Бесбардак• 04 ноября в 21:55

Кто полысел от низкого ферритина, у вас потом волосы отрасли?

Начала лысеть, да и общее самочувствие не фонтан. Для климакса рановато. Сдала анализы - ферритин=6, все остальное более-менее. Назначила семейная Хеферол, вот пью.
Обнадеждьте или добейте, еще есть шанс на то что волосы восстановятся если подниму это железо?
ПлюшкамиБалуюсь• 04 ноября в 21:58
Я принимала железо при низком феритине. Волосы лезть перестали , новые появились . Но та грива, которая была до выпадения, так и не вернулась (
Замулена ріка• 04 ноября в 21:58
У всіх по різному,я місяць тому робила 4 крапельниці з залізом,по аналізам підняла,але волосся випадає як і випадало,але в мене ще гіпотеріоз
Своего не предлагать• 04 ноября в 22:00
А в якій дозі призначили?
Рятівник Малібу• 04 ноября в 22:04
А Ви не помічали що волосся сильно випадає? Чи це прямо різко випало?
Звездолётчица• 04 ноября в 22:09
автор, у меня выпали ВСЕ волосы полностью. причину так и не нашли.. ферритин был в норме. я подозреваю ,что причиной стал сильный стресс. Но за три года уже отрасли хорошо ниже лопаток. Да, не такие густые, как когда то, но и лет мне уже 45. Густота у всех со временем пропадает.
Звездолётчица• 04 ноября в 22:11
Ответ дляЗамулена ріка
потому что все те луковицы, которые уже отмерли, продолжат выпадать. Выпадают уже мертвые луковицы. Это не работает так, что анализы подняли к норме и в этот же день волосы перестанут выпадать.
Парова машина• 04 ноября в 22:11
Ферритин був 3.5
Ходила до гінеколога, трихолога.
Пила сорбіфер дурулекс.
Піднявся до 22.
На коріння наношу міноксидил 5%. (Чорна пачка).
Волосся стало значно густішим, не випадає.
Але почало крутитися.
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:12
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ох, это вообще в моей внешности единственное что меня хоть как-то украшало. Тоска, тогда буду ждать хоть какого-то эффекта
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:13
Ответ дляЗамулена ріка
Ну у мене поки с ттг нормально, теж зразу на щитоподібну думала. Але сімейни сказала поки нормально, йосен також виписала для підтримки. От нащо ці всі болячки існують(
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:14
Ответ дляСвоего не предлагать
А в якій дозі призначили?
2 таблетки на день, там 350 здається той хеферол. 3 місяці, потім перездати кров.
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:15
Ответ дляЗвездолётчица
Так печалит, мои волосы единственное что меня в зеркале радовало. Думала 39 рано еще для всех этих изменений, наверное буду привыкать.
Звездолётчица• 04 ноября в 22:16
Ответ дляБесбардак
рано конечно. хорошо бы найти причину.... но у меня все анализы в норме были(( я тоже обожала свои волосы.
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:16
Ответ дляПарова машина
Ферритин був 3.5
Ходила до гінеколога, трихолога.
Пила сорбіфер дурулекс.
Піднявся до 22.
Але почало крутитися.
От про міноксидил читала, але лякає те що ніби напочаткц лікування воно тимчасово ще більше випадає, а потім вже як попре. Боюсь поки. Тримаю кулачки за Хеферол тоді.
Замулена ріка• 04 ноября в 22:17
Ответ дляБесбардак
Не сумуйте,усе буде добре,можливо вам пропити залізо буде достатньо для зупинки випадіння,головне не нервуйте бо стресс тільки додає проблем
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:18
Ответ дляРятівник Малібу
Почала відрощувати, думала що об´єм волосся на розчісці збільшився за рахунок довжини. Потім з дитиною півроку по лікарнях, як підсумок інвалідність, якось забулося те волосся. А потім дивлюсь - а я свій череп бачу вже. Там де колись було шикарнюче і блискуче волосся.
Поступово короче, не за ніч звичайно.
Фима Собак• 04 ноября в 22:19
Допомогло. Але я ще обрізала вище плечей.
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:21
Ответ дляЗамулена ріка
З цим зараз звичайно проблеми у всіх, з тими нервами.
Замулена ріка• 04 ноября в 22:25
Ответ дляБесбардак
Так,але в любому випадку хоч міноксидилом якось те волосся втримаємо на голові,я зараз почала ампули віші амінексіл втирати,мені здається випадіння зменшилося, але я тільки неділі дві користуюсь,тому продовжую а далі буде видно
автор Бесбардак • 04 ноября в 22:27
Ответ дляЗамулена ріка
Дякую, я одразу розпочала всерединку копати, всі шампуні ампули думала як наступний крок. Буду тоді вивчати. А то раніше і від умовного Ельсеву волосся було як з реклами, а зараз мабуть треба підключати вже щось дієве.
Замулена ріка• 04 ноября в 22:29
Ответ дляБесбардак
Так,бажаю нам успіху)
Україна наше все• 04 ноября в 22:29
У меня ферритин 14, тоже волосы лезут страшно… начала пить железо на днях