Без образів• 04 ноября в 12:43
Как думаете, это оригинал или нет? Тимберленд
Как думаете, это оригинал или нет?
Без образів
• 04 ноября в 12:49
Ответ дляKURIS
а чому ні? ціна норм для оригінал
Просто почти везде по 9 тысяч они. И в описании написано «вдохновленные оригинальной моделью»
АфродитаПетровна• 04 ноября в 12:50
Мені колись з американського амазону підробка тімбів прийшла. Вживу треба дивитись, так не скажеш.
Гарнюнька• 04 ноября в 13:00
Ответ дляKURIS
а чому ні? ціна норм для оригінал
А кроме цены как вы еще отличаете паль?
Хотя китайцы так хорошо подделывают оригиналы, это надо быть супер специалистом
Гарнюнька• 04 ноября в 13:02
Ответ дляKURIS
запитайте продавця, взягалі їх треба в руках потримати щоб зрозуміти оригінал чи ні
але ціна адекватна
якщо на акції брати то можна до 100дол взяти
але ціна адекватна
Мне такой цвет и за 50 не надо)(
Кстати, у официалов он был прошлым летом по 49 что ли, я купила черные, хоть и дороже
Я-ваш шанс• 04 ноября в 13:04
Ответ дляГарнюнька
А кроме цены как вы еще отличаете паль?
Якщо воно носиться гарно, то хай і китайці будуть😉 брала в інтертопі два роки назад-вони як нові, зручні і комфортні. Навіть не намагалася перевіряти оригінал чи ні. Мене влаштовує ціна, влаштовує якість - на цьому все
Але я купую в більш/менш відомих магазинах.
Гарнюнька• 04 ноября в 13:07
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мне китайцев не надо.
Мне важна именно фирменная тимбовская термоподошва, которая на морозы супер.
Поэтому только оф.амер.сайт.
Мию вікна у мороз• 04 ноября в 13:11
Ответ дляАфродитаПетровна
Я в минулому році замовляла на оф сайті прийшло відверте гівно ( вибачте) Вони розміщують замовлення на виробництво в різних фабриках і інколи шиють отаке ге
Білий Лосик• 04 ноября в 13:16
Ответ дляБез образів
9000,в сезон? То на лоха.
Тем более их валом везде,и если нужно срочно вывести деньги под что то другое,то приблизительно такую скидку и делают .
Кракадэ• 04 ноября в 13:33
Сейчас сезон поэтому цена высокая, в распродажу можно взять совсем дёшево
Наездница• 04 ноября в 13:36
Ответ дляМию вікна у мороз
ооо, не пам’ятаю з якого сайта чи амазон чи 6 пм ну таке гімно прийшло по тімбах, що з тих пір я зав’язала з онлайн покупками.
Твердющі, не зрозуміло на яку ногу взагалі, всім дала переміряти то великі, то малі, то тиснуть. короче жесть і в ці онлайн ігри я більше не граюсь.
Звоночек• 04 ноября в 14:06
Ответ дляАфродитаПетровна
а як побачили? видно прям? я щось теж з амазону не дуже все люблю... Рібок прийшли точно не оригінал, бо розмірна сітка тупо на два розміри менша
Море Щастя• 04 ноября в 16:59
На фото оригінал, а що вам прийде ніхто не знає.... Купуйте там, де можна подивитися і поміряти. В інтертопі їх тьма, і якісь знижки ж є