати, мотивуючи тим, що це по-перше його річ, по друге - що він плаче, треба віддати, вибачитися, пожаліти, і так не робити. З п‘ятого повторення іде і робить. Якщо ж розійшлася сильно, то забираю сама, і віддаю. Теж потім концерт починає.
А тут стабільно - підійде до нас, нажалієтьчя що «а він каже що мені на горку не можна». І стоїть біля мене. Я кажу можна всім! Іди якщо хочеш. Але вона вже все. Закривається і просто якийсь час сидить на руках, а як надоїсть, то іде в інше місце.
Та мама зауваження в принципі якісь робить. Але це із серіі «котику, ну хіба ж так можна, вона ж дівчинка, ти маєш іі захищати і а ти іі вигнав. Ти ж мужик. Аяяй. Ну і воно толку не має, що він там слухає-то?
Спасу мир• 04 ноября в 10:37
Ответ дляЗяблик протестант

Ну мені просто здається неетичним повчати не свою дитину. І своїх би не хотіла щоб повчали мої подруги чи приятельки. То ж не комунальні діти. Один раз задати подрузі питання чи не хоче вона підкорегувати поведінку дитини. Але думаю відповідь негативна. Нащо тоді впусту когось повчати.
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:38
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я і хочу вдвох но це дуже постійно проблемно.
автор Зроблено у 80-х • 04 ноября в 10:39
Ответ дляСпасу мир
Отож
Я що. Я просто сама починаю гуляти із малою, бо я бачу що вона до лівих діток не йде (ну або ми на усамітненому майданчику, де дітей нема інших. Щоб сама не скучала