Перемелица• Изменено 05 ноября в 20:59

Як зрозуміти, що пульсоксіметр зламався?

Наче як пульс показує більш-менш правильно, а от сатурація скаче: може показати 93, і тут же 99. А то і взагалі впасти до 80. Такого ж не може бути без відповідної симптоматики? Замінила батарейки,протерла спиртом датчик. Поміряла сатурацію здоровій людині, яка не курить - там теж показники 94-96. Роблю висновок, що зламався. Я права?
Непонятно• 05 ноября в 21:36
94-96 це нормально для такого вимірювання. Це ж не лінійкою міряти.
Непонятно• 05 ноября в 21:39
Одягніть на палець. Чекайте стабілізації серцевих імпульсів. Подивіться на сатурацію. Починайте активно дихати, насичуватись киснем. Має підвищитись показник.
Потім перестаньте дихати ( не надовго) , показник почне зменшуватись.
Здається , більше 92 це нормально
автор Перемелица • 05 ноября в 22:12
Ответ дляНепонятно
Здається , більше 92 це нормально
Воно не реагує на глибокі вдихи. Може показати 98, як дихаю спокійно в положенні лежачі на спині, а може 93 в положенні стоячи після дихальних вправ.