Швидка Настя• 05 ноября в 10:29

Порекомендуйте лікарів

Мені потрібно потрапити на консультацію до ревматолога та гінеколога. Я не місцева, тому не орієнтуюся, до кого краще. Міста Дрогобич або Львів. Тільки не інста-світил.
Нічна ненажера• 05 ноября в 10:35
Всі норм лікарі мають інстаграм
Мона Лиза• 05 ноября в 10:50
Ответ дляНічна ненажера
Всі норм лікарі мають інстаграм
ох, не соглашусь)))
автор Швидка Настя • 05 ноября в 11:16
Ответ дляНічна ненажера
Всі норм лікарі мають інстаграм
Вони то можуть мати, але, без фанатизму. Вони , або практикують, або займаються соцмережами. Маю негативний досвід з двома- і гінеколог, і ортопед
Нічна ненажера• 05 ноября в 19:11
Ответ дляШвидка Настя
Лікарі не займаються своїми соц мережами. Для цього є смм