Лукава_Кiшка• 04 ноября в 17:28
Мне назначили железо, но после него постоянно тошнит.
Есть какой-нибудь более мягкий вариант?
Та_шо_ж_таке• 04 ноября в 17:37
Звичайно, пробуйте інші. Я перепробувала багато, бо від одного тошнота, від іншого туалетні проблеми. За 2 роки мені підійшли 2 і ще 1 не запамʼятала точну назву.
Швидкоруч• 04 ноября в 17:39
Може вам його багато? Або не підходить у такій формі. Краще крапельниці, але потрібно дивитись щоб не було алергії. Може ще бути проблема із завоюванням...
Сонячний зайчик• 04 ноября в 17:40
Я пила разньіе, сейчас пью Хема-плекс.
Автор, а Вьі знаете, что железо надо пить отдельно от других препаратов и продуктов? Лучше с витамином С.
Дуже дуже вумна• 04 ноября в 17:44
Я сейчас хема плекс пью, вообще не чувствую ничего. Пила когда-то сорбифер, поначалу желудок болел, потом как-то перестал и было норм
Пила Сорбіфер (дуже нудило) перейшла на мальтофер (але повільно піднімався показник), зараз в мене сантеферра (добре переношу). П*ю через 2 год після іжі/кави, чаю, протягом 1 год після вживання заліза можу з*їсти яблуко, цитрусові, ківі (вітамін С). Часто їм телячу печінку, телятину мясо, гречку. В них багато заліза. З березня ц.р. вдалось підняти з 12 до 35.
Встидаюся запитать• 04 ноября в 18:17
Выше уже писали - хема плекс. У меня он единственный, от которого не тошнит
Бензопирен• 04 ноября в 21:47
П´ю Гіно тардиферон, наче все ок. Сорбіфер важкувато було, нудило і розлад шлунку був